Home · Články · Fórum · Luterán Blog February 01 2023 22:46:11
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

MEDIABOOK JE ŠIKOVNÝ, PREČO PÍŠE V SUTERÉNE ?!

SAT TV VOX POPULINa Satcentrume v diskusii je veľmi aktívny dopisovateľ pod menom mediabook.

Snaží sa, prináša aktuálne, zaujímavé témy, žiaľ diskusiu sa mu napriek enormnému úsiliu nedarí rozbehnúť.

Problém prečo to tak je, je dvojitý.

Ľudia už ničomu neveria a navyše prečo by mali veriť niekomu, kto na Hlavnej ulici vo výklade chváli, propaguje, zarába na čertovi a v suteréne o ňom tvrdí niečo úplne iné.

Čo tým chcem povedať, Satcentrum na hlavnej stránke robí reklamu Skylinku za peniaze, prináša klamlivé reklamné články.

No a chudák mediabook sa v suteréne môže snažiť, nič to ale nie je platné, do suterénu sa ľuďom veľmi nechce.

Luteran , November 08 2013 14:41:43 42 Komentáre · 5918 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

M7group , November 08 2013 15:50:16
vy si musite uvedomit pan Luteran ze sem to tohoto postkomunistickeho medialneho "hajzla" plneho ohovaracskych splaskov na skylink nikoho nepritiahnete.. darmo budete kopat nozickami, zo skylinku sme vas vyprali ako spinave pradlo a pred hatasom ste si vy zahatali cestu jeho vyhostenim s antiskylink stretka v BB..
je az prekvapive ako ustali vase strajkove nalady v bratislave, a pritom sme tu dnes mali 17 stupnov pan Odbornik .. smiley

s pozdravom hans vyteseny neederlandsky smileysmiley

P.S: dufame ze na vianoce budete mat co pod stomcek, kedze vam ubudol vyznamny zdroj prijmu v podobe proviziii zo skylinku.. ak nie mozem vam poslat nejaku tu skylink kolekciu so slecnou Nikol - oko to potesi, srdce rozveseli a stromecek bude zaraz posobit bohatejsim dojmom
zelenak , November 08 2013 17:23:45
netárať sprostosti M7group by už bolo načase ...

p. Hataša som poslal preč ja zo stretnutia pretože nebol pozvaný, následná diskreditácia p. Sirotom nebola úspešná, môžete si s ním podať ruku, klame podobne ako Vy ... keď som mu to dokázal ani nemukol ... takí ste vy "úderníci" a najmä " seriózni" ľudia , klamstvo je vašou pracovnou metódou ... hlavne , že sa nenudíte , že ? a mimochodom, antiskylink stretnutie ako názov použil aj p. Sirota , nie ste Vy tak náhodou jeho poskok ?
M7group , November 08 2013 17:39:27
@ pán odídudivší CSAT

Vaše velkolepe gesto z odchodom zo Skylinku mozno urobilo dojem na par socialne slabsich obcanov, ale nas skor rozosmialo, pretoze panko majuci obrat ani nie 300€ / mesiac ide robit velkolepe odchody a teatralne divadlo ako keby bol top predajca s 10 000 € obratom. vy ste boli vzdy len nula co sa tyka odbornosti v sat oblasti, preto prosim este chzvilku si uzivajte vyslnie na plecharcine - ma to jednu vyhodu, az nepojdu konzoly na satelity, kludne mozte prejst na konzervy a nikto si to nevsimne.
Mimochodom, hriby este idu, ak nie tak na kaskadach idu urcite.. smiley

Zelam prijemny vikend
Hans ovocie-zelenina Neederlandský
zelenak , November 08 2013 17:54:35
som rád , že ste potvrdili svoje mentálne proporcie Mr. M7group smiley lebo tí sociálne slabší sa len smejú, nič iné totižto väčšinou ani nedokážu ... a podľa ďaľších info, ktoré ste napísali , mi začína byť jasné, že mám po boku k...u kamaráta ... viem si spočítať 1 + 1

a čo sa týka hríbov, včera bol krásny deň v lese v ŠH za Senicou a k tomu asi 50 hnedákov ... a mimochodom ešte jedna vec ... konzoly na satelity ma absolútne netrápia , jste vedle jak tá jedle ... ale len si kľudne hladkajte svoje ego ak si myslíte, že viete všetko a ja nič smiley
M7group , November 08 2013 18:40:27
@ pan CSAT

ja som len reagoval na osadenstvo na antiskylink stretavke.. az na par vynimiek to bolo komplet socialne ladene a sefovali, alebo respektive hlavne slovo tam mali zase dusevne slabsi ... smiley

s pozdravom
Hans občiansky statočný Niederlandský
zelenak , November 08 2013 19:22:48
použijem len starú klasiku ... mňa môže uraziť len inteligent ...

a tú svoju statočnosť v nicku si napíšte do OP, keby ste boli taký "echt" statočný tak sa nebudete skrývať za nick ... ale čo už , takých "poseroutkov" je všade dosť ... nedokážu napísať ani len svoje občianske meno lebo majú plné gate smiley
Luteran , November 08 2013 20:02:58
Tak už som tu, zdravím pána Zeleňáka a "zástupcu" M7.

Začnem postupne.

Takže, M7 má starosti, či tu niekoho pritiahneme, neviem, nepíšem tu kvôli tomu.

Skylink neohovárame, prinášame reálne fakty, ešte sa to len bude stupňovať, verím, že predajcovia SAT TV postupne naberú odvahu..

Skylink nás "vypral", Skylink neexistuje, M7 nám dalo výpoveď, OK, M7 nie je dôležité, všetko čo doteraz budeme zákazníkom rovnako poskytovať, nič sa nemení.

Významný zdroj príjmu to nebol, neubudol, práve naopak, rozviazalo nám to ruky k ešte väčšej kritike M7 a naopak budeme popri Skylinku forsírovať Freesat.

Pán Zeleňák, pokiaľ by ste sa cítili urazený "výplodmi" M7, zmažeme ho.

Zatiaľ toľko, pekný večer.
zelenak , November 08 2013 22:41:14
p.Luterán
kľudne to nechajte ... nech aj ostatní vidia ako "bojujú" tí "NAJ" na poli neoranom ...

Ja osobne som šťastný, že nemusím už siahodlho vysvetľovať zákazníkom "perpetum" mobile na SAT príjem bez poplatkov ...

ostal mi na sklade už len jeden "SKYLINK READY" prijímač ( Technistar SIR ) ... dúfam, že sa mi ho podarí zbaviť do konca roka ... a ak nie, tak ho darujem materskej škôlke vo Vrbovom ...

inak som sa dnes dozvedel, že aj iné fóra sú "totálne" nezávislé na cenzúre ( teda nielen parabola.cz ap. ) ... spomenul som to na satcentrum.sk ... SKYLINK si , podľa mňa, kope vlastný hrob ... ale ja okolo toho nemienim diskutovať ... každý si je strojcom svojho šťastia smiley
Luteran , November 09 2013 06:54:15
Pán Zeleňák, dnes budem viac osobný, keďže včera som zažil v súvislosti so Skylinkom neskutočné veci, naraz to ani nie je možné všetko interpretovať.

Od rána do večera som mal "službu" okolo Skylinku, dostal som neskutočnú pochvalu od starkých manželov, ktorým Skylink poslal poštou KARTU, riešil som prípad 80 ročnej pani, ktorú Skylink vypol, hoci mala ešte rok zaplatené na karte za 24 eur a tento kredit jej ZMIZOL, ona takmer dostala infarkt.

Bude o tom svedčiť jej syn.

Vvyhodil som jedného zákazníka.

Ďalej takmer došlo k fyzickému ataku s "bláznom", ktorého manželka na pošte zaplatila 133 eur za Multi na rok, pol hodinu som jej vysvetľoval, že nie sme Skylink, potom prišiel jej manžel, ten išiel volať Markízu, lebo som ho tiež VYHODIL.

Mal som stretnutie s dvomi ľuďmi, jeden Ing. Kolarčík, ďalší nechce byť menovaný.

Obaja sa pýtali na Vás, na Združenie, prečo sa nič nedeje atď.

Ešte som včera stihol jeden blog na Pravdu.

No a to ešte medzitým paralelne ako firma robíme pre jednu veľkú bytovku kompletnú digitalizáciu TV signálu t.j. SAT mf + QAM.

Ďalej pripravujeme podobný kompletný rozvod pre jeden HOTEL

Čo tým chcem povedať ?

Zatiaľ si ten bordel SkyM77 ešte vždy užívam, pomáham ľuďom, zbieram informácie, lebo ešte stále je to tak trocha ako HOBBY.

Minulý mesiac sme mali obrat z tých idiotských služieb Skylinku okolo 6400 eur, pričom som celkovo za ten mesiac doslova VYHODIL cca 20 zákazníkov a veľmi rád som ich nasmeroval ku tzv. KONKURENCII.

Z týchto IDIOTOV, BLÁZNOV, DEBILOV ako je tu registrovaný M7group si ťažkú hlavu nerobte.

Bude totiž potrebné zistiť, či sa aj sám pán Glisnik nezbláznil, nakoľko jeho posledný rozhovor na Parabole tomu napovedá, budem to v článku, asi dnes analyzovať.

Pokiaľ by sa pán M7group cítil výrazmi idiot, blázon, debil dotknutý, má možnosť požiadať o vymazanie takýchto hanlivých osočení.

Stačí, ak preukáže svoju skutočnú identitu a IQ.

Zatiaľ toľko, pekný deň všetkým.
M7group , November 09 2013 09:04:27
@ pan skylink vyhodeny Luteran

je az obdivuhodne ake vy mate stastie raz na staru babicku ktorej uplne nezistne pomozete, inokedy je to nejy dedusko a teraz dokonca postarsi manzelia.. vy isto pojdete do nebicka - teda ako som cital v starsich clankoch tu na vasom bulvarnom platku zrejme beruc ohlad na vasu minulost tak eštébackeho nebíčka

a co sa tyka tych Vasich radobo odbornych instalacii, mal som tu cest diskutovat s predajcami vo vasom meste a 4 z piatich sa vyjadrili ze uz mali docinenia s vami co sa tyka oprav po vasej "odbornej" instalacii.. Zvacsa sa tykalo o nevhodny vyber - low-end prijimac z produkcie made in ukraina, pripadne polland a irdeto skylink karta

mimochodom kdesi som zapocul, ze ani konkurencia nema o vas zaujem, to jest ze pan Sirota po excesoch s panom hatasom vam nebude dodavat jednomesacky a trojmesacky karty a udajne ani dealerom nebudete..
obavam sa ze budu musiet zapracovat vasi pravnici, alebo sa spojte s panom zeleniakom kde uz pracuje team pravnikov v zlozeni stara Blašková a spol a spolu s vasim anderom a jeho eržu to mozte dohnat velmi daleko a aby ste to mali obaja rovnako daleko navrhujem Sučany smiley

S pozdravom
Hans nikymnechceny Neederlandsky
Luteran , November 09 2013 10:02:00
M7group, príliš veľa nepíšte, lebo sa prerieknete a potom ľahko zistíme, čože ste to za "hlásna trúba", alebo len pripečený truľo.

Vraj "diskutoval so 4 z 5 predajcov v našom meste", to je fakt dobré, až zábavné.

Tak jeden z nich musel byť môj švagor, čo by som sa čudoval, keby sa takto zahrával so svojim osudom.

Ten druhý by mohol byť ten zlodej, ktorého sme vykopli na sekundu z firmy, tak to by som sa tiež čudoval, lebo ten žije iba z nášho tieňa.

No a tých ďalších dvoch ste si vymysleli rovnako ako tie bludy čo tu skúšate.

No a k tej konkurencii, snažíte sa, ale je to slabé, lebo ja som totálne nezávislý, jedine ja sám sa rozhodujem, s kým spolupracujem a s kým nie, takže zasa ste viac na seba prezradili, ako je pre Vás vhodné.

Mimochodom Freesat je zatiaľ z môjho pohľadu na tom veľmi dobre, ešte si vyskúšam prechod na ročnú kartu.

Pekný deň všetkým minulost, Blaško, Flaško, Fogo, Jogo, M7group...
M7group , November 09 2013 17:58:30
@pan nonskylink luteran

zase klamete a ja vam zaraz ukažem kde. len na nasej stranke : http://www.skylink.sk/predajna-a-servisna-siet-10.html je vo vasom meste uvadzanych 21 predajcov kariet, takze v tych si hladajte mnou spominanu vzorku
a co sa tyka toho vykopavania, zrejme mate nejaku psychycku poruchu, nakolko ste prednedavnom podobne napadli nasho zastupcu pana B. Vlaste to bolo to preco sme vas vypoklonkovali (rozumej kopli do ri*i) so spoluprace s nami..

mimochodom ja som sa tak tesil az vas uvidim u nas s transparentom a zrejme vase chorobne rojcenie dostalo na frak tym vyhadzovom.. teraz zostava uz len zakryt a preprat vybrate peniaze z toho vasho akoze antiskylink spolku. dufam ze sa to objavi aj vo vasom danovom priznani, nakolko nikto s tych starcekov, stareniek vam to nedal darom..

Tesilo ma Hans vykopavajuci Neeederlandsky smiley
Luteran , November 09 2013 18:11:41
M7 máte to marné, pretože, čím Vy viac klamete a zavádzate, my profesionálni predajcovia SAT TV do Vás budeme viac a viac vidieť.

Tie Vaše špinavosti a klamstvá Vám nakoniec jednoducho nepomôžu.

Celé sa Vám to zosype na HLAVU.

My na rozdiel od Vás neklameme a na naše tvrdenia existujú vždy dôkazy.
M7group , November 09 2013 19:00:06
ved prave aj my mame dokazy. mali sme na antiskylink stretavke svojho zastupcu a predstavte si s najstojom z vasieho leopard shopu.
tak isto existuje videonahravka so stretnutia / konfliktu z nasimi zastupcami na elosyse v trencine ..
kludne taste zbrane a nestekajte ako stary vypelichaný a bezzuby buldog

Váš Hans dokazovy Neederlandsky
Luteran , November 09 2013 19:56:14
Vidíte, čím viac napíšete, tým viac odhalíte.

To asi ale naozaj píšete ako kolektív M7, lebo to už začína byť chaos ako v Skylinku, ťažko sa tomu dá porozumieť.

Skúsim to preložiť, ste naši zákazníci, máte kúpené naše zariadenie, za čo Vám ďakujem a nahrávate kade-tade.

Načo sa toľko trápite, veď ja Vám svoj názor poviem rovno na tú Vašu kameru.
M7group , November 09 2013 20:09:31
v poriadku, len ci sa s celym teamom vasich pravnikov zmestite do zaberu ..
kazdopadne prajem prijemny predvianocny boj s freesatom a upesne lezenie do miesta kde chrbat straca svoje pekne meno panovi Sirotovi a panovi vyhodivsiemuantiskylinkovemu Hatasovi..

Vas Hans komunikativny Niederlandsky ..
jarino1978 , November 09 2013 20:09:51
je fakt dojímavé, čo tu človek číta. Jano, jano, pred pár rokmi si slovnému spojeniu UPC ani nemohol prísť na chuť. Dnes sa správaš úplne rovnako , ako kedysi, keď Ti / si dal-o UPC zbohom. Chytás sa vždy každého stebla a to vždy vo forme :
- testoval som toto
- je to najlepšie na svete
- stále je to najlepšie na svete
- problém
- je to najhoršie na svete
- lozím na každý web a plačem a plačem
- píšem sťažnosti, plačem, robém spasiteľa národa
- dovi dopo
- nechcú ma, svine
- otočím kabátik
- opäť beriem niečo, čo je najlepšie na svete

.....
a všetko dokola.
Jano, jano, ty sa nikdy nezmeníš. Pesničky kedysi o sviniach na rade, v STV, detinské plány Slovsat, Slovsat TV, UPC direct, Digi TV, Skylink, Freesat.... smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
M7group , November 09 2013 20:10:10
v poriadku, len ci sa s celym teamom vasich pravnikov zmestite do zaberu ..
kazdopadne prajem prijemny predvianocny boj s freesatom a upesne lezenie do miesta kde chrbat straca svoje pekne meno panovi Sirotovi a panovi vyhodivsiemuantiskylinkovemu Hatasovi..

Vas Hans komunikativny Niederlandsky ..
Luteran , November 09 2013 20:26:01
No prosím, ako je tu odrazu husto a pritom sa aj zviditeľnilo.

M7 tak ako to je, raz nás chcú k Freesatu, potom nechcú a nakoniec sa im chceme vopchať do..., nemáte v tom chaos, síce rozumiem, SkyM7.

No a Vy Jarinko, odkiaľ ste sa vykľuli ?

A hneď tak zostra, kamarátsky, akoby sme husi spolu pásli.

Chlapček zlatý, máte to v hlavičke pomotané.

Toto tu nie je politika a pri chaose Skylinku zákazníci potrebujú alternatívu, zatiaľ jedinou je Freesat.

Ak Vaša múdra hlavička vie o niečom lepšom veď sa nehanbite a povedzte, zatiaľ ste iba somariny popísali.
jarino1978 , November 09 2013 20:49:59
ja v tom vidím asi len to, že ten chaos máš ty janko a nie skylink. Ja napr. mám príjem z 23,5E od čias, keď tam bola len CT1/2, markíza, takže jano kľud. Asi možno preto, že som nikdy nepoužil čerepy made in UA a spol., tak som dodnes nemal žiaden problém. Vždy všetko išlo OK. každá platforma môže mať občas problém, rozumej technický. To sa stáva aj iným ( Sky a pod. ). Zabezpečenie providera na čoraz vyššie a vyššie levels je samozrejme OK, asi by si ťapkal ručičkami, keby si vlastnil nejakú tú platformu a pozeral by si sa so svojimi očkami na X tisíc "abonentov", ktorý sharujú, emulujú a pod.
Tak tu tých pár rokov nehýkaj, založ svoju naj naj platformu, vybuduj štruktúry a choď na to. Potom mudruj a vyplakávaj. smiley
M7group , November 09 2013 20:57:29
ano vyjadrujem plny suhlas s panom jarinom1978, je vidno ze uvedeny pan ma prehlad.
nasa platforma( rozumej skylink) je de facto rada ze sa zbavila parazita ktory zaplavil trh nelicencovanymi pristrojmi z pochybnej produkcie (ukrajina, polsko) a ked sa objavil problem, ktorz nevedel vzriesit, pretoye jeho technicke ynalosti a danosti ostali niekde v 1989 roku zacal zakladat pochybne spolky a kopat nozickami.
je na freesate aby odrazilo švába ktory sa chce nanominovat na predajcu, preto vyuzijem priatelske kontakty s platformou freesat - ved koncie koncov obaja sme s jednej krajiny, holandska a budem apelovat na to aby robili technicke previerky rozumovych znalosti a danosti svojich dealerov a akykolvek pokus o predaj nelicencovanych pristrojov bol uz od zakladov tvrdo trestan bud nevyplatenim provizie, alebo zrusenim zastupenia, pretoze my sme si nechali vyras na hrudi zakerneho hada ..

praci čest vas Hans anti-tupelo Neederlandsky
Luteran , November 09 2013 20:58:14
Jarinko, druhý príspevok a už je to lepšie, už hovoríte aj trocha k veci.

Ale len trocha.

To preto, že sa problematike Skylinku nerozumiete.

A možno áno, možno to len hráte.

Skylink na svojej ceste dospel do bodu veľkého podvodu.

A či Vy Jarinko, alebo M7 a ďalší budete rozprávať rozprávky, kamuflovať, my znalí profesionálnej stránky z branže SAT TV musíme pozdvihnúť svoj hlas.

Lebo to, čo robí tá amatérska banda s cieľom rýchleho zbohatnutia je jednoducho pre profesionála neprijateľné.

ZLODEJ nám tu darmo bude kričať, že on je na vyššom LEVELS, nie je, je to jednoducho ZLODEJ a ani Vaša snaha tú špinu nezakryje.
Luteran , November 09 2013 21:02:53
M7, veď pozor, píšete tie klamstvá tak rýchlo, až Vám to pomotá hlavu a nedá sa to čítať.

Vždy najprv popremýšľajte, v kľude si to opravte, nechajte si to udobriť celou BORISGRUPPOU M7 a potom to pekne zašlite.

Takto v tom máte chaos ako v Skylinku a my profesionálni predajcovia SAT TV to potom musíme za Vás u zákazníkov riešiť.
jarino1978 , November 09 2013 21:09:41
Jano, jano, tvoj najväčší problém je len v tom, že nevieš. Teba neučili, že čomu nerozumiem, do toho neleziem ?
Ja beriem tvoju snahu , keď si po vzostupe éry internetu išiel do kytek a od vtedy sa márne snažíš o to, aby si bol vždy a všade, sám si si to pochoval. Sám. Tvoja posadnutosť byť "zaujímavým" ťa už myslím stála dosť. Či ?
Ale keďže sám stále umožňuješ sa pozerať do histórie, ako je potom možné :
- keď si písaval ódy na DIGI TV :
http://www.solideurope.sk/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=6&rowstart=3160

- keď si písaval ódy na Skylink, Cslink :
http://www.solideurope.sk/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=6&rowstart=3220

jano, Jano, zle je to s Tebou... smiley
jarino1978 , November 09 2013 21:13:29
keď si vlastne zrátam 2 a 2, tak načo ten plač nad "problémami" Skylink-u. Či aj ty nie si tou príčinou... smileysmiley
Luteran , November 09 2013 21:19:47
Jarinko, asi majú problém v hlavičke.

Veď ódy sa píšu vtedy, keď je na čo.

DIGI, keď prišlo na trh, bol som pri tom totálne od začiatku, pomáhal som tomu časopisom Solid Europe, pre DIGI sme urobili ako firma 5000 zákazníkov, čo je dosť slušné..

Bolo to úžasné, nakoľko to urobilo na trhu zdravý vietor.

Že po rokoch zaspali a ja som ich tvrdo kritizoval a keď nereagovali, skončili sme s nimi.

Tak to snáď chlapče slúži mne ku cti, čomu asi Vy nerozumiete.

To isté platí o CS Linku a Skylinku.

To, že Vy máte problém s EGOM, ešte neznamená, že aj ja.
jarino1978 , November 09 2013 21:35:30
jano, ono stačí dať do google napr. toto :
https://www.google.sk/#q=solideurope.sk+digi+tv&start=20

+ podľa uváženia si do google podopĺňať podľa ľubosti, napr. Skylink, UPC a pod.

Ten kabátik už máš síce celý zodratý, ale to nič. smiley
Luteran , November 09 2013 21:43:06
Jarinko, kde treba tam pokora a kde treba, nebáť sa podvodníkov, klamárov.

Aby ste tomu lepšie porozumeli, vo svojej nekalej snahe neuspejete, pretože co je psáno, to je dáno.

Vy iba paberkujete v klamstvách, neviete napísať nič konkrétne, len sa snažíte zaľúbiť svojim podlým chlebodarcom.

Buďte človekom, nebuďte otrokom, veľmi rád Vám pomôžem.
jarino1978 , November 09 2013 21:48:30
vidíš Jano, Jano, opäť tá tvoja povaha... či paranojasmiley
asi ťa opäť sklamem v tých tvojich konšpiračných teóriach.... ja nie som a ani som nikdy nebol žiaden predajca. utri si slzu, jano. smiley
Luteran , November 09 2013 21:54:13
Jarinko, veď to mi ani nenapadlo, nečítate čo píšem ?!

Veď Vám celý čas vravím, že tomu ani za mak nerozumiete.

A potom načo a pre koho robíte niečo napriek tomu, že o tom ani nechyrujete.

Vy sa vôbec nekontrolujete ?!

Inak ale zasa platí, čím viac píšete, tým viac o sebe prezrádzate a veru nie je Vám to ku cti.
jarino1978 , November 09 2013 22:01:31
smiley rétoriku si za tie roky tiež nezmenil smiley

http://luteranjaning.blog.pravda.sk/2013/09/29/komunisti-cez-stb-vuml-kgb-sa-uplatnia-v-kazdom-rezime-vzdy-si-ich-najdu-v-skg-2013-31/
Luteran , November 09 2013 22:07:14
No vidíte Jarinko, ako to len všetko stíham.

A Vy sa tiež máte čím pochváliť, alebo si iba potrebujete pohladiť EGO.
ferdo , November 09 2013 23:02:12
Jarino a M7...chlapi, len mu dajte! Luteran je clovek, ktory sa boji pravdy asi ako nikto iny! Nedavno som sa rozpraval s jednym skor narodenym clovekom, ktory fachci v tejto brandzi a to vam bola len diskusia smiley Ja sa osobne divim, ze este Luteran nebeha po kanaloch... Luteran zaspal niekde 20 rokov dozadu a jeho znalosti su horsie ako zle a to tu ide mudrovat a poucovat o vsetkom moznom inych smiley Luteran, nie je cas ist do dochodku a zbytocne nespinit vzduch?
M7group , November 10 2013 00:05:08
@ nasiluodíduvší pán Luteran

vidim ze vas tu vsetci velmi dobre poznaju a poznaju aj vasu odbornost. takze som rad ze nase rozhodnutie zbavit sa vas bolo spravne.. ved kto by si drzal 20 rokov zaspateho snílka s velkou hubou.. sat technologia sa neustale vyvija, vy ste vsak zadriemali na polskych garazovych fergusonkoch a resetkovych zeleno ciernych cinskych konvertoroch za 1 €.
ale my takych ODBORNIKOV nepotrebujeme, selektujeme to a nechavame si tych skutocnych..
velmi prezieravo to urobil pan Zeleniak ked sam odstupil - videl ze nestiha tak ostal u svojho konzervoveho programu, coz sa ceni..

praci Cest vas Hans odbornik Niederlandský
zelenak , November 10 2013 00:44:41
M7group
očúvaj sem, Ty sociálny dement , ktorý nedovidí ani na kľučku dverí ,
ak máš problém s močením tak treba písať niekde inde a nie sem,
a prestaň užívať VIAGRU lebo stojí Ti niečo iné ako očakávaš !!! smiley
Choď na servisnú prehliadku a daj si vymeniť baterku, lebo Tebe to nedobíja, Tebe to j..e a preto nestíhaš ...


PS : ospravedlňujem sa všetkým normálnym ľuďom , ktorí čítajú toto fórum za moju reakciu , ale na M7group alias minulost, Fogo, Blaško - splaško, degen statočný Niederlandský ap. sa nedá inak reagovať .. toto je jeho štýl .. aký požičaj - taký vráť ...
M7group , November 10 2013 01:39:46
@ pan Zeleniak

velmi ocenujeme vas hodnotny prispevok, ale este viac vase vystupenie od nas - sice to bolo bezduche gesto, pretoze s tym meacnym obratom cca 200 € ste vela vody u nas nenamutili, kazdopadne ste sa bravurne vyhli faux pax z vyhodenia ,nakolko mi naozaj potrebujeme odbornikov naslovovzatych a nie konzervarov s velkou hubou a slovnikom pristavneho robotnika.

ako som pisal vyssie, zima sa blizi, bude zvyseny dopit po konzervach a preto vas zelezny program moze hravo vyplnit tuto dieru na trhu.


s pozdravom Hans konzerva Niederlandsky ..
Luteran , November 10 2013 09:53:00
Pán Zeleňák, rozumiem Vášmu rozčúleniu.

Nechávam to na čitateľov, aby zvážili, čo ďalej.

Mimochodom, doporučujem sa s týmito ľuďmi pod názvom M7Group, preložím to ako skupina siedmich výpalníkov, rozprávať pokojne, pokiaľ sa to len dá.

Pochopte, tá firma v Luxemburgu je fiktívna, slúži na vyhýbanie sa DPH, dane zo zisku a iných vážnych porušení zákona typu ochrana osobných údajov, zastrašovanie, finančný podvod atď...

Má na krku dve veľké pokuty a prídu ďalšie.

V konečnom dôsledku na tento podvod doplácajú zákazníci a predajcovia, pričom sa nabaľujú sročky, jedna v SR a 5 v ČR.

My potrebujeme zistiť, kto sú skutoční akcionári, či vôbec vedia o podvodných aktivitách ľudí, ktorí vystupujú ako M7group.

Tie pochybné indivíduá buď priamo, alebo cez zaplatené kreatúry mútia verejnú mienku, len aby sa o ich podvodoch hovorilo čo najmenej.
jazer31 , November 10 2013 11:02:04
...aj sa cudujem ing. j.l. na svojom webe by som nedovolil nikomu aby ma ohovaral a spinil. hoc niesom vas zastanca p.ing., cudujem sa preco furicku hned nemazete ako je to na inych forach. najlepsie je neodpovedat na fogove hluposti, kedze potom vznika podozrenie ze ma on pravdu...
Luteran , November 10 2013 18:31:20
pán jazer, my dvaja si tiež nič nedarujeme a verím, že napriek tomu by sme sa vedeli zhodnúť na niektorých veciach.

Mazať veci môžeme na tejto webstránke traja.

Čo sa mňa týka, chcem aby sa mazalo minimálne, nakoľko sám som za slobodu prejavu.

Pokiaľ Vás moje argumenty nepresvedčia a tie od iných áno, mám u Vás smolu a ani vymazanie by nič neriešilo.

Môžem sa nádejať, že iní neuvažujú rovnako ako Vy.

Pravdu môžete dokazovať na súde, tiež nemusíte uspieť, pravdu pozná iba...
iwona88 , January 07 2014 12:26:43
Fascinujúce a môže byť len vyskúšať pozycjonowanie
iwona88 , January 15 2014 11:55:14
Veľmi zaujímavé fakty podobné ošetrenie salon kosmetyczny warszawa salon kosmetyczny Warszawa
iwona88 , January 16 2014 08:32:15
hl6;k4;l6;l3;nl5;l6; l0;l5;m0;klkl9;l5;k2;n3; k4;km7;n, l2;k2;l2; stewia

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,453
Najnovší člen: luca05
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás