Home · Články · Fórum · Luterán Blog February 02 2023 00:04:24
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

FERGUSON FT 8200 HD - satelitný HDTV prijímač

CHARAKTERISTIKA
Digitálne terestriálne vysielanie DVB-T je na Slovensku zatiaľ realizované v pokusnom režime. Vysiela sa v norme MPEG-2. TÚ SR vyhlásil verejnú súťaž na prevádzkovanie DVB-T v norme MPEG-4! Pokiaľ bude toto vysielanie takto zrealizované, doterajšie prijímače s normou MPEG-2 nebudú schopné spracovať signál vysielaný v MPEG-4. Prijímač Ferguson FT-8200 HD spracuje obe normy MPEG-2 a MPEG-4 t.j. aj HDTV (prístroj má HDMI konektor) a navyše má CI slot pre použitie dekódovacieho modulu! Prístroj má zabudovaný USB port s možnosťou nahrávania.
TECHNICKÉ PARAMETRE
DVB-T prijímač s možnosťou spracovania noriem MPEG-4 (HDTV) a MPEG-2. Prijímač má zabudovaný CI slot, umožňujúci pomocou CAM modulu dekódovanie programov. Možnosť prepínania šírky pásma 7/8 MHz. Počet programov v pamäti 1000. Konektory: 1 x IEC vstup, 1 x IEC výstup, 1 x HDMI, 1 x USB, 1 x Ethernet, 1 x digitálny audio výstup, 3 x cinch YUV, 2 x cinch L/R audio, 1 x cinch video, 1 x SPDIF digitálny audio výstup, 1 x SCART pre televízor, 1 x SCART pre videorekordér. Prijímač má dekóder teletextu. Možnosť záznamu a prehrávania videosúborov pomocou externého harddisku cez USB port.


PRAKTICKÉ SKÚSENOSTIi
Prijímač bol testovaný v podmienkach príjmu MPEG-2 programov v rámci Slovenska a Poľska, a taktiež pre príjem MPEG-4 programov v rámci Poľska. Výsledný obraz a zvuk plne zodpovedá kategórii prijímačov s luxusným technickým vybavením. Ovládanie prístroja je jednoduché pomocou dobre prepracovaného OSD. Po pridaní slovenskej verzie prakticky niet čo prístroju vytknúť z pohľadu ovládania. Samotné diaľkové ovlá-danie zabezpečuje prístup k jednotlivým nastaveniam prijímača bez akýchkoľvek problémov, čo sa týka uhla vysielača a klasickej pozícii užívateľa voči prístroju v bežných podmienkach obývacích priestorov. Prepojenie prijímača pomocou HDMI zabez-pečuje užívateľovi vizuálne vyššiu kvalitu spracovania signálu DVB-T. Prístroj za danú cenu je bezkonkurenčný.
Komentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,453
Najnovší člen: luca05
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás