OTVORENÝ LIST ING. ZELEŃÁKOVI - CSAT
Pridal Luteran Dátum May 10 2014 13:09:10
Vážený pán Ing. Zeleňák,

predajcovia SAT TV by sa Vám isto radi...

Podrobné novinky
Vážený pán Ing. Zeleňák,

predajcovia SAT TV by sa Vám isto radi poďakovali za Vašu aktivitu, ktorú ste urobili a robíte v prospech všetkých predajcov SAT TV.

Hoci by ste to už vôbec nemuseli robiť, vzhľadom na úspechy, ktoré Vaša firma dosiahla a dosahuje, dnes už aj na zahraničných trhoch..

Firmy SAT TV majú strach a jednoducho, za dobré veci na Slovensku nečakajte to, čo funguje v normálnom svete, kde si profesionálov vážia.

Všetko, aj to zlé, čo v živote zažijeme má určite význam, len to treba správne prijať a vyhodnotiť.

Teraz k " webstránke ", ktorá je zrelá na trestné oznámenie, keďže uráža a dehonestuje všetkých predajcov SAT TV, vrátane Vás i riaditeľky SOI.

Konanie, " nešťastníka ", mysľou chorého človeka, nie je len tak, za tým je viac ľudí a tí to činia z dôvodu, že majú strach z odhalenia.

Takýmto hrubým spôsobom chcú predajcov zastrašiť, aby neurobili nič proti danému stavu, ktorý ľuďom okolo Skylinku vyhovuje pri bezpracnom zisku.

Tiaž chcú odpútať pozornosť od nezákonných praktík, ktoré v spojení so Skylinkom uskutočňujú.

Aj to zlé je na niečo dobré, keďže oni v tom zmätku a strachu musia urobiť chybné kroky, ktoré ich napokon odhalia.

Chce to zo strany užívateľov a predajcov SAT TV viac dôvery v seba samých a tiež konštruktívnu spoluprácu so zodpovednými úradmi.

Prečo v súvislosti so Skylinkom majú najviac problémov obyčajní, čestní predajcovia SAT TV, ktorí fakticky už iba živoria ?

A prečo majú najviac problémov samotní užívatelia Skylink, ktorí platia nekontrolované, nezákonné platby ?!

A prečo sa nikto nevenuje tým, ktorí na Skylinku nezákonne profitujú, či už kšeftom cez nezákonné ruské servery, alebo luxemburské ?

Každý normálny človek, ktorý si pozrie tú " stránku ", pochopí problematiku Skylinku, pokiaľ jej doteraz nerozumel.

Pán Zeleňák, vytrvajte ešte chvíľku vo svojich aktivitách v prospech profesionálnych SAT TV firiem.

Doporučujem Vám, osloviť riaditeľku SOI s tým, aby ste sa stretli a spoločne podáte trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.

P.S. Je to náhoda, ak servery zdieľajúce prístup na nezákonné sledovanie programov Skylink sú v Rusku, rovnako ako uvedená " webstránka " ?!


Ing. Ján Luterán