Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 08 2022 04:21:47
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

NEPREHLIADNITE - FANTASTICKÁ AKCIA S KARTOU SKYLINK!


viac na www.leopard.sk
Dopiriakova , January 23 2009 16:13:39 1 Komentáre · 2629 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - dá sa riešiť neexistujúci problém?

Ako zástupca firmy spolupracujúcej s DIGI TV (možno v čase čítania článku, už ani nie) si dovoľujem touto cestou osloviť širokú verejnosť a predovšetkým zástupcov firmy DIGI TV o vysvetlenie množstva problémov, ktoré zaťažujú terajších, či minulých zákazníkov DIGI TV, nehovoriac o spolupracujúcich firmách.
Prípad Ing. Krivosudského a MuDr. O. G. je svojim spôsobom zvláštny, ale zároveň signifikantný. Obidvaja bývalí zákazníci DIGI TV patrili k prvým, ktorí podpisovali zmluvu s DIGI TV. Zmluvu riadne ukončili, odovzdali zariadenia, o čom majú aj písomné potvrdenie. Niekoľko krát som si prečítal list vo veci výzvy na zaplatenie dlhu a priznám sa, nepochopil som, čo je podstatou poplatku za upomienku v hodnote 150 Sk.

Dopiriakova , January 23 2009 14:05:55 Čítajte viac · 0 Komentáre · 2371 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - nekonečný príbeh 2, alebo DIGI TV po roku od ukončenia zmluvy


Cca pred rokom som v časopise SOLID EUROPE č. 22/2007 opísal svoju púť, ako dlho mi trvalo ukončenie zmluvy na sólo prijímač a uzavretie novej zmluvy na duálny prijímač. Veľmi stručne si to pripomeňme...
(viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 23 2009 12:53:57 1 Komentáre · 2426 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - "horúca" téma (2. časť)

Najviac diskutovanou témou nielen na Slovensku, ale i v Čechách a Maďarsku je situácia, v ktorej sa nachádzajú zákazníci a partneri spoločnosti DIGI TV.

Reč je o tom, že služba, ktorá razantne vstúpila na trh Slovenska v roku 2006, si získala obrovskú popularitu vďaka nízkej cene. V poslednom čase však akoby strácala dych vo väzbe na zákazníka a svojich obchodných partnerov. Stručne si zrekapitulujme vývoj udalostí. DIGI TV v snahe získať si čo najviac zákazníkov, vytvárala na trhu doslova neuveriteľné precedensy.
(viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 23 2009 11:49:50 1 Komentáre · 2039 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - "horúca" téma


Najviac diskutovanou témou v júni 2008 o DIGI TV na Slovensku, v ČR i Maďarsku bola problematika oneskoreného platenia faktúr pre montážne firmy.
Dopiriakova , January 23 2009 09:29:56 Čítajte viac · 0 Komentáre · 2333 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - spokojný zákazník DIGI TV - cieľ všetkých?

Na slovenskom trhu digitálnej satelitnej televízie fungujú platformy FTA a DTH. FTA je systém Free to Air, čo sú programy vysielané nekódovane, a teda prístupné užívateľovi slobodne bez toho, aby sa zamýšľali nad čímkoľvek. Zákazník si kúpi parabolu, LNB, digitálny satelitný prijímač a sleduje tisícky programov rôznych žánroch a jazykových variáciách. Stručne je možné povedať, že zainvestuje z vlastných peňazí určitú čiastku, pozerá z nebeskej oblohy, čo mu ponúknu zadarmo a nikomu nič viac neplatí. Pre mnohých je problémom skutočnosť, že nie sú schopní porozumieť okrem rodného jazyka ničomu inému, a to v nich môže vyvolávať dojem, na čo sú mi tisícky programov, keď im nerozumiem. Riešením pre takýchto jednotlivcov môže byť digitálna satelitná televízia v podobe DTH, t. j. Direct to Home, čo je služba priamo do domu realizovaná na základe zmluvnej dohody... (viac v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 23 2009 08:19:13 0 Komentáre · 2204 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - nekonečné výhody pre zákazníkov, alebo nekonečné problémy pre montážne firmy?


8. mája 2008 uplynuli presne 2 roky od vstupu DIGI TV na slovenský trh, a tak prichádza čas na bilancovanie. Je fajn, že každý zákazník dostáva SAT súpravu DIGI TV zadarmo, že nemusí platiť za montáž, že sa môže kedykoľvek obracať na montážnu firmu so svojimi problémami.

Lenže v eufórii sa zabudlo na dôležitú vec. Kto zaplatí montážnym firmám za dodatočné práce, ktoré donekonečna požadujú zákazníci DIGI TV? A keďže montáž bola zadarmo, ľudia si myslia, že zadarmo to bude vždy, minimálne však 2 roky. Pritom 70% všetkých problémov spôsobujú nedokonalé antény, zvyšok problémov tvorí bezdôvodné blokovanie kariet, ... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV).
Dopiriakova , January 22 2009 16:04:42 0 Komentáre · 2614 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - poriadne vyhecovala konkurenciu i zákazníkov!

V roku 2007 bola DIGI TV bezpochyby príkladom mimoriadneho fenoménu pôsobiaceho v oblasti platenej satelitnej služby DTH. Preč je doba, kedy konkurencia spochybňovala, či dokonca znevažovala jej existenciu. Za všetko najlepšie hovoria fakty. Donedávna existovala o počte abonentov DIGI TV neoficiálna štatistika, ktorá naznačovala neuveriteľný nárast danej služby. Zrejme zo strategických dôvodov, sa údaje o počte abonentov prestali objavovať.

Konkrétne čísla boli publikované začiatkom roka 2007 z maďarského trhu. Tu DIGI TV v apríli 2007 dosiahla 300 000 abonentov. Do konca roku 2007 si spoločnosť stanovila za cieľ dosiahnuť hranicu 500 000 zákazníkov! (viac v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 22 2009 15:00:03 0 Komentáre · 2096 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - nekonečný príbeh, alebo ako vymeniť sólo prijímač za duálny


Dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o moje skúsenosti so službami televíznej platformy DIGI TV Slovakia. Pretože tento článok je nielen pochvalný, určite pochopíte moje rozhodnutie nemenovať konkrétne osoby, ktorých sa týka.

Začiatkom roka 2006 som s veľkým očakávaním privítal príchod DIGI TV na Slovensko. Za pomoci firmy LUT-SAT-RADIO v Prešove a pomoci jedného pána priamo z DIGI TV (nazvem ho pán P), som sa dňom 16. 5. 2006 stal jedným z prvých spokojných zákazníkov ponúkanej služby. S touto službou som bol natoľko spokojný, že koncom mája 2006 som na Sattechu v Prešove spropagoval DIGI TV pred širokou odbornou a aj laickou verejnosťou. Do júla 2007 som bol maximálne spokojný a za uplynulé obdobie som doporučil viacerým priateľom, aby sa tiež stali ich zákazníkmi. Potom nastal zlom... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV).
Dopiriakova , January 22 2009 14:29:29 0 Komentáre · 2187 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - genialita, chybičky krásy a ospalá konkurencia

V roku 2007 digitálna satelitná televízia pod názvom DIGI TV v regióne strednej Európy lámala všetky možné rekordy, nielen čo sa týka počtu získaných abonentov. Slovenská štatistika v tejto súvislosti zaznamenala údaje, ktoré by pred desiatimi mesiacmi pochádzali z ríše snov. Pripomeňme si stručne vznik a vývoj fenoménu DIGI TV. V roku 2004 holandský akcionár vstupuje masívnym kapitálom do rumunskej spoločnosti s činnosťou v oblasti televíznych kábelových rozvodov a satelitnej techniky. Využijúc plne implementované právne prostredie budúcej krajiny EÚ, v krátkom časovom priestore si tu vytvorí technickú základňu pre poskytovanie satelitnej služby platenej televízie DTH - Direct To Home. 21. 12. 2004 v Rumunsku DIGI TV oficiálne odštartuje a svojou cenovou a programovou politikou si v krátkom čase získava vedúcu pozíciu na trhu... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 22 2009 13:50:00 0 Komentáre · 2114 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - šiesty mesiac existencie na Slovensku


Október 2006 nielen na Slovensku v plnej miere potvrdil realistické prognózy vo vzťahu k satelitnej platforme DIGI TV.

Záujem o túto službu dosiahol kritickú hranicu nielen u samotných záujemcov. Montážnici nestíhajú montáže a samotní predajcovia už nestíhajú nielen evidovať, ale ani len informovať nedočkavcov, ktorí sa dožadujú neprimeranej starostlivosti. Ak sa v predajni satelitnej techniky nazhromaždí 6 záujemcov, z ktorých 5 sa okamžite hlási do poradovníka a jeden navyše chce,... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 21 2009 15:34:48 1 Komentáre · 2264 Prečítané · Vytlačiť
Strana 107 z 111 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,438
Najnovší člen: ifuqav
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás