Home · Články · Fórum · Luterán Blog November 27 2022 09:14:40
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

KEĎ STARÉ MLADÉMU SO SATELITOM POMÁHA

SAT MYSTERYPri montáži paraboly je potrebný 9 metrový rebrík.

Čo teraz ?

Stačí zájsť do stodoly a ajhľa.

100 ročný rebrík deduško dobre poslúži, len ho pre istotu zafixujme hliníkovým "mlaďákom".

Z montáže LUT-SAT-RADIO 4.7.2013 neďaleko Giraltoviec.


Luteran , July 06 2013 15:30:11 4 Komentáre · 3076 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , July 07 2013 08:33:19
No minulost, mozno nemas skusenosti, dovodov moze byt velmi vela:
1. Prekazka smerom na signal, 2. Vyústenie vopred uložených kablov alebo pred zateplenim ulozena konzola, 3. esteticky pristup majitela domu.4. konzola bola ulozena i s kablami v minulosti a parabola sa len rozsirovala o astru1 Ja si myslim, ze je tam strom, na fotke ho trochu aj vidno, takze dovodom podla mna je prekazka smerom na signal, je to nelogické?
Luteran , July 07 2013 09:33:23
Pán okap ma predbehol. Montáž uskutočňoval náš firemný technik, ktorý má také skúsenosti, že ho osobne považujem za široko-ďaleko najlepšieho. Je u nás už od školy doteraz, čo už bude riadne dlho. Minulost, keby vo Vás nebublala tá nenávisť a čudná zloba, napadlo by Vám presne to, čo napísal pán okap. A kedže to napísal presne tak, akoby som to napísal ja, tak nám to obom ani neuveríte. Dôvodom montáže bol strom vľavo a majiteľ to tam navyše aj sám požadoval kvôli estetike a káblu. Minulost, nemusíte sa ospravedlńovať, ale dúfam, že chápete, ako ste prestrelili. A to ešte nehovorím o tých pružinách, perách a arivách. Tie sme samozrejme predávali a v čom je problém ? Mimochodom, ortony sme v podstate nepredávali, hoci raz kedysi dávno nám Aerial dodal v stave núdze namiesto 4060 jednu krabicu, tuším 12 ks. Tie ortony si ľudia vo veľkom dovážali z Ukrajiny, takže sme to predávať nechceli, aby sa to nemiešalo. Takže, asi tak. Máte ešte nejaký problém ? Ideálne by bolo urobiť pre Vás ten článok. Tam by ste mohli klásť logickejšie otázky, len prosím, nie v takej podobe ako bolo toto.
Luteran , July 08 2013 13:12:38
Neviem, či to má význam, len pre poriadok odpovedám. Ten strom je mohutná čerešňa a tam hore to chcel majiteľ umiestniť z dvoch dôvodov. Mal tam už pripravený vstup koaxiálu do trubky a nayše to tam ešte aj chcel kvôli jednému stavebnému nedostatku na stene, čo vyriešila konzola a parabola. Pán " minulost" zrejme nebude z východu. Aj na východe totiž ľudia rozmýšľajú zdravým rozumom. P.S. Chcel som, aby odpovedal priamo technik. Povedal, že by na to nemal nervy... Aj ja ich už strácam a preto končím.
Luteran , July 09 2013 07:58:18
minulost, pozerám, že kým je to do 24.00, viete byť aj celkom vtipný. Držím palce, aby ste pri tom ostali a tiež, aby sa poruchy tomu ťažko dostupnému miestu vyhýbali tak, ako my Vám.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,435
Najnovší člen: Jameskab
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás