PRE NÁS JE RODINA SVäTÁ- EMAIL P. ZÁBORSKEJ ZASLANÝ !
Pridal Luteran Dátum January 18 2014 17:14:40
Odhodlal som sa ku kroku, ktorý je možno neštandardný, ale...
Podrobné novinky
Odhodlal som sa ku kroku, ktorý je možno neštandardný, ale je potrebný.

Nakoniec sa sám sebe čudujem, prečo mi to nenapadlo skôr !

Na Slovensku trpia státisíce rodín útlak od RTVS, Skylinku a M7, ja som dal hlas poslancom do Europarlamentu a doteraz som sa na nich neobrátil so žiadosťou.

Jedna vec ma k tomu doslova vyprovokovala.

Prosím Vás o pomoc.

List nasledovného znenia berte ako pracovnú verziu a poraďte mi, či ju v takejto podobe môžem zaslať, alebo sú potrebné korekcie.

Prečítajte si ho a poraďte.Ďakujem všetkým, ktorí pomohli.

Email pani poslankyni bol zaslaný 19.1.2013 o 23.36 v tomto znení :Vážená pani Záborská,

keď som Vám dával hlas do Europarlamentu, nemyslel som si, že Vás niekedy budem o niečo žiadať.

Žiaľ, Vaša tlačovka ohľadom nezaradenia pána Šatana na olympijskú súpisku mi tak trocha pripomenula zlé komunistické časy.

A ja som Vám hlas nedával preto, aby ste mi tieto časy znova oživovali.

Aj keď ako občania prispievame z daní na hokejovú reprezentáciu, verejne prikazovať trénerovi, koho má a koho nemá zaradiť do výberu hráčov, z pozície politika, to je prejav totality.

Aby ste u mňa nestratili dôveru, žiadam Vás o pomoc, zvolajte tlačovú konferenciu v súvislosti so zneužívaním státisícov rodín, ktoré sú vydierané a okrádané v kauze Skylink.

Je to sofistikovaný kartel RTVS , bývalej štátnej firmy Towercom a firmy M7, ktoré spoločne zneužívajú citlivé dáta zákazníkov a satelitných kariet v ich osobnom vlastníctve.

Tie nezákonne manipulujú STV, Towercom a hlavne M7 ako firma neznámych akcionárov, ktorá je špekulatívne registrovaná kvôli daniam a beztrestnosti v Luxemburgu.

Táto finta nahráva štátnym úradom a inštitúciám na Slovensku, ktoré občanov - koncesionárov nechránia a svoju nečinnosť odôvodňujú tým, že M7 v Luxemburgu je mimo ich kompetencií.

Nečinnosť sa týka nielen SOI, TÚ SR, RVR, ombudsmanky, ale i mnohých ďalších, ktoré boli na problém sťažnosťami občanov upozornené, žiaľ márne.

Občania platia koncesionárske poplatky RTVS, tá ich presúva na účty bývalej štátnej firmy Towercom, ktorá monopolne realizuje vysielanie STV cez satelit a pozemské vysielanie DVB-T, pričom v premrštenej sume sú zahrnuté všetky náklady na vysielanie.

Monopolná firma Towercom, špekulatívne presunula, tzv. "predala" nedefinovanú časť svojich služieb firme M7 so sídlom v Luxemburgu.

Firma M7 pod hrozbou a priamym vypínaním STV a ďalších programov ľudí nezákonne vydiera a vyberá neopodstatnený servisný poplatok, DPH a dane na Slovensko neodvádza a otázne je ako a koľko v Luxemburgu ?!

Státisíce rodín signál STV prijímajú vlastným, draho zakúpeným satelitným zariadením, keďže DVB-T signál k dispozícii nemajú a tak sú nútení " výpalné" uhrádzať, čo firma M7 zneužíva a nezákonný poplatok od 1.2.2014 radikálne navyšuje !

Príjem STV a ďalších základných TV programov bol štátom garantovaný ako trvale bezplatný, viazaný iba na platbu koncesionárskych poplatkov !

Ako poslankyňu EP Vás žiadam, aby ste obhajovali záujem našich občanov a konali v ich záujme minimálne tak razantne, ako ste to urobili v prípade jedného jediného občana, ktorý hrá hokej a vôbec to nepotreboval, keďže svoju účasť na olympiáde si môže vybojovať iba on sám.

Peni poslankyňa, pre nás všetkých je rodina svätá a preto dúfam, že urobíte maximum pre jej pokojné a dôstojné prežitie na Slovensku.

Ďakujem.

Občan, ktorý Vám dal svoj hlas do EP.

Ján Luterán

P.S.

Pokiaľ Vy a Vaši spolupracovníci budete mať záujem o viac informácií k uvedenej problematike, som Vám k dispozícii, časť z nich nájdete aj tu v diskusii a v ďalších článkoch na Solid Europe http://www.solideurope.sk/news.php?readmore=640