Home · Články · Fórum · Luterán Blog June 19 2024 09:46:08
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PANI RIADITEĽKA SOI, PRE SKYLINK ODSTÚPTE !

Žijeme v EUVážená pani riaditeľka SOI,

najprv mi dovoľte povedať, že si Vás vážim ako ženu, človeka.

Vy ste ale v pozícii riaditeľky inštitúcie, ktorá je zodpovedná za to, čo Skylink cez M7Group a napojené sročky a P.O. Box v Čadci ľuďom nezákonne stvára.

V júli 2012 sme spolu telefonovali prvýkrát a vysvetlil som Vám technické a právne aspekty, ako sú ľudia vlastniaci karty Skylink klamaní, zneužívaní, okrádaní.

Sľúbili ste mi, že sa budete problémom kariet Skylink maximálne zodpovedne a aktívne zaoberať.

Včera, 6.8.2013 t.j. viac ako po roku som Vám znova zatelefonoval a mal som veľmi nepríjemný pocit z toho, ako ste sa vyhovárali na všetko možné, prečo nemôžete nič urobiť, hlavne ste sa vyhovárali na akúsi komisiu EÚ a tiež na to, ako Vás zaviazali o veci nehovoriť.

Počuť niečo také nedôstojné, konšpiračné od riaditeľky SOI mi pripomína svet mimo nás, kde žijeme my bežní občania, ktorí dennodenne vidia dôchodcov, ktorí sú terčom sofistikovaného vydierania a okrádania pod hlavičkou Skylink, najnovšie zasielaním nevyžiadaných bezdokladových dobierok z PO Boxu v Čadci.

Tento problém sa dotýka státisícov rodín na Slovensku, o probléme dlhodobo viete a nič ste pre jeho riešenie neurobili.

Keď dostane SOI podnet od jedného občana na malú firmu, živnostníka, tam ste veľmi aktívni a vyrubujete likvidačné pokuty.

Keďže Skylink je podvod veľkého rozsahu, sú v tom politicky prepojené firmy a obrovské peniaze, ktoré Slovensko a občania strácajú, hoci sa to dotýka státisícov rodín, tento problém sa riešiť bojíte.

Ako riaditeľku SOI, zodpovednú za uvedené skutočnosti Vás verejne vyzývam, vzdajte sa svojho postu, vzhľadom na nečinnosť, ktorú preukázal Váš úrad vo veci neriešenia podnetov občanov v súvislosti s nelegálnymi aktivitami vo veci Skylink.

Ing. Ján Luterán - občan

P.S. Vážení spoluobčania, tento článok bude zaslaný emailom riaditeľke SOI, pokiaľ by ste chceli zareagovať, dať podnety, pripojiť sa k výzve, pomôžete tak sebe a iným občanom pri riešení tejto mimoriadne závažnej kauzy, ktorá dlhodobo občanov Slovenska terorizuje.

Výzva bola riaditeľke SOI doručená 7.8.2013 14.55


Luteran , August 07 2013 12:26:43 2 Komentáre · 4202 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

iwona88 , September 24 2013 14:37:01
Gratulujem a teším sa na ďalšie a odporúčam tako romer wózki dla dzieci
Dreamy , December 23 2013 07:27:12
All replica watches Radley accoutrements accept an aluminum dog logo inside, on which is arresting the name. 'Radley' is aswell arresting on the covering aboveboard beneath. The Scottie dog tag on a Radley accoutrements is absorbed to the bag in such a way that you can abolish it easily. With affected Radley accoutrements it is about difficult or absurd to abolish this tag. Radley accoutrements accept a glossy, agenda characterization on the outside, there is no dog on this label. The chat 'Radley' is alone arresting on the dog abeyant on the rolex replica tag on the alfresco of the bag. Radley accoutrements are awash with a set of covering affliction products. They are aswell supplied in a dustbag with drawstring. Handbags are a appearance staples and abundant items to advertise your style. Be it a tote bag, clutch, attache bag, barrels or accept bag, it can never go out of appearance and can complete the attending of your outfit. There are abounding beautiful handbags for ladies accessible for auction in the online and retail stores. From the a lot of big-ticket artist handbags to the budget-friendly ones, your choices are endless. Those active in the UK accept abounding food to about-face to, in accession to affairs from added countries such as USA and Canada. Handbags are a appearance staples and abundant items to advertise your style. Be it a tote bag, clutch, attache bag, barrels or accept bag, it can never go out of appearance and can complete the attending of your outfit. There are abounding beautiful handbags for ladies accessible for auction in the online and retail stores. From the a lot of big-ticket artist handbags to the budget-friendly ones, your choices are endless. Those active in the UK accept abounding food to chanel outlet about-face to, in accession to affairs from added countries such as USA and Canada.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 18,112
Najnovší člen: k2orotHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás