Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 13:23:51
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

KŠEFT ŠMEJDOM SKYLINK FUNGUJE " PERFEKTNE " !

SAT MYSTERYŠmejdi ovládajúci biznis okolo Skylinku sa vytešujú.

Kšeft im sype a oni v pohode pokračujú vo vyberaní výpalného.

Ľudia zistili, že orgány a úrady v ČR a SR sú so šmejdmi spriaznené a rezignovali.

Vymyslený servisný poplatok sa ujal a zo 14,40 je dnes 19,20.

A bude viac, keďže každý zaplatí bez reptania.

A cieľ je dostať čo najviac ľudí na SIPO.

Keď už nastane závislosť totálna, z 1,20 urobíte 1,90 ako nič a kto si to všimne ?

A ak niekto aj, povie si, čo už, je to také zložité odhlásiť, bol som na pošte a poslali ma do Luxemburgu !

Išiel som k predajcom Skylink, poslali ma na poštu, oni s tým nič nemajú.

Kto mi pomôže ?!

Nikto
.
Luteran , August 14 2014 08:10:06 7 Komentáre · 4517 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , August 14 2014 13:24:28
Keď sa zdvihne cena serpa cez sipo, tak zákazník má možnosť zaplatiť len niektoré položky na sipe, pri platbe mu príslušná pošt. úradníčka poradí, je to jednoduché, takže zákazníci im to môžu prestať platiť kedykoľvek, ale v podstate je to stále lacné v prípade záujmu o čes. programy. Včera večer som opäť nenašiel na sk programoch nič zaujímavé, tak som poprepínal na programy ČT a nevedel som si vybrať, lebo išli paralelne 3 programy z oblasti mojich záujmov, takže ČT je pre mňa osobne top
Luteran , August 14 2014 14:03:45
Pán okap, hovoríte, že je to lacné v prípade záujmu o CS programy.

Nič v zlom, ale treba veci porovnávať v detailoch.

A tie, či chcete, alebo nechcete sú nasledovné.

Distribúciu programov STV a ČT platia oba štáty, s tým M7 nič nemá.

Tieto programy sú základom celej filozofie na ktorej bol Skylink realizovaný.

Oba štáty sa rozdelili a pri rozdelení sa dohodli, že budú mať nadštandardné vzťahy hlavne vo veciach kultúry, jazykov, spolupatričnosti.

V zmysle zmluvy nie je žiadny problém, aby si oba štáty recipročne dohodli výmenu verejnoprávnych programov bezplatne.

A tak by sa celý podvod M7 ukázal v plnej nahote !

Teraz je to už zložitejšie, lebo M7 zarobilo neskutočne, ovládlo karty a ľudí a v podstate manipuluje obe krajiny ako celok.
okap , August 14 2014 16:08:38
áno štáty si platia sat. distribúciu . Ale ČR nám sama od seba nedá možnosť pozerať ich programy. musí to urobiť spoločnosť, ktorá zabezpečuje kryptovanie prostredníctvom svojich kariet a prevádzka správy a kariet nieje určite perpetuum mobile, takže tu musí byť niekto, kto karty spravuje, otázka je za akú cenu. Systémy M7 pracujú t.č. bez problémov, avšak zvyšovanie serpa je zásadný problém, ktorý robí odliv zákazníkov ku T-COMu.Ich akcia pevná linka za poplatok+Magiosat zadarmo je veľmi zaujímavá na vidieku, kde nieje kvalitná mobilná tel. sieť. Slovaklink štát predal, náhradu nepriniesol. M7 sa má nárok správať ako provider PayTV. Zodpovedný za súčasný chaos je len a len štát menom SR.Pojem nadštandardná kultúrna výmena je v tejto situácii mŕtvy. Karta Slovaklink pred vznikom Skylinku nikdy neobsahovala programy ČT, pokiaľ ma pamäť neklame. O nadštandardnej výmene programov sa hovorilo len v rámci vysielania národných televízií.
okap , August 14 2014 17:00:39
ďalší škandál je na programe zajtra, veľa fanúšikov v ČR možno príde o angl. ligu, ktorá začína v sobotu. SS2 stratil práva , proste absurdistán opäť v plnej sile, uvidíme zajtra ako to dopadne, tlačovka bude deń pred otvorením nového ročníka ... nechápem
http://www.parabola.cz/zpravicky/22434/anglicka-premier-league-se-vraci-na-digi-sport/
http://www.digizone.cz/clanky/kdo-bude-vysilat-anglickou-premier-league-jasno-bude-zitr
Toto sa môže stať len tu, v civilizovanej Európe nie, náš tv biznis sem nepatrí...
Milan99 , August 14 2014 17:37:44
okap, ja mám na to, čo tvrdíte, úplne iný názor.

1. Skylink/M7 žiadne kryptovanie pre verejnoprávne televízie nezabezpečuje, to je súčasťou zmluvy uplinkových služieb - na Slovensku so spoločnosťou Towercom. Verejnoprávne TV sú v súčasnosti povinné zmluvy zverejňovať (ak nie celý obsah, tak minimálne ich existenciu) a žiadna zmluva na kryptovanie (a ani iné služby) medzi verejnoprávnymi TV a M7 neexistuje.

2. Správa kariet a poplatky za ňu by mohli byť opodstatnené, nie však bez zmluvy s verejnoprávnymi TV, ktoré by takúto spoplatnenú správu kariet legalizovali.
Zásadnou otázkou je, prečo by oprávnenosť slovenských občanov sledovať verejnoprávne televízie cez satelit (o nič iné pri kryptovaní nejde) mala právo kontrolovať nejaká luxemburská súkromná spoločnosť a ešte mať na túto činnosť monopol? Logické by bolo, keby to kontroloval štát (štátna inštitúcia, verejnoprávna TV...), alebo túto činnosť komercionalizovať a umožniť ju všetkým subjektom podnikajúcim v tejto oblasti.

3. M7 má právo správať sa ako provider Pay TV, ale len tam, kde providerom skutočne je, t.j. pri platených balíčkoch. V prípade verejnoprávnej TV (a ďalších komerčných TV) žiadnym providerom nie je.
Aj to je zrejme dôvod, prečo je príjem verejnoprávnej TV (balík Digital) deklarovaný v Skylinku ako bezplatný. Jeho spoplatnenie by otvorilo otázku, za čo vlastne TV platia Towercomu (a v Čechách príslužným spoločnostiam). M7 veľmi dobre vie, prečo balík Digital nespoplatnila, hoci by tým vyriešila základný problém.
Podmieňovanie jednej (bezplatnej) služby zaplatením inej služby, bez možnosti objednať si služby osobitne, je však v rozpore so Zákonom na ochranu spotrebiteľa - konkrétne sa jedná o viazanosť služieb. SOI sa však takýmto zrejmým porušovaním zákona odmieta zaoberať a hľadá rôzne "kľučky" ako sa tomu vyhnúť.

4. Pevná linka od Telekomu je predražený produkt, ktorý dnes využívajú už len zúfalci, ktorí sú buď veľmi konzervatívni, alebo nie sú schopní si nájsť informácie. Ani len štátne inštutúcie už ich "pevné linky" väčšinou nevyužívajú, ale využívajú iných providerov. V komerčných firmách sú GSM brány a VoIP už dávno samozrejmosťou.
Aj na spomínanom vidieku, kde je problém s mobilným pokrytím, väčšinou je dostupný internet (napr. cez nejakého miestneho Wi-Fi providera). A keď má niekto internet, stačí mu už len VoIP telefón, alebo VoIP brána, a má "pevnú linku" bez predražených "paušálov". Stačí si len vybrať vhodného providera, ku ktorému sa dá preniesť aj existujúce telefónne číslo od Telekomu.

Odporúčam pozrieť napr. VIPTel
Luteran , August 14 2014 20:53:37
Pán wader, nechcem sa voziť na Vašej " vlne " len sa priznám, ja mám z Vás zmätok ešte väčší.

Viete prečo, lebo nie ste úprimný.

Veď tu Vám nikto z " nosa neodhryzne ", tak načo také inotaje a zavádzanie.

Skylink kritizujem, lebo je prečo, sú na to dôvody a vždy sa ich snažím uviesť presne.

Vy uveďte niečo konkrétne, aby sme si mohli oponovať, takto je to o ničom.

Čo sa týka " propagácie Skylink Ready šrotov ", mohli ste byť tiež konkrétny.

Je preč doba, kedy sme to chceli zastaviť z princípu.

Teraz je tu realita vo forme existencie týchto prijímačov a dovozcov, ktorí sú priamo na Slovensku, čo dáva záruku minimalizovania problémov.

Pokiaľ ma pamäť neklame, robili sme jeden jediný test a ten bol z pohľadu technikov, ktorí to testovali a aj môjho taký, aký sme uviedli.

Ak ste mali nejaké výhrady, mohli ste ich uviesť a mali by ste veci objasnené okamžite a z pravej ruky.

Takže pán wader, máte priestoru koľko len chcete, argumentujte.
zelenak , August 29 2014 03:14:11
už viac ako rok bez SKYLINKU ...

som si dnes uvedomil , že mi vôbec nechýba, práve naopak ... len občas mi volá nejaká slečna z call centra ... ešte stále majú moje tel. číslo v databáze ... zbytočne smiley ( mimochodom, už viac ako mesiac máme TVP v oprave ... vôbec mi nechýba ... iba deťom ... ale majú PC , takže si vystačia ) zdraví ZZ

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás