Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 12:03:39
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

STV, SKYLINK, ÚRADNÍCI EU JE ČAS ! OD ZAJTRA SÚ OBČANIA AKTÍVNI !

SAT MYSTERYDnes je deň, kedy občania Slovenska môžu mať pocit hrdosti...

Ako občania Slovenska sme spoločne dokázali jednu úžasnú, fantastickú vec.

Úradníkom v Európe a mafii na Slovensku sme odoslali jasný signál.

Slováci nie sú ovce, ktoré bez premýšľania naženú do stáda a budú voliť politické figúrky ovládané mafiou.

Výsledok volieb je neskutočný, pri všetkom, čo sa tu na Slovensku odohrávalo.

Zoberte si masírovanie mozgov ľudí cez elektronické médiá, milióny kilogramov potlačeného papiera a tie retuše tvárí na billboardoch !

A k tomu milióny eur, ktoré načierno lietali v médiách a cez internet pre rôznych cenzorov, ktorí dohliadali na to, aby voľby na Slovensku boli ” úspešné “.

Úspešné pre mafiu, politikov a pre tých, ktorí si myslia, že nakradnuté miliardy im umožnia na Slovensku, navždy využívať občanov ako svojich otrokov.

Voľby do Europarlamentu na Slovensku vyhrali občania !

Dali celej Európe najavo, chcú zmeniť stav spoločnosti doma a samozrejme chcú zmeniť aj spôsob, ako úradníci v Bratislave a Bruseli kašlú na občanov.

Dnes si ako občania užime krásnu nedeľu, vychutnajme si víťazstvo spolupatričnosti a od zajtra pokračujme v zmene Slovenska k lepšiemu.

Straníci a kmotrovia Slovenska si zvolili svojich zástupcov do Europarlamentu, tí samozrejme nás občanov Slovenska nereprezentujú !

Máme päť rokov na to, aby sme vytvorili na Slovensku funkčný model, ktorý vygeneruje skutočných zástupcov občanov.

Ľudí s mandátom od susedov na ulici, v okolí kde každodenne žijú, pracujú a ľudia poznajú ich rodinné, morálne, ľudské hodnoty.

Slováci ešte raz vďaka za Vašu občiansku statočnosť, náš hlas dnes po dlhej dobe útlaku silno zarezonuje v celej Európe !

Verím, že podporíte môj zajtrajší počin ako občana.

Zasielam do Europarlamentu petíciu.

Prosím o kontrolu textu a prípadné pripomienky na jeho úpravu, zmenu.


PETÍCIA EURÓPSKEMU PARLAMENTU


Na Slovensku je hrubo porušované ústavné právo občanov na slobodný prístup k vysielaniu verejnoprávnej televízie a celý rad ďalších, s tým súvisiacich zákonov .

Občania - koncesionári sú zákonom 340/2012 povinní uhrádzať koncesiu na princípe evidencie elektrickej prípojky, čím je porušovaná rovnosť občanov pred zákonom.

Štát úhradu služby verejnoprávnej TV viaže na evidenciu prípojky, avšak dodávku TV signálu občanom do miesto bydliska, kde majú elektrickú prípojku, nedokáže zabezpečiť.

Časť občanov v dosahu terestriálnych vysielačov má signál k dispozícii, tí ho môžu spracovať jednoduchým, lacným technickým zariadením, okamžite.

Mnohé obce, mestá a státisíce rodín sa nachádzajú mimo terestriálneho signálu, čo je dané terénnym profilom Slovenska a títo občania príjem signálu realizujú cez satelitné vysielanie.

Vysielanie signálu verejnoprávnej TV cez satelit, bolo realizované štátnou firmou, ktorá vysielanie zabezpečovala bez problémov a v rámci platby TV koncesie.

Štát toto vysielanie bez riadnej kontroly, alebo schválne presunul na sprivatizovanú firmu, ktorá zneužíva vysielanie signálu a terorizuje občanov vydieraním vypínania signálu, pokiaľ neuhradia nezákonný servisný poplatok.

Štát porušuje princíp technologickej neutrality, navyše štát nečinnosťou umožnil zneužívanie dát občanov, kedy čísla kariet a osobné údaje súkromná firma zneužíva na zasielanie výhražných listov, navyše v masívnej podobe poštových zásielok, ktoré nie sú doporučené a tieto listy sú bežne dostupné komukoľvek a citlivé dáta sú tak zneužívané.

Súkromná firma, ktorá zabezpečuje vysielanie verejnoprávnej TV cez satelit zároveň technickými zmenami dát vysielaných na karty, vo vlastníctve občanov, naschvál mení parametre zápisov a štát a jeho kontrolné úrady sú nečinné.

Nastavenie parametrov zápisov na karty cez dátový kanál verejnoprávnej TV je špekulatívne urobené tak, aby občan nemal zabezpečený okamžitý príjem signálu napr. ak nesledoval TV zopár dní !

Občania sú nútení platiť nezákonné poplatky a aby im karta dočasne fungovala, musia telefonovať na spoplatnenú telefónnu linku, čo sa cyklicky opakuje a prináša firme nekontrolovateľný zisk a štát nereaguje.

Občania sú špekulatívnymi technickými zmenami v dekódovaní a v zmenách zápisov na kartách nútení kupovať si drahý satelitný prijímač s dekodérom.

Karta Skylink je rovnako mimoriadne drahá, jej registrácia je nekontrolovaná štátom.

Nie je jasné, kto má prístup k citlivým dátam, keďže štát si neplní dozorné a regulačné povinnosti.

Na uvedené skutočnosti boli upozornené všetky štátne orgány v SR, ale i Európska komisia už pred dvomi rokmi, úrady boli a sú nečinné.

Celý prípad je navyše možné charakterizovať ako kartel firiem v Luxemburgu, na Slovensku a v Čechách, spolu s verejnoprávnou televíziou a politicky dosadenými úradníkmi.

S problematikou verejnoprávnej TV a kariet Skylink nepriamo súvisí ROZSUDOK SÚDNEHO DVORA C‑475/12.

Ten pritom rieši iba prípad vysielania klasickej platenej služby DTH cez satelit. na základe dobrovoľnej písomnej zmluvy medzi zákazníkom a poskytovateľom elektronickej služby.

Ako je možné, že štát Slovensko je nečinný v tak vážnom prípade ako je vysielanie verejnoprávnej televízie !

Svojou petíciou naliehavo žiadam európsky parlament, aby neotáľal a v skrátenom konaní riešil tento mimoriadne závažný prípad porušovania občianskych práv !

Ing. Ján Luterán


Luteran , May 25 2014 10:28:11 6 Komentáre · 3525 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , May 25 2014 22:04:49
Pá wader, s tým Freesatom máte pravdu.

Čo sme mali na sklade karty, tie sa odrazu minulý týždeň začali akosi divoko, samé od seba predávať.

Zrejme musela byť kdesi reklama.

Pravda, nevšimli sme si, že tam okrem mesačných máme aj akési štvormesačné.

Za koľko sa bežne predávajú jedny a za koľko druhé, lebo my sme to tam mali pomotané a oba druhy sme predávali po 15 eur.
Luteran , May 26 2014 16:07:57
Pán wader, rozumiem, že sme sa nechtiac " sekli ".

Teraz ale vážne, aká je doporučovaná MC 4 mesačných kariet Freesat ?
Luteran , May 26 2014 16:42:27
Pán wader, naša škoda, našťastie ich bolo iba zopár.
Milan99 , May 26 2014 20:38:12
V petícii by som odporúčal zdôrazniť, že satelitný príjem verejnoprávnej televízie je na Slovensku podmienený platením poplatkov súkromnej spoločnosti registrovanej v zahraničí. Takýto paradox je asi ťažké nájsť mimo územia Slovenska a Čiech.

S názorom, že voľby do Europarlamentu vyhrali na Slovensku občania, sa nestotožňujem. Čakať od politikov nejakú sebereflexiu nepovažujem za reálne. SMER je na Slovensku víťazom a jeho poslanci budú o nás rozhodovať bez ohľadu na volebnú účasť.
Práve očakávaná nízka účasť bola šanca presadiť výraznejšie zmeny. Stačilo málo hlasov k tomu, aby "zvíťazil" niekto iný, a možno aj občania. Ja aj s rodinou som voliť bol a som rád, že som tiež prispel k tomu, aby mal SMER o aspoň o jedného poslanca menej.
Mali by sme si brať príklad od tradičných demokratických krajín, kde účasť vo voľbách bola pomerne vysoká a väčšina dala svoj hlas tzv. "euroskeptikom" (Veká Británia, Francúzsko...). Takto si občania uplatňujú svoje demokratické práva v praxi, nie pasivitou a rezignáciou. Neúčasť vo voľbách nič nevyrieši a našim "štandardným" politikom to len vyhovuje. Zvolia sa sami a pasívnych občanov môžu bez obáv odignorovať.
Luteran , May 26 2014 21:46:54
Milan ďakujem za dobrú pripomienku k petícii.

Zapracujem ju.

Ešte som v pošte dostal dve pripomienky, tie zapracujem a zajtra, možno ešte dnes uverejním upravený text.

Aj keď máme rozdielne názory na voľby EP 2014, to nevadí.

Ja som už v štádiu, kedy som doteraz poctivo volil a teraz som dospel k poznaniu, že politické nominácie už zásadne odmietam !

Prechádzam na občiansku platformu a som rád, že sa nám 87 % podarilo to, že teraz odrazu o zmene volebného systému hovoria už aj samotní politici.

To by sa nedosiahlo nikdy, je to iba vďaka tomu, že taký masívny počet Slovákov ignoroval voľby !

A to je úžasný výsledok, ktorý som tak trocha predpokladal a trochou k nemu aj prispel [url]http://luteranjaning.blog.pravda.sk/2014/05/22/eu-je-slovensko-to-treba-upratat-do-ep-spinu-neposielajme-1/ [/url]
satelit1 , May 26 2014 22:53:36
Da sa to povedat aj takto :

http://www.diskusneforum.sk/36872/toto-mali-davat-povinne-kazdy-vecer-miesto-televiznych-novin

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás