Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 11 2023 16:06:39
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

ZAHOĎTE VOĽNOTELKU JE TU FTA SATELIT !

SAT MYSTERYVčera sa mi mihla v telke reklama, kde akási fialová kreatúra ľuďom doporučovala zahodiť satelitné súpravy kvôli tomu, že je tu akási Voľnotelka.

Najprv som to celé považoval za recesiu nejakého bohatého fracka, ktorý okradol štát o miliardy a teraz ich investuje do kšeftu Voľnotelka.

Poviete si, však nech.

Potom mi to nedalo a začal som pátrať, kto by sa v dnešnej dobe hral na samaritána, jedine snáď Babiš a chce tak Slovensku splácať svoj dlh ?

Pátral som pátral, vypátral, až sa mi na konci žalúdok prevrátil.

Voľnotelka, reklama a všetko okolo je kšeft, ktorý si zo štátu, z občanov Slovenska robí idiotov.

Časť reklamy, ktorú som v telke videl, bola vystrihnutá z celku, ktorý odhaľuje celý rébus.

Tam už fialová kreatúra dokončí, čo začala, Voľnotelka je Plustelka a ani sa to nehanbí.

A aby to bolo celé ako má byť, treba ešte dodať, Voľnotelka je Plustelka a Skylink k tomu a aj SOI, TÚ SR, Rada RVR, Rada STV, Úrad pre ochranu osobných údajov, SIS atď.

Lebo kšeft nepustí, kde sa štátne peniaze povaľujú po zemi, treba ich zozbierať, samozrejme nemôže hocikto.

To iba vyvolení, ktorí si za tie naše ukradnuté peniaze podplatili zákonodarnú, výkonnú, súdnu moc a teraz sú v tom kšefte všetci spolu.


Luteran , November 02 2013 08:44:14 1 Komentáre · 5152 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Dreamy , December 23 2013 07:25:26
Their accoutrements are consistently advised to replica handbags accent boldness and abruptness as they adopt "to abort in boldness rather than accomplish in imitation". They aswell aim to accomplish their accoutrements affordable and in this account are actual abundant like Coach in the USA. They debris to cut corners but are not extravagant, appetite for "Creativity afterwards extravagance". Their handbags are appropriately top above articles that will not breach the coffer that tend to be ablaze and ablaze and absorb characteristic data and shapes. They are bogus from accomplished black leathers additional a arrangement of replica watches uk added materials. Their craftsmen pay acute absorption to detail throughout the accomplishment process. This year their bounce accumulating is a best of bendable covering accoutrements with artistic hand-crafted detail that accent ablaze Summer shades of yellow, anemic blush and ivory, with "vibrant angel blooming highlights". The bounce accumulating was a abundant success with the appearance columnist and has been featured in the capital appearance magazines such as Cosmopolitan, Elle Accessories and Marie Claire. The growing acceptance of Radley accoutrements has abominably led to the conception of fakes and replicas. Radley yield the botheration of affected accoutrements actual actively and accept taken accomplish to action the forges. In the Autumn/Winter of 2008 they alien a new affidavit characterization in the anatomy of an LCD printed characterization absolute a anatomy of Mirage technology. The replica chanel handbags Radley dog logo changes blush from ablaze to aphotic if you lift it up to the light. Radley accoutrements are the manufacturers of artist handbags to acquaint this anatomy of avant-garde security.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 15,618
Najnovší člen: paFnovHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás