Home · Články · Fórum · Luterán Blog June 19 2024 09:15:20
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

MILUJETE SLOVENSKO? VEĽMI? BUĎTE OPATRNÍ!

BLESKOVKARelácia STV o Milovaní Slovenska rozdelila Slovensko na dva tábory.

Na tých, ktorí Milujú Slovensko a na tých ostatných.

Tí, ktorí Slovensko Milujú, môžu všetko.

Môžu sa správať ako bezpríčetní, nadrogovaní, naprogramovaní, euforickí.

Treba dúfať, že sa nájdu aj takí, ktorí sú skutočne opití a vykrikujú ako od lásky Milujééém Slovenskoooo.

A čo my ostatní?

Dovolíme im STV pod pláštikom Miluj znásilňovať ?

Dovolíme im robiť si z nás občanov – koncesionárov idiotov ?

Veď oni si za to verejnoprávne Milovanie Slovenska navyše od nás automaticky zákonom vyberú každý mesiac peniaze !

Dobre no, to som len tak fabuloval, ako je to zvykom v relácii Milujete Slovensko.

Teraz už naozaj vážne.

Mám tu malý test pre tých, ktorí reláciu sledujú a chcú vedieť ako veľmi Milujú Slovensko.

Pozorne si prečítajte nasledujúce tri vety a zamyslite sa nad ich obsahom.

1.Slovák veľmi miluje Aničku, urobí pre ňu vaničku.

2.Slovák veľmi miluje vaničku, urobí pre ňu Aničku.

3.Slovák Veľmi miluje Slovensko, urobí preň čokoľvek.

Ak sa Vám páči prvá, je to v poriadku, slovensky povedané.

Ak preferujete dvojku, je to ešte stále OK, poangličtene povedané.

Ak ste sa zamilovali do obsahu tretej vety, buďte opatrní, navštívte okamžite psychiatra.

Aj Slovák, ktorý Miloval obraz svojho psa, chcel zabiť deti a všetkých v Košiciach, nie kvôli hamburgerom.

Jednoducho len preto, lebo …”kolieska sa pretočili”.

Keby bola vtedy vysielaná v STV relácia Miluješ svojho psa?, verím, že ho naprogramovali.

Rada nakoniec všetkým.

Milí Slováci, ktorí tak veľmi milujete reláciu Milujete Slovensko?, buďte veľmi opatrní.

Pozor na kolieska !
Luteran , June 30 2013 11:52:08 13 Komentáre · 4119 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , July 05 2013 08:43:02
Ach jaj, pán " minulost", keby to nebolo do smiechu, tak je to do plaču. Ako len vysvetliť na internete, že Lubiska nie je moja manželka, okap nie je synáčik a minulost nie som ja. Na internete je možné všetko. Čo keď sa už aj mne "pretočili kolieska" ? Našťastie mi to ešte celkom dobre "páli". Na Vaše invektívy bude asi najlepším liekom napísať si krátky životopis a ten použiť vždy, keď sa objavíte pod akýmkoľvek nickom. Mám len obavu, že Vám by to asi nepomohlo. Obavu mám u Vás len jedinú. Dúfam, že tá Vaša paranoja nie je v nebezpečnom štádiu. Rád by som sa dožil 60, potom 70 a keby sa dalo, ďalej by som chcel robiť osvetu ako doteraz. Verím, že tie Vaše "milé slovíčka" Vám uleteli len tak, v dobrej nálade... Mimochodom, ešte doplnok. Prihláste sa, ak by niekomu neboli vrátené peniaze za členstvo v Združení SLOVSAT. Pána minulost by to isto veľmi potešilo.
Luteran , July 05 2013 19:47:00
Pani Lubaska, webmajster ma oslovil s tým, či má zablokovať prístup "pánovi" minulost a či má vymazať jeho príspevky. Nesúhlasil som z jednoduchého dôvodu. Minulost by sa zmenila na furicku, vladobogo a pod. No a ako sa hovorí, aj to zlé môže byť na niečo dobré. Ja, bojovník proti totalite, ktorého sa asi dosť obávali kvôli šíreniu osvety o SAT TV, ktorý nikdy nevstúpil do KS som nálepkovaný akýmsi nešťastníkom za to, že systém totality nás prenasledoval. Mimochodom, asi to bude tým, že ten pán minulost bol agentom ŠTB. Dosť absurdné, ale čo sa s tým dá urobiť ? Trpezlivosť, odvaha, viera.
okap , July 05 2013 19:54:29
minulost po 1, 26 hod bola riadne sťatá, ako čík, faktom však je , že je 5. júl a za týždeň tu niečo vyriekol len ten človek z minulosti, kde sú ostatní prispievatelia? Čo ste vyhlásili celozávodnú?
Luteran , July 05 2013 20:30:25
Pán okap, je čas dovoleniek, prázdnin. A je aj "uhorková" sezóna a navyše je aj kríza akože ekonomická, tzv. globálna, mne sa však zdá, že je to umelé. Bol som tento týždeň na skok v Norimbergu a žiaľ, alebo vďakabohu, Nemcom sa darí. Všade čisto, poriadok, kľud a pohoda. Keď sa človek vráti na Slovensko, aj by zaplakal kvôli tomu, ako systém podráža ľuďom nohy. No ale neplačme, niečo robme.
Luteran , July 06 2013 10:07:43
Pán minulost, asi bolo veľmi dobre nechať Vám priestor na vyjadrenie sa. Viete prečo ? Fakt som mal obavu, či nie ste nejaký čudák. Teraz je už len otázka, či to hráte, alebo to naozaj myslíte vážne. Ja to tipujem 50 + 50. Niečo hráte a niečo naozaj myslíte vážne. A je to nakoniec dobre, lebo aspoň budem mať o čom písať. Pani Lubaske a pánovi okap sa môžem za Vás iba ospravedlniť. Asi Vám to nevyhovorím, ale sú to reálni ľudia, ktorí normálne slobodne píšu svoje názory. Čo Vám na tom Vadí, tomu tiež nerozumiem. Aby som ale druhých veľmi neobťažoval zložitými vetami, odpoviem na to, čo ste popísali novým článkom.
Luteran , July 06 2013 12:43:23
Pán minulost, vďaka za to, že ste, čo by sme si tu bez Vás... Dobrým signálom je aj to, že už píšete za vidna. Teraz len škoda, že nemám k dispozícii čas, dúfam, že večer sa budem môcť venovať článku, ktorý som Vám sľúbil. Mimochodom, nech ste ktokoľvek a akýkoľvek, nie ste žiadny môj nepriateľ. Pani Lubasku som nikdy nestretol, neviete to stále pochopiť, že by som sa nikdy neznížil k tomu, aby som nepísal pod vlastným menom ? Nevadí, chce to trpezlivosť.
okap , July 06 2013 12:58:57
Zaujímalo by ma , aká to licencia bola vydaná luteranovi za bývalého režimu a navyše ešte aj vydával časopis? Ja som si kúpil 1. číslo časopisu solid europe v roku 91 pravdepodobne. Možno boli nejaké samizdaty?
Luteran , July 06 2013 14:37:31
Pán okap, to je presne to, čo ste napísali. Ten pravdivý príbeh sa začína takto. V roku 1975 som si v Technickej knižnici v Blave na Gottwaldovom nám., teraz Slobody prvýkrát požičal v čitárni časopis Telecommunication ako študent prvého ročníka SVŠT EF. Otvoril som prvé stránky a šok ! Boli v nich vystrihané celé plochy! Vystrašený utekám za pani a ukazujem jej tú galibu. Ona sa čudne zatvári a vysvetlí mi, že to zapracovala cenzúra. Našťastie, cenzúra červených si článok o štátnej pošte v USA a jej prvom satelite akosi nevšimla. Časopis som tam potom chodil čítať pravidelne, otváral sa mi iný svet a hodilo sa mi to k diplomovke. Robil som Dokrytie okresu Senica signálom 2TV pomocou TV prevádzačov. Strašne ma to bavilo, ale aj som si kládol otázku. Načo toľko vysielačov, vykrývačov, prevádzačov, energie, ciest, VN prípojok, ľudí, techniky keď je tu satelitné vysielanie ?! No a po škole som začal na TV prevádzačoch, RR trasách atď. a túžil som navštíviť vysnívaný západ. 5 rokov mi tá červená banda stále odmietala dať devízový prísľub, keďže som nechcel vstúpiť medzi nich. V Prahe v knižnici OSN som objavil chartu OSN a v jej zmysle som napísal sťažnosť prezidentovi. Vtedy to bol Husák a asi som si zavaril. Našťastie, v tých časoch som sa venoval každú sekundu iba SAT TV. v roku 1985 som už mal takmer hotový vlastný amatérsky sat príjem z družice Intelsat 60 E, parabola bola u suseda na balkóne, ja som mal byt na sever. O rok sa mi podarilo mať stabilný sat príjem, devizák som zasa nedostal, ale vtedy sa už môj svet vďaka sat príjmu a novým obzorom uberal každú minútu míľovými krokmi vpred. Komunisti to už mali dávno spočítané práve vďaka informačnej slobode z nebies . ... Ach je toho veľa. Asi urobím ten článok. Okap máte pravdu, časopis SE začal v roku 1991. Ako by sa niečo také dalo vydávať pred rokom 1989. Nemožné !!! No a licenciu SOLID TV ? Tú mi nikdy nedali, zmanipulovali, sfalšovali veci na NS, báli sa pravdy a pritom som pre tento štát a pre našu firmu vydoloval aj frekvenciu 44H. Čo nás nezabije to nás posilní.
Luteran , July 07 2013 09:50:18
Pán minulost, máte zvláštny dar. Vleziete do "žumpy" a ešte sa sťažujete, že Vám to tam nevonia. No a teraz vážne. Prečo je tu málo prispievateľov ? Presne to neviem, ale myslím si, že je to dané stavom v spoločnosti. Ľudia sú apatickí a situácia v Skylinku tomu ešte napomáha. Mimochodom, kde je mnoho prispievateľov. Na Satcentrume prakticky 1 pán majsat a na Parabole 0 + 1, pokiaľ odčítame redakciu, ktorá tam diskutuje sama svojimi nickmi. Takže asi tak.
majsat007 , July 08 2013 11:30:20
Kedysi som zacinal na digizone, ale potom co kriticke komentare prestala redakcia potvrdzovat, tak som sa prestahoval na SC. Polak pise viac o dojmoch ako pojmoch, a od Potucka som sa dostal do pozicie hnidopicha. Na takychto majstrov sveta ja proste nemam naladu. Je to vazne tak tazke priznat si chybu? Pochopitelne, u tych co hlasaju ze informacie prinasaju ako prvi, priznanie sa k pochybeniu (zverejneniu nepresnosti) ocakavat nemozno.
Na SC s hujerom som zatial nemal konflikt, s inymi ucastnikmi ale hej. Pomahat ludom je nevdacna robota. V slusnej spolocnosti sa patri podakovat, ale toho som sa malokedy dockal. Viem ze som neradil vzdy dokonale, som tiez iba clovek s obmedzenymi skusenostami a prijimacmi ktore presli mojimi rukami. Dnes este pridam daku tu info, ale aj s tym zamyslam skoncovat. Ale nie je to vyslovene apatia, skor je to krok k novemu zaciatku v segmente, ktoremu sa planujem venovat.
Luteran , July 08 2013 12:49:50
majsat, veľká vďaka za úprimnosť. Áno, segment SAT TV je na tom zle, tak ako PC a iné. Žiaľ, podpísali sa pod to hlavne kšefty okolo Skylinku, STV atď...
Luteran , July 09 2013 14:57:55
Pani Lubaska, vďaka za upozornenie. Vyzerá to veľmi zaujímavo. Aj by som sa im tam prihlásil, len som stratil heslo na facebook. Urobte tak Vy a staňte sa našim vyslaným zástupcom, ktorý nás poinformuje o novinkách.
Luteran , July 09 2013 15:13:44
Pani Lubaska, ešte jedna prosbička. Ak máte takéto zaujímavé informácie, dajte to do komentárov k prvému článku zhora, pretože aj tu som si to všimol iba náhodou. Taký je dnes svet. Čo je na titulke, to bije do očú, to ostatné je logicky už tak trocha pomimo. Ešte raz vďaka.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 4
Členov Online: k2orotHiz

Registrovaní členovia: 18,112
Najnovší člen: k2orotHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás