Home · Články · Fórum · Luterán Blog February 01 2023 23:05:07
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

FERGUSON FP 9600 USB - satelitný prijímač


Charakteristika
Digitálne satelitné prijímače sa v technickom vybavení rozlišujú možnosťami externého pripojenia zariadení. Jedným z najdôležitejších je pevný disk-HDD, umožňujúci nahrávanie programov. Najideálnejší spôsob pripojenia HDD je pomocou USB portu. Externé harddisky sa svojou kapacitou (bežne 500GB) a cenou (cca 4000 Sk) stávajú konkurentom drahých prístrojov typu HDD rekordérov. Spôsob ovládania pripojených externých harddiskov pomocou digitálnych satelitných prijímačov je realizovaný zabudovaným obslužným programom, zabezpečujúcim dostatočný komfort pre užívateľa.


Technické parametre
Ferguson FP 9600 USB má zabudovanú jednu univerzálnu čítačku kariet s prednastaveným dekodérom typu CryptoWorks. V technickom vybavení sa nachádza USB port, komponentný Video výstup YPbPr, optický digitálny Audio výstup SPDIF, 2x SCART pre videorekordér a televízor, 1x video výstup Cinch, 2x Cinch Audio L/R, 1x vstup LNB F, 1x priechodzí výstup satelitnej medzifrekvencie typu F, anténový vstup IEC, priechodzí výstup IEC pre antény a modulátor prijímača. Prístroj má pamäť na 6000 programov a 100 satelitných pozícií, 20x časovač, USALS.


Praktické skúsensoti
V rámci základného testu prijímač vykazoval bezproblémové funkcie z hľadiska načítavania programov v manuálnom režime a v automatickom režime. Spolupráca s motorom v režime USALS i DiSEqC 1.2 bola spoľahlivá. USB port v spolupráci s kľúčom nebol použiteľný, pripojený externý harddisk fungoval bezproblémov. Rýchlosť reakcie prijímača na povely diaľkového ovládania patrí do kategórie rýchlejších. Výstupný obraz a zvuk zodpovedajú lepšiemu štandardu z hľadiska posúdenia kontrastu, sýtosti farieb a pod. Načítavanie karty SkyLink a tiež zapisovanie impulzov v rámci testu fungovalo bez akýchkoľvek problémov.(publikované v SE 01/2008)

Komentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,453
Najnovší člen: luca05
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás