Home · Články · Fórum · Luterán Blog February 02 2023 00:28:41
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

FERGUSON FK 6900 CR - satelitný prijímač

Charakteristika
Príjem digitálnych satelitných programov sa na Slovensku a v Čechách vďaka platforme SkyLink postupne stáva štandardom najvyššej kvality a komfortu. Pre zákazníka sú okrem kvalitatívnych parametrov a množstva výberu programov rozhodujúce ďalšie faktory, ku ktorým patrí hlavne komfort obsluhy a užívania. Digitálne satelitné prijímače sú v prijateľných cenových reláciách vybavované doplnkami v podobe možností nahrávania a prehrávania programov. Prijímač Ferguson FK 6900 CR za minimálnu cenu umožňuje použitie karty, nahrávanie a prehrávanie programov a pripojenie k televízorom typu LCD a Plazma.


Technické parametre
FK 6900 CR má jednu čítačku kariet prednastavenú na dekódovací systém CryptoWorks (univerzálna čítačka umožňuje využitie na rôzne dekódovacie systémy). Prijímač je vybavený USB portom, ktorý umožňuje nahrávanie programov pomocou externého disku, alebo kľúča s dostatočnou kapacitou pamäte. Prijímač má jeden vstupný a jeden priechodzí F konektor, 2 x SCART pre TV a videorekordér, 2 x Cinch pre Audio L/R, 1 x digitálny Audio výstup SPDIF koaxiálny, 3 x Cinch Y/Pb/Pr. Na čelnom paneli je displej a tlačidlá pre ovládanie. Ďialkové ovládanie má 46 tlačidiel vrátane ovládania digitálneho záznamu.


Praktické skúsensoti
Prijímač v rámci testu splnil všetky požiadavky kladené na príjem satelitného signálu s použitím všetkých druhov LNB vrátane ovládania motora. Súčasťou dodávky prístroja je aj prepojovací káble SCART/SCART. Hodnotenie kvality výstupného obrazu zodpovedalo štandardu, výstup cez modulátor bol bez akýchkoľvek rušení. Prepojenie komponentného výstupu Y/Pb/Pr na televízor LCD zabezpečuje veľmi dobrú kvalitu obrazu. USB výstup v spojení s externým harddiskom dáva užívateľovi komfort doteraz nemožný v takejto cenovej kategórii. Vyšší pocit komfortu umožňuje užívateľovi i možnosť využitia ďiaľkového ovládania typu RCU 600 (za príplatok).


Komentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,453
Najnovší člen: luca05
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás