PREDAJCOVIA SKYLINK PODPORTE CSAT
Pridal Luteran Dátum August 11 2013 12:01:12
Jedna z prvých profesionálnych satelitných firiem CSAT oslovila Skylink, predajcov Skylink a verejnosť ...
Podrobné novinky
Jedna z prvých profesionálnych satelitných firiem CSAT oslovila Skylink, predajcov Skylink a verejnosť prostredníctvom Solid Europe 2.8.2013 nasledovným listom cit.

Milý SKYLINK !

to už ani nie je možné, čo nám tu, predajcom SAT techniky , ktorí sa snažia udržať Tvojich zákazníkov na „uzde“ ,stváraš !!!

a/ najprv som si myslel, že je to vtip, ale môj zákazník mi potvrdil, že v tel. rozhovore mu operátorka tvrdila nasledovné :

„ Vaša CS link-ová karta prestane o mesiac – najviac dva – fungovať a preto si musíte kúpiť od nás novú kartu „


b/ na otázku, ako dlho vydrží byť funkčná nová karta , pohotovo operátorka odpovedala, že 8 až 10 rokov J

c/ zákazníkom CS-linkových kariet posielaš na dobierku nové karty ( sice ICE ) ale nevieš, či ich SAT prijímač bude s touto kartou fungovať ! ( napr. taký Technisat STR1 má licencovaný CW a nefunguje J , třeba tam nový soft )

d/ v mailoch im píšeš, že im ďakuješ za objednávku novej karty a pritom si zákazník nič vedome neobjednal, ak Ti to naznačí, tak len stiahneš chvost a odpovieš, že veď tú dobierku nemusí prebrať …

e/ a naviac si myslíš, že aj predajca SKYLINK ( teda ja napr. ) si od Teba kúpi novú kartu výmena za 13,90€ …. tak to je naozaj dobré JJJ

Prepáč milý SKYLINK, ale toto je už naozaj na hodenie uteráka v ringu, bojovať o zákazníka takýmto spôsobom je totálne nefér, hlavne voči nám, dlhoročným predajcom SAT techniky, ktorým môžeš ďakovať za svoju klientelu.

Keď už si sa rozhodol nás predajcov takto podraziť ( vynútený predaj nových kariet na dobierku ) tak si tie nové karty, ktoré takto predáš, aj sám pekne zaregistruj a hlavne – rieš problémy s príjmom programov SKYLINK priamo so zákazníkom,

nás predsa pri tom nepotrebuješ J

príjemné Vianoce a šťastný Nový rok 2014

s pozdravom

Ing. Zeleňák - CSAT

Oficiálne sa k jej prehláseniu pridala firma LUT-SAT-RADIO a žiaľ, žiadne ďalšie firmy.

Dňa 7.8. 2013 Ing. Zeleňák zverejnil tex prostredníctvom Parabola, žiaľ predajcovia nezareagovali, aj keď sa tam objavilo zopár kritických reakcií.

Predajcovia Skylink, podporte výzvu CSAT, je to vo Váš prospech.