FIRMY SAT TV - NERVOZITA. PREDAJCOVIA SKYLINK - STRETNUTIE O ČOM ?!
Pridal Luteran Dátum April 28 2014 18:26:57
Firmy pôsobiace v oblasti predaja a montáží zariadení satelitnej...
Podrobné novinky
Firmy pôsobiace v oblasti predaja a montáží zariadení satelitnej a terestriálnej TV hľadajú všemožné spôsoby, ako zaplátať výpadky, ktoré nastali v súvislosti s katastrofálnym stavom na trhu.

Veľkoobchodné firmy v zúfalstve skúšajú nové druhy sortimentu z oblasti svetelnej, spotrebnej techniky, meracej techniky, dom, záhrada a pod.

Jednoducho, musia predávať hocičo, aby udržali firmy pri živote, dokázali dať výplaty a zachovať si nádej na lepšie časy.

Skladové zásoby, dosť často ležiaky, sú ponúkané viac, či menej úspešne v kadejakých 24 hodinových akciách s 80, 70, 60 % " zľavou "

Menšie firmy sú na tom paradoxne o niečo lepšie, pokiaľ ešte nemajú na krku žiadne veľké dlhy, jednoducho sami zavrú " krám ".

Jeden, dvaja ľudia sa presunú za prácou do zahraničia, prípadne zakotvia v šedej slovenskej ekonomike.

To je taká " najbezpečnejšia ", nikto ich nekontroluje, nenaháňa, satelity montujú ďalej za pár eur a k tomu klobáska, slivovička.

Pravda, na poli profesionálov SAT TV tu ešte zostalo pár mohykánov, ktorí si naivne myslíme, že by sa s tým ešte dalo niečo urobiť.

Je to ale nesmierne náročné, keďže neviete, kto je kto, kto sa koho a čoho bojí a čo rozpráva za Vašim chrbtom.

No, lebo napríklad SAT TV firmy a predajcovia Skylink, to sú neskutočne komplikované vzťahy a väzby, vďaka M7š.

To sú takí ľudia, ktorí fungujú mimo normálnych ľudských, obchodných a zákonných vzťahov.

Majú celú škálu dobre prepracovaných metód " oblbovania " ľudí s jediným cieľom, zarobiť peniaze za každú cenu a čo najviac vybabrať s predajcami.

Na internete majú svojich prisluhovačov, ktorí zasahujú vždy a všade, pokiaľ by sa malo čokoľvek kritické objaviť, na tému Skylink.

Odvádzajú pozornosť od témy, zavádzajú a ak je treba sú vulgárni, jednoducho urobia všetko, aby zastavili kritické diskusie.

Zatiaľ sa im to úspešne darí, o čom svedčí oficiálne stretnutie predajcov Skylink, ktoré sa uskutoční zajtra.

Kto by si pomyslel, po všetkých tých neskutočných opatreniach namierených proti predajcom, že na takéto stretnutie ešte ktosi príde ?!

Môžu mať M7š v talóne finty, ktoré ešte na chvíľku na niekoho zaberú ?

Veď, dotované prijímače M7, pri ročnom viazaní na balík, už budú zákazníkom zasielané priamo, bez nutnosti existencie predajcu !

Je ale možné, že M7š, v zúfalstve pred nástupom nového Mágia - Digi chcú ešte predajcov na chvíľku oblbnúť.

Nakoniec, veľmi dobre vedia, že všetci TOP predajcovia Skylink a regionálni zástupcovia sa s nimi hrajú hru na schovávačku.

Zákazníkov lanária na Freesat, budú lákať ako diví na nové Digi, proste na hocičo, keďže Skylink je čoraz viac na nervy.

Keby Skylink bola čistá PAY TV platforma, nové DIGI TV a Freesat ho prevalcujú už dávno, takto ešte chaos potrvá zopár mesiacov.