Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 13:25:51
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PROFESIONÁLI SAT TV - NASTAL ČAS ČINOV SKYLINK ! 1. časť

SAT MYSTERY4.10.2013 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo stretnutie profesionálnych predajcov SAT TV vďaka aktivite Ing. Zeleňáka z firmy CSAT.

Cieľom stretnutia bola pomoc Skylinku, keďže okolo tejto služby existuje celý rad nejasností, nepresností, podvodov.

Prvotný zápal a aktivity účastníkov akoby ustali, vďaka nátlakovej taktike ľudí ovládajúcich správu kariet Skylink a jej šedé financie.

Uspali a zastrašili predajcov, ktorí sú schopní za ich milodary zradiť svoju profesionálnu česť.

Vyzývam všetkých, hlavne pána Zeleňáka, aby začali s chladnou hlavou a umom postupne krok za krokom odhaľovať všetkých, ktorí sa na podvode Skylink podieľajú.

Predajcovia Skylink sú TOP a tí ostatní, všetkých si postupne predstavíme, v tom by nemal byť problém.

Začiatok problematickej reťaze sú tzv. regionálni zástupcovia Skylink, začneme od nich.

Prvým v reťazi je Ján Bďžoch, regionálny zástupca Skylinku pre Východ, druhým pre Stred Jozef Janák, pre Západ Jozef Vlnka.

Ich činnosť spočíva v tom, že obchádzajú predajcov, šíria a zbierajú klebety.

Robia nekalú reklamu vybraným značkám Skylink Ready, poskytujú selektívne informácie, zavádzajúce informácie, jedných predajcov poškodzujú, iných zvýhodňujú.

Naposledy zavádzali v súvislosti s kartami Výmena.

Obidvaja vykonávajú činnosť nejasným spôsobom na živnosť, pravdepodobne pre firmu Eviso Bratislava, ktorá je druhým článkom v reťazi Skylink.

Firma Eviso figurovala dlhý čas ako zasielateľ výhražných, zavádzajúcich listov so šekmi zákazníkom Skylink.

U predajcov Skylink vzbudzuje dojem zástupcu M7 na Slovensku zasielaním mesačného vyúčtovania AW.

Pokiaľ máte ako predajcovia, zákazníci doplňujúce informácie, poskytnite nám ich.

Cieľom je zefektívniť, skvalitniť, sprehľadniť chaotickú situáciu okolo Skylinku.


Luteran , November 10 2013 10:42:05 15 Komentáre · 10785 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

alusat , November 10 2013 22:38:41
pozorne som si precital zopar clankov tu publikovanych na tomto webe z posledneho obodobia. nemozem suhlasit so vsetkym co sa tu uverejnuje ale ako jeden z hoci mensich predajcov ale predsa predajca skylinku chcem napisat ze odkedy predavam skylink tak je to stale horsie a horsie. vsetci predajcovia musia vidiet ze cim dalej tym menej penazi sa da urobit na tejto platforme. vobec nechapem tie prispevky ktore tu boli uvedene ked luterana neviem vlastne ako vyhodili zo skylinku. ja napriklad ani nemam so skylinkom ziadnu zmluvu akurat som sa registroval na ich webe. vsak on predsa moze kludne dalej predavat karty a vsetko. co mu teraz akoze zakazali? mohli mu akurat zrusit aktivacny web kde sa predavali balicky. kolko tam akoze mohol robit penazi? vsak co poznam dost velkych predajcov niekto urobi mesacne 200, niekto 250 euro v cistom na aktivaciach. cize skor mi to uz teraz pride cele ze luteran naozaj vsetko co pisal tu na tom webe je pravda a pomaly pojdeme vsetci predajcovia do prdele... vsak uz nemozme predavat karty, lebo si ich sami posielaju priamo ludom na dobierku. znizili uz davno proviziu z aktivacii pomaly na 5 percent. zakaznici su nazlosteni a vyvrsuju si nervy na nas hocikedy ked nieco nefunguje. ja ako predajca musim presvedcit zakaznika na akoze certifikovany prijimac ktory je o 40 euro drahsi ako bezny a nemam z toho ani euro. som zvedavy ako to skonci cele
Luteran , November 10 2013 22:47:29
Pán alusat, ďakujem Vám, veľmi ste mi pomohli.

Pretože, aj keď sa človek veľmi snaží, pokiaľ nemá podporu, je to často boj s veternými mlynmi.

Ešte raz vďaka a verím, že si spoločne navzájom vieme okolo problémov Skylinku pomôcť.

Máte pravdu, čo sa týka odmien za aktiváciu služieb, je to nezaplatené !

My ako firma sme to robili len a len kvôli problémom, ktoré mali naši zákazníci či už na POŠTE, alebo tým, že sa nechali oklamať poštovou dobierkou a nevedeli si s tým dať rady.
Luteran , November 10 2013 22:51:34
Pán cerbera, ak máte čisté úmysly, čo zatiaľ neviem, tak prosím berte do úvahy, že to malé železiarstvo z Prešova spolu s tým starým pánom má tak trocha výhodu v niečom, čo US Steel nemá.

Má Solid Europe a PRAVDU.

Ak sa to dá dokopy s profesionálnymi predajcami SAT TV, US Steel bude musieť mnohé vysvetľovať a to už bude vážny problém.
alusat , November 10 2013 22:56:18
pan luteran prispel som len anonymne. viem ze by vas podporilo viac predajcov lebo to co pisete je pravda ale predajcovia sa boja. predsa len zatial to kazdy z nas robi. mne keby napriklad vypli ten aktivacny web by som nemohol potom robit nejake servisne ukony a to by mi zas nepomohlo. a ak je pravda ze vam to vypli tak teraz sa budu predajcovia bat este viac. vy mozno robite aj predaj inych produktov ale ja ked sa zivim napriklad z 50 percent skylinkom tak si nemozem dovolit ze by som verejne zacal kritizovat napriklad glisnika. urcite ste pocul co bolo na kaskadach kde pan B. z neviem odkial je, revuca alebo spisska vystupil proti glisnikovi? tak glisnik ho uplne sfukol a vsetci boli ticho. kazdy caka, dufa ale pritom len nevidime ze v podstate nas postupne chcu odstavit. preslo im to, ze je to uz v podstate platena platforma, preslo im to ze urcuju ktore prijimace sa mozu na prijem pouzit a najradsej by boli keby nas obrali aj o tych 5 percent provizie z predaja platenych balickov. potom sme im uz nanic
Luteran , November 10 2013 23:07:24
Pán alusat, to je úplne v poriadku, že ste tu prispeli anonymne a tak by mohli urobiť aj ostatní, keďže sa tým prejavuje spolupatričnosť.

Prezradím Vám, že M7Group nám dalo výpoveď, tá by mala začať platiť niekedy koncom tohoto mesiaca, na našej činnosti sa ale absolútne nič nemení.

Tá ich sranda s tou výpoveďou má jeden jediný cieľ, zastrašiť predajcov Skylink.

Docielili ale len to, že teraz budeme omnoho dôslednejší pri kontrole a tlaku na chaos okolo Skylinku.

Vy sa tu nemusíte ničoho báť, Vaša anonymita je zaručená.

Nikoho nemusíte kritizovať, stačí len písať o pravdivých problémoch.

Ak sa tu pripojí viac predajcov Skylinku a budú písať len pravdu, M7Group bude mať vážne problémy presadzovať okrádanie zákazníkov, okrádanie predajcov, zneužívanie predajcov atď..
Luteran , November 10 2013 23:11:03
Pán cerbera, vplyv má taký, aký dokážete Vy a každý iný prispievateľ urobiť.

A M7Group má aký vplyv ?

A pri tých peniazoch, čo od ľudí podvodne získali si myslíte, že chlapci v Prahe, Ostrave, Bratislave, Spišskej Novej Vsi majú istotu pokojného spánku ?

Tak to by som sa veľmi čudoval.
Luteran , November 10 2013 23:54:06
Ďakujem za pomoc, doplním do článku.

Ani som nevedel, že existuje pán Janák.

Manager pre montážnikov, to akože naozaj ?!

A všetci títo ľudia sú zamestnaní u akej firmy ?
Luteran , November 11 2013 00:09:35
OK, ďakujem.

Informácia bola, že regionálni zástupcovia pracujú na živnosť a fakturujú to Evisu.
tomko , November 12 2013 09:47:06
ja mozem potvrdit ze p. Janak ma na starosti SS a obcas zavita u nas. mozem povedat ze mam s nim korekne vztahy a da sa s nim hovorit aj o veciach o kt. sa nemusi hovorit. aky vztah k skylink-u ma- netusim. mozem sa spytat.
Luteran , November 12 2013 11:05:08
Pán tomko, ďakujem za odvahu.

Tiež sa ale zamyslite nad tým, akú robotu robí pán Janak a na čo je to dobré.

Pamätám si ešte pani Bujnochovú, to boli časy, kedy ten zástupca mal význam a prichádzal za partnerom s novinkami, riešil problémy, jednoducho všetko bolo živé, normálne.

Viete prečo ?

Pani Bujnochová bola oficiálnym zástupcom, zamestnancom CS Linku, potom Skylinku.

Keď prišiel potom po zlúčení CS a Sky pán B, to už začala katastrofa.

Ten už bol totálne nekompetentný a úplne logicky odzrkadľoval chaos vo firme.

Nič nemohol vedieť, odkiaľ, iba sa krútil ako had pri otázkach na telo, potom začal propagovať jeden typ prijímača Ready, s tým boli najväčšie problémy, ale jemu 4 doma perfektne fungovali.

Potom nosil klebety o tom ako je to s Holanďanom, neskôr už iba vyzvedal, prípadne sa snažil zaliečať podávaním akože zákulisných info atď.

Neskôr už nemal ani čo povedať, tak musel prezradiť, že on už dávno nie je zamestnancom a robí to na živnosť s kamarátmi z Towercomu atď.

Keď nás ale hrubo poškodil informáciou, aby sa nebrali karty Výmena na sklad, vtedy u mňa definitívne skončil.

Ale inak mimo celého toho podvodu to môže by dobrý človek, lenže tu hodnotíme nie to, či si rád vypije, chodí na ryby, ale riešime zodpovednosť ľudí v reťazi Skylink.
tomko , November 12 2013 11:15:34
zas na druhu stranu kedysi k nam chodil raz za mesiac a teraz? raz za mesiac ze vraj chodievaju len za top predajcami. ale ake info su doveryhodne ked neviem co je a co nie je pravda
Milan99 , November 12 2013 11:37:23
alusat, nemýlite si aktivačný web so servisným webom pre partnerov?

Nezaložil som si živnosť preto, aby som sa niekomu podriaďoval, a už vonkoncom nie, aby ma nejaký zamestnanec "sfúkol". Partnerská spolupráca musí byť obojstranne výhodná a korektná, inak nemá pre mňa zmysel. Pre mňa je dôležitý zákazník a voči nemu mám záväzky vyplývajúce zo zákonov. Podľa zákona je podnikanie (živnosť) "sústavná činnosť prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednosť...". Môj zákazník musí vedieť, čo je moja služba, za ktorú nesiem ja zodpovednosť, a čo je služba iného subjektu (napr. Skylinku). Radšej nejakú službu neposkytnem, ako by som mal preberať zodpovednosť za iný podnikateľský subjekt, ktorého činnosť nedokážem ovplyvniť. Pre ilustráciu doplním jedno publikované stanovisko ministerstva:
http://ekonomika.sme.sk/c/6504180/peniaze-za-skylink-ma-vratit-predajca-satelitneho-prijimaca.html
Takže odporúčam každému zamyslieť sa nad výhodnosťou súčasnej spolupráce.

AW nemám. Jednak nie som platca DPH a na začiatku (keď to ešte nebola podmienka) som zamietol spoluprácu, keď niekomu musím bezúročne požičať 200 EUR, aby som mohol poskytovať služby jeho zákazníkom. Ďalej som tu videl nejasnosti v súvislosti s účtovníctvom.
Obsluhovať AW, aktivovať a registrovať karty, je administratívna činnosť. Čo to má ešte spoločné s predajom satelitnej techniky? Ja nie som úradník, som predajca a montážnik.
V súčasnom stave ani nie som ochotný preberať zodpovednosť za Skylink ready (skôr Skylink only) prijímače a karty s uniblockom, ich predajom. Moja práca sa presúva hlavne oblasti montáží a servisu. Aj naposledy som robil montáž, kde si zákazník sám kúpil TV so zabudovaným sat. prijímačom a modul. Pri súčasných obmedzeniach Skylinkom a degradácie funkcií satelitných prijímačov je to zrejmý trend.
Zrušenia prístupu na servisný web pre partnerov Skylinku sa neobávam. Ak by tak urobili obmedzili by iba svojich zákazníkov a narobili by si iba ešte horšie meno, ako majú dnes.
tomko , November 12 2013 12:54:27
milan99-uplne s nim suhlasim. ja mam AW ale nie preto lebo by ma to nejako uzivilo ale preto ze to beriem ako urcitu formu servisu aby sa ludia ku mne vratia a mozu istym sposobom obratit
Luteran , November 12 2013 15:39:49
Pán tomko, povedzme si úprimne, načo je ten pán Janak pre Vás užitočný v tom chaose Skylink, nehovoriac o ďalších 2.

Nie je zamestnancom, nemá žiadnu právomoc, akurát donáša, klebetí a na konci mesiaca vystavuje faktúru Eviso a predajcov tak oberá o časť provízie.
iwona88 , January 07 2014 12:26:04
Je zaujímavé týchto správ a dôrazne sa odporúča pozycjonowanie

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 3
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás