JE JA PÁN KOVÁŘ A PARABOLA ČO BOLA ?!
Pridal Luteran Dátum October 28 2011 09:07:37
CHlapci na Parabole sa ďalej hrajú na svojom temnom piesočku. Po tom čo mi zabránili vstup do diskusie a nechali otvorený priestor akémusi hovorcovi pána Kovářa pod nickom Ja, pokračujú v zúfalej snahe vykorčuľovať zo šlamastiky. Pán Kovář stále neexistuje, ale nick Ja už zjemňuje rétoriku. Oslovuje ma, menuje, píše ako divý, pravda Luterán teda ja človek bez Nicku reagovať nemôže. Chlape jeden Kovář, to nemáte troška odvahy a necháte sa manipulovať tými deckami na Parabole? Veď ak Vám nechcú umožniť hovoriť vo vlastnom mene, potom mi aspoň napíšte email, lebo inak si budem myslieť, že ste vymyslený a aj ten článok písal nie pán Kovář ale nejaký JaTy. Ak naozaj existujete pán Kovář, ozvite sa. Preboha, veď tu ide o Vaše meno. Vy tomu fakt nerozumiete, čo je to nechať so sebou manipulovať nejakým Ja na Parabole !

Pozn. Pre istotu ešte uvádzam diskusné príspevky nicku Ja, na ktoré mi bolo znemožnené reagovať. Kliknite na Čítajte viac.
Podrobné novinky
CHlapci na Parabole sa ďalej hrajú na svojom temnom piesočku. Po tom čo mi zabránili vstup do diskusie a nechali otvorený priestor akémusi hovorcovi pána Kovářa pod nickom Ja, pokračujú v zúfalej snahe vykorčuľovať zo šlamastiky. Pán Kovář stále neexistuje, ale nick Ja už zjemňuje rétoriku. Oslovuje ma, menuje, píše ako divý, pravda Luterán teda ja človek bez Nicku reagovať nemôže. Chlape jeden Kovář, to nemáte troška odvahy a necháte sa manipulovať tými deckami na Parabole? Veď ak Vám nechcú umožniť hovoriť vo vlastnom mene, potom mi aspoň napíšte email, lebo inak si budem myslieť, že ste vymyslený a aj ten článok písal nie pán Kovář ale nejaký JaTy. Ak naozaj existujete pán Kovář, ozvite sa. Preboha, veď tu ide o Vaše meno. Vy tomu fakt nerozumiete, čo je to nechať so sebou manipulovať nejakým Ja na Parabole