VIANOČNÉ SAT SÚPRAVY PRE ZÁBAVU I POUČENIE
Pridal Luteran Dátum December 09 2011 11:35:23
Predaj a inštalácia satelitnej techniky by mali mať pevné základy v profesionálnom prístupe, keďže tu ide o celý rad dôležitých rozhodnutí a väzieb, či už technických alebo právnych. Je preto zábavné i poučné vidieť, čo všetko sa v tejto oblasti deje na tom našom milom Slovensku. Satelitní profesionáli najprv žasli, aby neskôr pochopili kam sa uberá novodobý satelitný...

Podrobné novinky
Predaj a inštalácia satelitnej techniky by mali mať pevné základy v profesionálnom prístupe, keďže tu ide o celý rad dôležitých rozhodnutí a väzieb, či už technických alebo právnych.

Je preto zábavné i poučné vidieť, čo všetko sa v tejto oblasti deje na tom našom milom Slovensku. Satelitní profesionáli najprv žasli, aby neskôr pochopili kam sa uberá novodobý satelitný biznis. Milí moji, zvykajte si.

Aj keď pravdupovediac ani ja sám neviem, či v tomto prípade išlo len o neznalosť, blbosť, či o marketingový ťah na najvyššej úrovni. No ale, k veci.

Pohľaďte na ten inzarát. Zákazníka láka na LNB Twin konektor, dobre , chybička sa pritrafí. Konektor a konvertor sú ale dve veci.

Tvrdiť však, že ide o prepojenie LAN káblom vrátane koncoviek, hoci na obrázku je RS 232 už nie je o preklepe. Je ale možné, že ktosi len chcel zo sériovej pomalosti urobiť Tatranskú strelu. Ej prefíkanci jední !

Parabola s protikoróznou úpravou je tiež dobrý ťah, hoci by bolo zaujímavé vedieť, čo tým autor myslel oproti každej inej parabole.

Výstup 12/50 mA sa tiež zákazníkovi hodí, len či autor textu vie, načo ?

Aby som ale len nekritizoval, pochválim autora za to, že nešpekuloval a pravdivo uviedol fakt o tom, že karta je zdieľaná oboma prijímačmi. A vlastne toto je jediné veľké plus inzerátu.

Či ale celé to " čudo" bude zákazníkovi fungovať, to je veru otázne. Teraz ale nemyslím na to, že by tie "mašiny" naozaj odborne znalý človek nedokázal rozbehať. Možno by to aj nejaký čas fungovalo.

Neviem si len predstaviť, ako priemerne zdatný užívateľ rozoberá konektory RS 232 a prepája ich cez stenu. Keby ste o tom celom niečo vedeli, dajte mi vedieť.