Home · Články · Fórum · Luterán Blog July 19 2024 11:55:21
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

SKYLINK - KLAMSTVO, PRAVDA A VINA. SAT FIRMY TO ZISTIA !

Žijeme v EUPerfektne a naschvál zamotaná kauza Skylink sa môže rozmotať jedine tak, že sa odhalí klamstvo, pravda a vina.

Na jednej strane chaosu sú občania-koncesionári a na druhej strane je štát Slovensko.

Medzi nimi je TOWERCOM a ešte akýsi fiktívny prevádzkovateľ M77Group, ktorý nemá presne zadefinovaný obsah poskytovaných služieb.

Štát Slovensko vyberie od občanov zákonom stanovenú TV koncesiu a zaplatí Towercomu obrovské peniaze za distribúciu STV1,2 cez satelit Astra 23,5E.

TV programy Markíza, JOJ a ďalšie štátom Slovensko povolené a reklamou vykrmené TV programy si u Towercomu zaplatia tiež za distribúciu cez Astru.

Základné programy, ktoré zastrešuje štát Slovensko licenciami a platbami cez STV t.j. verejnoprávne a súkromné cez licenciu sú už ZAPLATENÉ.

Potom sa objaví nejaká M77Group, vraj z Luxemburgu, tá má zmluvu na platené programy ako Discovery a pod a začne sa cirkus.

Firme M77Group sa nedarí zarobiť na platených programoch, ľudia ich nechcú a preto si vymyslí geniálny podvod tzv. servisný poplatok a výmenu kariet.

Štát Slovensko má dobre platené úrady a úradníkov na SOI, na Telekom. úrade, na Rade pre vysielanie atď., tí ale nič pre ochranu občanov a ich investícií nerobia !

Prečo ?!

Dnes som zatelefonoval pani riaditeľke SOI snáď už rok a viac po našom prvom a jedinom rozhovore s tým, v akom štádiu je kauza Skylink a či vie o klamstve bezdokladových dobierok P.O.BOX Čadca.

Odpoveď, neviem, nemáme žiadny podnet, nikto sa nesťažoval, dajte podnet, bola som 10 dní na dovolenke, mimochodom, všetko sa rieši v Luxemburgu, nič ale nemôžem povedať, sme viazaní mlčanlivosťou, ja cítim s ľuďmi, ja som sa snažila atď...

Poviem pravdu, keby pani riaditeľka nebola žena, aj by som sa vulgárne vyjadril na adresu takýchto úradov, super dobre platených, ktoré likvidujú živnostníkov, malé firmy, a chránia veľké firmy a stranícke kšefty.

Keď som písal predošlú vetu a informoval som o tom zákazníka, ktorý má problémy s príjmom TV signálu, na adresu slovenských úradov povedal.

To je pravda, lenže, nad ľudskou chamtivosťou sa nedá zvíťaziť, ale nikdy sa nesmie prestať proti nej bojovať.

Pani riaditeľka mala šťastie na veľmi trpezlivého zákazník, lebo na slovenské úrady, konkrétne SOI, TÚ SR a ďalšie by iní zákazníci použili neinterpretovateľnú rétoriku.

Takže, SOI čaká na akúsi komisiu a nesmie nič povedať ?!

A čo my profesionálni predajcovia SAT TV, budeme tiež ticho ?


Nemôžeme, nebudeme, pridajte sa.

P.S. Logo Vašej firmy uverejníme zadarmo.


Firmy SAT TV, ktoré v najbližšej dobe oslovia akcionárov M77Group a komisiu EÚ s cieľom zistiť skutkovú podstatu celej veci:

LUT-SAT-RADIO Prešov sro, CSAT Piešťany - Vrbové
Luteran , August 06 2013 11:05:53 17 Komentáre · 4504 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

furicka , August 06 2013 11:46:33
Pán Jánko L,
tak to je typická dementkracia, ktorá zasahuje proste každého občana, ktorý má satelit. Ak sa časovo vrátime do roku 1999 a 2000 tak v tomto čase, analógový satelitný prijímač bol drahý špás. Si zoberme napr. Pace MSS300 Series, ktorý mal už zobrazovanie názvu stanice, mal dva vstupy pre LNB a výst. pre mechanický a magnet. polarizér, a niektoré typy mali aj šachtu na kartu typu Videocrypt a Eurocrypt, popr. k tomuto modelu sa musela kúpiť ext. krabica. Vrátime sa naspäť k téme. Ľudia si vysolili kopu peňazí za satelitné komplety, ktoré ich stali nemalé prachy. Ešte v roku 2009, keď som si kúpil 1. digitálny satelitný prijímač na Astru 1 po horespomínanom prijímači, tak komplet stál 133€ v Lipanoch u p. Martina Šuhaja. Napr. ja som si osobitne kupoval komplet - prijímač 4060cx - 40€, karta Skylink 70€ a dual LNB 19.2 a 23.5°E cez 17€. A vtedy tu bol analog a ľudia chceli mať digitál, a vydržalo im to 3 roky. Teraz musia skorumpovaním kravaťákom a najväčšími egoistami všetkých čias platiť výpalné typu SERPO a títo egoisti s prepáčením si chodia do 5* hotelov, práve tých najdražších. Ale kto je tu veriaci, tak určite spomeniem, prosím toleranciu, že raz príde ten deň spravodlivosti, kedy Boh odplatí každému podľa jeho skutkov. Pamätajte na to. Aj Ernst Hemingway povedal: "slobodu možno dočasne zničiť, ale nikdy, nikdy ju nemožno poraziť."
furicka , August 06 2013 11:52:00
A čo sa týka ľudí ako minulost, tak týchto si netreba brať vážne, pretože ich rodičia sa o nich nezaujímali. Toto je realita. Takže ich netreba odsudzovať, ale s láskou im pomôcť a ich napomenúť. Nemali výchovu, lebo hoci im rodičia dali prachy, ale nedali im lásku, resp. málo lásky a preto vysedávajú za písičkom a chcú ukázať svoj talent na tvorivosť. Treba to brať s láskou.
Luteran , August 06 2013 13:12:05
Pán furicka, vďaka za Váš príspevok, ktorý ste napísali výstižne a ľudsky. S tou rodinou ste to dokonale vystihli. Ak niekto nedostane materinskú lásku a otcovské pohladenie, potom sa to prejaví v tom, že môže stratiť základ ľudskosti. Ešte raz vďaka za Vašu inšpiráciu a ľudskosť.
Luteran , August 06 2013 20:38:28
Lubaska, Lubaska, krásne ste to napísali a dali ste mi aj dobrý podnet, zajtra prepošlem link pani riaditeľke. Ja si ju ako ženu vážim, lenže predpokladám jej politickú previazanosť a preto aj prefíkanosť. Nič s tým robiť nebude. Ak by niečo v prospech ľudí urobila, letí zo svojho postu. Tvári sa, že ona nič nemôže, to tam tí ďaleko v Bruseli a bla bla. To bude teraz najčastejšia výhovorka našich straníckych úradníkov, ktorý sedia na svojich postoch nie preto, že niečo vedia, ale preto, že na seba stranícky navzájom niečo vedia a občania im môžu byť ukradnutí, lebo na občanoch nie sú závislí.
Luteran , August 08 2013 07:28:47
Np prosím a o tom je Skylink! Na jednej strane zneužívaní zákazníci a seriózni predajcovia SAT TV a na druhej strane podvodníci, ktorí manipulujú, kradnú. A Vaša reakcia pán minulost svedčí o tom, že ten tlak verejnosti a predajcov SAT TV je pre Vás nebezpečenstvom. Nikto normálny by predsa nenapísal to, čo Vy. Iba ten, komu diktuje mamon a strach z odhalenia. Len píšte, aspoň každý uvidí, čo ste zač Vy poschovávaní na PO Boxoch, sročkách v ČR a SR a v Luxemburgu. Máte strach všakže aj z toho, že akcionári odrazu zistia celý ten podvod ?
Luteran , August 08 2013 16:10:00
Minulost, Vy máte naozaj obrovský strach a to je pre Vás veľmi zle, lebo s tým musíte žiť. Navyše sa musíte neustále schovávať za kadejaké nicky a musíte žiť vo veľkom strese, aby Vás nikto neodhalil. Klamanie a vymýšľanie Vám situáciu ešte zhoršuje. Ja na rozdiel od Vás som v úplnej pohode. Každý deň sa stretnem s množstvom bežných ľudí, takže, keby len tisícinka toho, čo Vy klamete bola pravda, tak tí ľudia ma zožerú. My im pomáhame a väčšinou nezištne, bez rozdielu, či ich pošlú z Nay, alebo od konkurencie. No a keď už spomínate tie tisíce zhrabnutých eur, prečo nie ste konkrétny, veď sem dajte aspoň jedno jediné meno. Samozrejme nedáte, lebo nikto taký neexistuje. Minulost, nič som nedokázal, to ale neznamená, že som sa o to nepokúsil a to je milión krát viac ako Váš strach a klamstvo.
furicka , August 08 2013 22:50:38
minulost:

tak ty sebe myšľiš že Janča ociganiš??? Un zna, že co še dzeje smiley

chcem, aby ši znal, že ked ce tvuj ocec aľebo mamka nemilovali, tak je tu dakto, co ce miluje a každy udzer jeho šerca ci to hutori. Un ce miluje taky jaky ši, nebere ohľad na to co ši zle zrobil, dava ci v kuše novu šancu , tak jak i mňe tak i tebe, i Jančovi, i inym ľudzom a dava švicic slunko i mešac i hvizdy. No kedz še budzeš nudzic v noci, tak ic vonka a pokukaj na hvizdy - je to take romanticke že až. Ľen še mušiš zakukac. Ja kedz som bul maly, tak me furt facinovala nočna obloha. Kedz byvaš na dzedzine, tak o polnoci jak zhašnu sodikove i ortuťove vybojky še pokukaj na oblohu, kedz byvaš v mesce, ic dakdzi mimo mesta, še poprechadzac a kukaj na hvizdy. Kedz nemožeš spac, ic do doktora naj ci napiše dajake tabletky.
furicka , August 08 2013 22:51:57
Jak som ja bul maly, tak mi mamka čitala rozprafku a potom mi zašpivala:
" zatvára sa malá knižka, zvieratká už idú spať."
Luteran , August 09 2013 09:02:14
Pán furicka, vďaka za spestrenie našich, často neveselých diskusií. Mám iba obavu, či pán furicka bude rozumieť Vašej "hutoračcine", keď on nechce rozumieť ani nám, ktorí mu dohovárame spisovne. Ešte raz vďaka.
furicka , August 09 2013 10:49:26
Ono p. Luterán viete,
že keby som mu napísal spisovne ,tak by určite som s nim nevybabral, ale zvyčajne, pokiaľ nie je on aktívny a aj kde nenapíše, tak ja píšem spisovne. Však Ste si to všimli pri iných témach, kde minulost nie je až taký aktívny.
Luteran , August 09 2013 11:44:43
Pán furicka, rozumiem a ešte raz ďakujem. Ono to naozaj vyzerá tak, že keď napíšete svoj názor Vy vo Vychodňarčine, tak to na minulost najviac platí. On môže byť v skutočnosti ako človek nešťastník nešťastný kvôli tomu čo robí a ak by sa naživo stretol s Vychodňarom a mal takéto reči, asi by bol mimoriadne úctivý, hneď po prvom VILAGOŠI. Takže pán furicka, pokračujte aj po hutoracky aj spisovne, lebo je to pre všetkých prínosné. Ešte raz vďaka.
furicka , August 10 2013 09:42:46
znaš milulosc,
že vypatraš buc vtipny smiley
to, ja keby ši bul muj syn, tak by som ce vyščigal zos remeňom až by ši mal basamuny na rici. Co tu pišeš??? Chto ci tu kazal pisac. To nemaš dosc roboty jak som ci tu teľo možnosci napisal??? Minulosc, povidz dajaky vtip o perdzeni, naj še tu zašmejeme, tam še vykašľi na Skajlink a daco povidz, bude to šmišno znec.
Luteran , August 10 2013 13:50:53
Pán furicka, toto mu uznajme, snažil sa a všimnite si, stvoril to ráno o 3.23.! Čo keď ho už začína hrýzť svedomie, nemôže spať a možno je to začiatok dlhej cesty boja jeho vnútorného zla s dobrom. Pán minulost Vášmu slabému dobru držíme palce k uzdraveniu a tomu zlému čo Vás tak gniavi, prajeme čo najskoršie zhynutie.
furicka , August 10 2013 14:20:42
Minulosc:
prajem ci, žeby zos tebe vyšli tote gluptošiny a žeby ši použival svuj vlastny rozum. Keľo máš roky??? Ja mám už v sept. dvacec a ty maš keľo???? Ja už som dajak dozrel a kedz, jak patrim na tvuj mejl, tak maš asi tridsecšidzem. A furt neši zrely. Poznam doc 37 ročnych ľudzi co maju rozum.
Ľen žeby ši mal motivaciu.

+NTPBŽ

p. Luterán,
to som si všimol, že dajak divne sa správa. Vy by Ste mohol byť aj jeho otec, tak keby Ste mal takéhoto syna, tak určite by dostal világoš s remeňom. Že???
To základné mu chýba. To bude asi tým, že dospievať začal v dobe, kedy padol režim a mohol si dovoľovať všetko. Vieme, že aj vtedy pornografia začala ľudí znásilňovať cez rôzne videokazety, hoci my sme ešte mali čb televízor Tesla Capella a ujo nám doniesol videoprehávač, kde sme sledovali rôzne akčné i vojenské filmy, síce nie ja, ale návšteva u nás, keď mal dakto oslavu. Na satelite v tom čase, boli takéto kanály kódované asi Videocryptom na Astre 1. My sme mali satelit až v r. 2001, preto nevieme, čo tam bolo, Vy to určite viete, lebo už Ste v r. 1996 mali satelit.
Luteran , August 10 2013 18:26:55
Pán furicka, priznám sa, som prekvapený, ak by mal minulost 37 rokov, čakal som trocha viac. Čo sa týka mojich začiatkov v satelitnej technike, už som o tom mnoho popísal, je to jednoducho fenomén, ktorému sa venujem od okamihu, keď som si prečítal prvý časopis Telecommunications v roku 1975. Potom mi dala impulz diplomová práca na tému TV prevádzače, hneď som uvažoval, aké financie by sa dali ušetriť použitím SAT TV. No a potom od roku 1980, keď som sa oboznámil s RR trasami, TV prevádzačmi to už jednoducho smerovalo len a len k SAT TV. Na začiatku v rokoch 1986 až tuším do nástupu kódovaného Filmnetu v roku 1996 sa programy nekódovali.
iwona88 , September 24 2013 14:37:48
Veľmi zaujímavé a môže byť lepšie použiť tako romer wózki dla dzieci
iwona88 , October 02 2013 10:41:41
Zaujímalo by ma, či ste počuli o noclegi zakopane pensjonaty zakopane pokoje gościnne zakopane

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 18,427
Najnovší člen: slboVHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás