PORAZÍ SERPOM77 ÚSTAVU A OBČANOV SR A ČR ?!
Pridal Luteran Dátum November 23 2012 07:57:33
SERPOM77 je združenie firiem a ľudí v prevažnej miere z Čiech, čiastočne zo Slovenska so zastrešením v daňovom raji...
Podrobné novinky
SERPOM77 je združenie firiem a ľudí v prevažnej miere z Čiech, čiastočne zo Slovenska so zastrešením v daňovom raji Luxemburgu.

Tieto firmy a jednotlivci zneužívajú, porušujú platné zákony v súvislosti s vysielaním a príjmom českých a slovenských TV programov cez satelit a terestriálne.

Štátne orgány SR a ČR vrátane EÚ o uvedenej skutočnosti boli oficiálne informované prostredníctvom Združenia SLOVSAT i samotnými občanmi podaním množstva sťažností.

Za obdobie takmer pol roka úrady SR, ČR a EÚ sú vo veci nečinné a tvrdia, že veci preverujú Luxemburské úrady.

SERPOM77 medzitým pokračuje v nekalej činnosti psychologicko-teroristickým nátlakom na občanov dokonca už priamo vo forme TV vysielania pod zásterkou akože reklamy.

Vzhľadom na mimoriadne nebezpečné protispoločenské konanie SERPOM77, nečinnosť orgánov štátnej správy a nefunkčnosť vymožiteľnosti práva v SR a ČR je nutné začať prípravu na uplatnenie ústavného práva občanov.

Ústava v takomto prípade občanom dáva nasledovnú možnosť.

"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené ".

Občania sú zúfalí, majú strach a len máloktorí nájdu odvahu na takéto svedectvo ako urobila pani zo Zvolena.

Srdečne pozdravujem! Prepáčte že vás zaťažujem svojou otázkou, ale vy jediný ste podľa obsahu vašich článkov boli (a predpokladám že dodnes ste) v odboji proti manipulácii, ktorou my, klienti Skylinku prechádzame.

Ja som osamelo žijúca žena bez znalosti problematiky, ktorá neotvárala časopis Skylink, ale ho priamo dávala do zberu papiera, takže mi uniklo, že mám komusi čosi platiť - naivne si mysliac, že som v r. 2009 kúpou paraboly na 2 satelity, karty Skylink 03436... a prehrávača BigSat BBS-S 67CR urobila dosť na to, aby som mala tel. príjem "nadlho". V druhej polovici októbra ma odpojili od väčšiny c-s programov, po prvom šoku som si na to zvykla a keby mi ostali iba stv1, stv2, čt1 čt2 čt24 a ta3 - stačilo by mi to.

Neviem, kto by mi poradil, preto sa obraciam na vás. po neúspešnom pokuse získať odpoveď na "parabola.cz", kde som asi stúpila do "hniezda" priaznivcov skylinku, prípadne zdatných, ale i značne arogantných TV maníkov, ktorí majú svoje spôsoby používania blockerov, majú "správne" karty a neplatiči ako ja ich obťažujú... som zašla i k svojmu predajcovi vo ZV dúfajúc, že niečo poradí. Okrem poslúchnutia príkazov skylinku mi neporadil, žiaľ, nič.

od r. 2009 som nezamestnaná a akékoľvek skrivodlivosti sa mi protivia až tak, že nedokážem kráčať s davom a poddať sa tlaku. Preto vás prosím o váš názor, čo sa stane po 3. decembri (to bol nejaký termín na definitívne vypnutie cryptoworks vysielania)? dokedy mi teoreticky môže ísť príjem verejnoprávnej STV? naozaj by mi stačila IBA tá, avšak keďže som si ani nekúpila kartu výmena za 24 €, predpokladám, že som jeden z mála ľudí, čo definitívne príde o TV vysielanie hoci povinnosť platiť koncesionárske poplatky mi ostane. ako toto neriešiteľné riešiť? kde to žijeme? prečo u nás vždy niekto vymyslí nejaký tunel na pohodlných a manipulovateľných Slovákov (a čechov)? hnusí sa mi platiť niečo čo má slúžiť na obohatenie špekulantov, príp. subjektu akokoľvek spojeného so známou slov. fin. skupinou. a súčasne si myslím, že VEĽMI jednoduchá čítačka karty BigSat BBS-S 67CR i tak nebude kompatibilná s Irdeto kartou, ďalej, že zmena kódovania kvôli hackerom znie do budúcnosti mierne nedôveryhodne, pretože si viem predstaviť, že i toto kódovanie bude raz prelomené, predtucha, že sa SERPOm bude pravidelne hýbať smerom nahor (keďže podnikateľská skupina zistila, že tento štát svojich občanov nebráni), že karta Výmena môže byť "dočasná" a o rok a pol sa možno dozvieme, že si ju musíme vymeniť za inú, opäť platenú kartu. človek, proste po tomto podvode už nemôže žiť v nádeji, že bude pokoj, skôr šípim že so slovom skylink sa bude spájať neistota, nepokoj a ďalšie sklamania. Keby som vedela kde a ako sa pripojiť k hromadnému protestu, urobím to. keby som vedela ako si dať na balkón vlastnú starú TV anténu, urobím to. Už v r. 2008, keď Stav a byt. družstvo bez milosti odrezalo spoločnú anténu na činžáku, a ja som ostala bez TV, sa mi zdalo, že je to "vysoká politika", že mal niekto záujem donútiť všetkých proti našej vôli "investovať" do satelitu alebo káblovky, takže sa stav. družstvo vlastne stalo "naháňačom" klientov súkr. spoločnostiam. Mnohí z takýchto ľudí (v tom počte i ja) sme chceli IBA verejnoprávnu TV, za ktorú platíme koncesionárske p. PRECO u nás vôbec nefunguje ochrana spotrebiteľa, prečo nefunguje právo? čo za kocúrkovo to je, že človek MUSI platiť koncesiu i v prípade že vďaka kauze Skylink a osobnému odporu voči nej, prišiel o príjem TV programov?

Prepáčte, mala som byť stručná, nepodarilo sa mi... Tušíte, dokedy mi nešťastná nevymenená karta cryptoworks 03436 bude poskytovať tých niekoľko kanálov? radíte mi kúpiť si kartu Výmena?

predpokladám, že denne dostávate desiatky mailov so žiadosťou o radu a pomoc. Srdečne ďakujem, ak ste si našli čas i na tento. Prajem veľa úspechov v práci i osobnom živote! Ľubica Kotmániková, Zvolen