Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 08 2022 03:00:54
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PLUSTELKA- V ČOM JE CHYBA ?!

SAT DEMOLITIONPrišla nám pozvánka na Plustelku a my nevieme čo ďalej.

Ísť, neísť, ako je možné, že všade inde je tá služba taká úspešná a u nás ani ťuk.

Keď príde záujemca o Plustelku, čo je skoro žiadny a my mu pravdivo objasníme podmienky, buď sa nám vysmeje, alebo nadáva.

Iní predajcovia majú iné, lepšie podmienky, lepšie ceny, alebo len vedia zákazníkov lepšie oblbnúť ?!

Poraďte, ako na to, lebo inak škoda času, benzínu a peňazí na také stretnutie PlustelkaSkyM77.

Luteran , September 12 2013 13:32:50 15 Komentáre · 5863 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , September 12 2013 18:10:48
Veľa kriku pre nič, služba je málo atraktívna, ale v budúcnosti môže byť atraktívnejšia v prípade zmien u plustelky. Vznik partnerského webu je dôležitý faktor pre predaj služieb v dlhšom časovom horizonte, preto má podľa mňa význam sa zúčastniť
Luteran , September 12 2013 18:22:38
Pán okap, vďaka a máte už nejakých zákazníkov a ako sú spokojní ?
zelenak , September 12 2013 18:32:11
zdravím,

no ja som zatiaľ predal až dva moduly ( ! ) Plustelky,
u nás je záujem minimálny , nie je sa čo čudovať ... sú lokality, kde na jednu anténu sa dajú prijímať min. dva české MUXy ...

ak Mišo Šuran prijme moje pozvanie na naše stretnutie do BB , súhlasíte aby bol prítomný ?

podobne zdieľam názor p. okapa - v budúcnosti to môže byť alternatíva , stačí pridať ešte nejaké české pgm ...
Luteran , September 12 2013 18:53:13
Pána Šurana kľudne pozvite.

Bolo by to veľmi zaujímavé, možno by sme sa konečne niečo dozvedeli, ako to je s väzbami Towercom - Plustelka- M7.
zelenak , September 12 2013 19:06:46
OK,
Michala trošku poznám, možno sa naozaj niečo dozvieme ...

inak do dnešného dňa nikto okrem TUSR na moje pozvanie nezareagoval ... myslím, že to nepotrebuje komentár smiley
Luteran , September 12 2013 19:17:16
Tak to nepotrebuje komentár, to je HANBA slovenskej reality.

Pán Zeleňák, len to nevzdávajte.
zelenak , September 12 2013 19:19:57
asi naozaj poprosím p. okapa aby urobil nejaký obrazový a zvukový záznam a ten ( patrične zostrihaný ) môžeme premietať našim dôchodcom ( a ako darček to pošleme všetkým politickým stranám v SR smiley ) a tiež vláde a tomu najvyššiemu na hrade ...
majsat007 , September 12 2013 21:07:52
p. zelenak - sam najvyssi je abonentom Skylink, to by ho mohlo zaujat, ale predpokladam ze ked zisti ze na videu nie je ziaden motiristicky material, tak si to nepozrie smiley smiley
sova1969 , September 12 2013 22:38:40
Myslím, že Plustelka môže byť okrem iného zaujímavá pre tých, ktorí by potrebovali (chceli) set-top-box s citlivejším tunerom. Priznám sa, že nemám zatiaľ vlastnú skúsenosť s prijímačom Zircon T3000HD (Plustelka), no na Digizone.cz v recenzii tohto prijímača uviedli, že citlivosť tuneru je na veľmi dobrej úrovni. Preto tu riešim citlivosť tuneru, lebo vo Vrútkach chytám v DVBT dva české multiplexy (vrátane 3 slovenských) cez malú anténu LPA Iskra P 20 DTT (predzosilňovač Teroz K21-69) na SD set-top-boxe DI-Box T 30 RF. Keď tú istú anténu odpojím od set-top-boxu a zapojím do LED TV Samsung UE 37 D6100, chytím iba duhý slovenský multiplex. Upozorňujem, že polarizáciu antény mám nastavenú na české programy. Z toho usudzujem, že set-top-box DI-Box T 30 RF má citlivejší tuner ako mnou uvedený TV Samsung. Možno to neplatí obecne, no taká je moja skúsenosť. Ak má niekto TV s dostatočne citlivým tunerom, potom mu samozrejme stačí modul.
Luteran , September 12 2013 22:59:50
Pán sova, ak berieme do úvahy čisto technickú stránku príjmu, potom citlivosť prijímača nie je tou prioritou, keďže v príjmovom reťazci je najdôležitejšia kvalitná anténa.

Pri dekódovaní signálu nemá byť užívateľ viazaný jedným, dvomi "krámami", ktoré sa mu snaží ktosi nanútiť tvrdením, že je citlivý a pritom to môže byť reklamná finta a ten citlivý prijímač bude "drevené drevo" čo sa citlivosti týka.

Takže, konkurenčný trh bude ponúkať desiatky modelov prijímačov s CI slotom, prípadne s čítačkou karty, vyberiem si ten najvhodnejší a od Plustelky chcem maximálne modul, alebo kartu, ale aj to až potom, ak bude mať normálne programy za normálne ceny.

To je všetko a len potom mám istotu, že ma ktosi neobabre rečičkami o zázračnom jedinečnom prístroji s úžasnou citlivosťou, nehovoriac o úžasných programoch, ktoré neexistujú.

Mimochodom pán sova, ešte raz vďaka za Vašu odvahu na Parabole !
sova1969 , September 12 2013 23:55:18
Súhlasím s Vami, že anténa je najdôležitejšia. No túto malú anténku mi manželka na balkóne dovolila, s veľkou kvalitnou anténou by nebola súhlasila. Ja momentálne riešim kvalitný HD DVB-T prijímač, aby som ho mohol zapojiť s TV cez HDMI a použiť uvedenú anténku. Vôbec to nemusí byť Plustelka. A keby som sa pre ňu aj rozhodol, určite by som si neplatil programy, pretože mám káblovku cez optiku. To DVB-T chcem iba pre ČT šport, ktorý v káblovke nemám. Sat. TV (Ferguson a Showbox) som zriadil rodičom pred pár rokmi, aby nemuseli platiť káblovku. Zlaté časy Digi cez emu. Uvidíme, dokedy pôjde emu Skylinku v cryptoworkse, ale mám skúsenosť aj s kartami Skylinku a CsLinku. Mimochodom o možnosti príjmu DVB-T českých programov v slovenskom Turci (Vrútky) iba cez takúto malú anténku som sa dočítal v českom SAT DVB-T MAGAZÍN 3/2011 str. 60, 61 a ten článok zhodou okolností napísal môj známy, o ktorom som vôbec nevedel, že sa venuje DVB-T a neskôr mi to aj nainštaloval. Ak mi viete poradiť konkrétny HD DVB-T prijímač (citlivý), budem len rád. Dobrú noc.
okap , September 13 2013 14:20:27
Zatiaľ som nepredal ani jednu plustelku, ale záujemcov bolo dosť, ked som im predstavil ceny a služby, tak samozrejme bolo po kačinej svadbe. Včera som meral signál DVB-T v našom regióne na okraji v podhorí, avšak na rovine, tak najsilnejší mux bol s Jojkou a markízou menej silný bol s Plustelkou a najslabší bol s RTVS1 a 2.Ten aj kockoval, povedzte je to náhoda?
Luteran , September 13 2013 14:31:31
Pán okap vďaka, budeme musieť aj v DVB-T, aj v Plustelke začať robiť poriadky.

Ľudia si myslia, že ten signál im rastie na lúke len tak a nikto ho nezasial.

Keby tí chudáci vedeli, koľko za ten signál zaplatili a stále každý mesiac platia, aj by im prišlo zle.

Najprv teda chceme vedieť podrobnosti od A po Z !
sova1969 , September 13 2013 15:43:08
Pán okap, to isté je aj v DVB-T vo Vrútkach, najsilnejší signál mám na 2. multiplexe (Markíza, Joj, Plus, Doma, TA3). Teraz som to vyskúšal.
LosDodos , September 20 2013 19:27:07
Zdravim vospolok, natrafil som na nejaku diskusiu tak len chcem pridat svoj nazor, ze sluzba Plustelka je nejaky zvlastny vymysel. Predal som sice par kusov modulov a boxov, no vecsinou to bolo pre dochodcov, ktory nemali inu moznost prijimat LUX a mozno dvaja boli ti, co nemaju moznost prijimat CT, tak sa rozhodli pre Plustelku. Naozaj je pravda, ze o platenu ponuku po prezentacii sluzby sa ludia len sucho pousmiali, co sa ani necudujem. Neviem, kto robil programovu skladbu Plustelky,ale ked som sa kazdeho zakaznika nezavisle pytal, ake programy by si predstavovali, tak je zaujimave, ze mnoho ludi sa viac-menej zhodlo. Neviem, pre koho bola tato sluzba robena, ale urcite maju ludia iny vkus.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,438
Najnovší člen: ifuqav
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás