Home · Články · Fórum · Luterán Blog May 27 2024 08:11:54
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PREDAJCOVIA SKYLINK PODPORTE CSAT

SAT technikaJedna z prvých profesionálnych satelitných firiem CSAT oslovila Skylink, predajcov Skylink a verejnosť prostredníctvom Solid Europe 2.8.2013 nasledovným listom cit.

Milý SKYLINK !

to už ani nie je možné, čo nám tu, predajcom SAT techniky , ktorí sa snažia udržať Tvojich zákazníkov na „uzde“ ,stváraš !!!

a/ najprv som si myslel, že je to vtip, ale môj zákazník mi potvrdil, že v tel. rozhovore mu operátorka tvrdila nasledovné :

„ Vaša CS link-ová karta prestane o mesiac – najviac dva – fungovať a preto si musíte kúpiť od nás novú kartu „


b/ na otázku, ako dlho vydrží byť funkčná nová karta , pohotovo operátorka odpovedala, že 8 až 10 rokov J

c/ zákazníkom CS-linkových kariet posielaš na dobierku nové karty ( sice ICE ) ale nevieš, či ich SAT prijímač bude s touto kartou fungovať ! ( napr. taký Technisat STR1 má licencovaný CW a nefunguje J , třeba tam nový soft )

d/ v mailoch im píšeš, že im ďakuješ za objednávku novej karty a pritom si zákazník nič vedome neobjednal, ak Ti to naznačí, tak len stiahneš chvost a odpovieš, že veď tú dobierku nemusí prebrať …

e/ a naviac si myslíš, že aj predajca SKYLINK ( teda ja napr. ) si od Teba kúpi novú kartu výmena za 13,90€ …. tak to je naozaj dobré JJJ

Prepáč milý SKYLINK, ale toto je už naozaj na hodenie uteráka v ringu, bojovať o zákazníka takýmto spôsobom je totálne nefér, hlavne voči nám, dlhoročným predajcom SAT techniky, ktorým môžeš ďakovať za svoju klientelu.

Keď už si sa rozhodol nás predajcov takto podraziť ( vynútený predaj nových kariet na dobierku ) tak si tie nové karty, ktoré takto predáš, aj sám pekne zaregistruj a hlavne – rieš problémy s príjmom programov SKYLINK priamo so zákazníkom,

nás predsa pri tom nepotrebuješ J

príjemné Vianoce a šťastný Nový rok 2014

s pozdravom

Ing. Zeleňák - CSAT

Oficiálne sa k jej prehláseniu pridala firma LUT-SAT-RADIO a žiaľ, žiadne ďalšie firmy.

Dňa 7.8. 2013 Ing. Zeleňák zverejnil tex prostredníctvom Parabola, žiaľ predajcovia nezareagovali, aj keď sa tam objavilo zopár kritických reakcií.

Predajcovia Skylink, podporte výzvu CSAT, je to vo Váš prospech.


Luteran , August 11 2013 12:01:12 6 Komentáre · 4020 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , August 11 2013 13:39:17
Vynútený predaj a nákup nových kariet v konečnom dôsledku spôsobila firma IRDETO, lebo kupila systém CRW s cieľom ho utlmiť a predavať nový , svoj, kodovací systém.Vlastník Skylinku, chce ušetriť a nechce zaplatiť plošnú výmenu kariet, preto ten klamlivý a vynútený predaj a nákup. Predajcovia sat. techniky majú nárok za poplatok vykonávať akékoľvek úkony s kartami, prípadne môžu doporučiť zákazníkom nákup nového HW. Jedná sa o obchodnú súťaž s hrubými pravidlami, bežnú v EÚ v oblasti telekomunikácií. HW aj SW v oblasti dig. techniky sa vyrába na 5 rokov, potom je už zaostalý a mal by sa vymeniť za modernejší. žijeme v 21. storočí, tak vývoj technológií je raketový a ani tých 5 rokov v budúcnosti už nebude platiť. Zvyknime si na to a ak na to nemáme prostriedky, tak do toho nechoďme.Ak skylink a CS Link sľuboval kartu na veľmi dlho bezplatne, tak je jasné, že to bol podvod a obyčajný hrubý obchodný ťah. Spravodlivosti do bodky sa nedá dopátrať, zvyknime si na to a podme dopredu. Skylink je platená platforma a keď štát predal OZ Rádiokumunikácie dopustil súčasný stav. Ku firme CSAT sa žiaľ nepridám, zabite ma...je to môj názor.
Luteran , August 11 2013 17:41:49
Pán okap, vďaka, že ste našli odvahu napísať svoj názor. Tu je slobodný priestor, za svoj názor sa nemusíte ospravedlňovať. Môžeme však navzájom polemizovať. Som len trocha prekvapený tým, ako suverénne popisujete veci, ktoré my vôbec nevieme a Vy ich podávate ako absolútnu samozrejmosť a navyše to nie je pravda. Konkrétne to s tým Irdetom a Cryptoworksom. Skúste si prečítať oficiálne vyjadrenie riaditeľa CS Link http://www.solideurope.sk/news.php?readmore=526
Môžete nám dať Vaše zdroje, je to JPP, alebo je to rozprávka tzv. agentov Skylink, ktorí sú vo veci nekompetentní. Myslím to vážne, takže skúste odpovedať.
Luteran , August 11 2013 17:45:21
Pán Jozef, vďaka Vám za info a povzbudenie, ktoré potrebujeme všetci, ktorí sme nemohli ujsť z tejto Slovenskej Komunistickej Gubernie. Musíme sa preto snažiť, aby nás tento novodobý totalitný blázninec úplne neokradol o naše sny a ilúzie.
karprox , August 12 2013 07:59:58
http://telewizjanakarte.pl/

Dobrý den!

Neznáte prosím někdo z Vás vlastnické zázemí této firmy? Přemýšlel jsem o možnosti převedení českých i slovenských programů na tuto platformu. Nerad bych spadl z deště pod okap.

Rád bych ještě přidal pár snad podnětných námětů:

Potom by už jen zbývalo exportovat naši českou a slovenskou dabingovou školu do Polska pomocí našich spoluobčanů herců (i rozhlasových) polské národnosti. Současný polský dabing na mne působí bohužel zhoubně, polovinu věty pochytím v polštině a druhou polovinu zpravidla v angličtině. Vyčerpává to, a po chvíli to vždy raději přepnu jinam.

Další věc je zcela volné šíření alespoň některých programů.

Poláci mají zcela volné jak Polonii, History, tak i Kulturu, jejich obdoba ČT24 / TA3 bývá občas zakódována.

Italové mají něco podobného. Své hlavní programy kódují zřejmě jen tehdy když je to nevyhnutelné.

Slovinci také vysílají většinu programů částečně volně.

Převážně volně jde i například i švýcarský infokanál.

Nebylo by možné aby česká i slovenská státní televize měly každá jeden volný nekódovaný kanál obsahující vlastní produkci? (Obdoba polské Polonie)

Nemohla by vzniknout stanice postavená současně na české i slovenské kulturní tvorbě?

Přemýšlel jsem i o společné stanici vysílající s třemi (čtyřmi) mi paralelními zvukovými doprovody - v češtině, slovenštině, polštině a maďarštině). Já se slovenštinou problémy nemám, snad občas chybí znalost přesného významu některého slovíčka, u polštiny bych dabing uvítal, ale nevyžadoval, mnohdy jsem schopen se orientovat a porozumět, s maďarštinou už by to bylo horší, umím maximálně tak počítat do sta, a pár základních slovíček. Výhledové rozšíření o němčinu, ukrajinštinu a rumunštinu by nemělo být problémem. Dvojjazyčných osob je hodně jak zde, tak v domovských státech těchto jazyků.
Luteran , August 12 2013 09:31:41
Vážený pán karprox, vďaka za množstvo podnetných nápadov.

Ak by ste naozaj mali záujem riešiť problém česko-slovenských TV programov cez satelit, dá sa to a omnoho jednoduchšie ako naznačujete.

Chce to iba dať dokopy ľudí z Čiech a Slovenska, ktorí konečne začnú veci riešiť od základu, v zmysle zákona, na ktorom vznikol terajší Skylink a to sú verejnoprávne programy ČT a STV.

Ak ste občanom ČR, môžeme spoločne začať, aby sa programy ČT a STV vrátili občanom ČR a SR a aby sa zobrali mafii, ktorá pomocou nich zneužíva občanov cez karty Skylink.

Toto je jediný reálny základ riešenia problému a ďalšie veci si povieme následne.
zelenak , August 19 2013 02:09:03
Kdepak soudruch minulost udělal chybu ?

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,839
Najnovší člen: zzlPette
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás