Home · Články · Fórum · Luterán Blog June 19 2024 10:42:16
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

SKYLINK as BRATISLAVA FAKTÚRUJE MINISTERSTVÁM SR ?!

Žijeme v EUNáš čitateľ majsat odhalil šokujúcu skutočnosť v kauze Skylink.

Podľa predložených dokladov firma Skylink a.s. IČO 46214071 z Bratislavy faktúruje Ministerstvu vnútra poplatok skylink 5.6.2013 v sume 379,50 eur s DPH !!!

O podvode by sa prakticky nemalo pochybovať, keďže SOI aj TÚ SR oficiálne potvrdili, že Skylink kontrolovať nemôžu, keďže firma má sídlo v Luxemburgu.

Koľko takýchto podvodných faktúr vo vzťahu štátne firmy a inštitúcie versus Skylink existuje http://213.81.171.100/?faktury-29&cislo=5500051443 ?

Združenie SLOVSAT požiada zajtra ministra financií o oficiálne vyjadrenie.


Luteran , June 23 2013 10:50:10 18 Komentáre · 5232 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , June 23 2013 12:23:47
Možný je aj takýto scenár: MV má v Lipt. Jáne účelové zariadenie na rekreáciu svojich pracovníkov pod názvom Bystrá. Uhradilo na účet Skylinku uvedenú sumu za sledovanie platených kanálov / alebo za servisné poplatky/ bez vystavenia faktúry. Do svojich databáz zle uviedlo sídlo Skylinku, lebo toto sídlo opísalo z minulých rokov. Platbu MV vykonalo vkladom na účet.Návod na zaplatenie na účet je na stránke Skylinku tu [url] http://www.skylink.sk/jak-na-to-24.html?lang=sk#Ako+zaplati%C5%A5+-+po%C5%A1tov%C3%A1+pouk%C3%A1%C5%BEka%2C+bankov%C3%BDm+prevodom%2C+v+hotovosti+v+banke[/url]
Luteran , June 23 2013 16:05:01
Pán okap, možné je všetko, dôležité je, že MV SR si podvodne zaúčtovalo niečo, čo nie je možné. Navyše podľa Vás s falošnými údajmi. Keby toto urobil nejaký živnostníček, " má po chlebe" . Možný je aj taký scenár, že takýchto zaúčtovaní sú stovky a tisíce po všetkých tých ministerstvách, inštitúciách a štátnych firmách. Kontrolu nech si urobí Ministerstvo financií, my nie sme za to platení. Výsledok tej kontroly by mohol byť zaujímavý.
majsat007 , June 23 2013 19:41:11
moja reakcia mala potvrdit CHAOS, proste v tomto pripade je problem v uctovnictve a ako tu odznelo, ak by toto urobil radovy zivnostnik tak ma pochlebe. tu je dalsia ukazka: http://www.svkbb.eu/images/stories/fakobj/faktury_2013.pdf

este jedna poznamka, SOI sa uz vyjadrila ze ich kontrolovat nemoze, ale VOP sa tvaria tak, ze hej, citacia:

1.4. Poskytovateľ pri svojej podnikateľskej činnosti vo vzťahu k užívateľom podlieha na úseku ochrany spotrebiteľa dozoru Slovenskej obchodnej inšpekcie a na úseku ochrany osobných údajov dozoru Úradu pre ochranu osobných údajov.
Luteran , June 23 2013 20:04:38
majsat, pekná práca ! A už sa to začína zbierať. Bože, koľko len môže byť tých štátnych inštitúcií a aké to peniaze z našich daní platia ?! Knižnica platí koncesionársky poplatok takmer 1000 eur ?! A ešte zaplatí aj 14, 40 eur s DPH neexistujúcemu Skylinku v Bratislave !!! No super, tak toto je bordel.
okap , June 24 2013 10:21:34
Kontrola médii existuje, ale kto zjedná nápravu http://dsl.sk/article.php?article=14280
Luteran , June 24 2013 15:55:26
Pán okap, vďaka za info, ktoré hovorí o tom, ako sa najlepšie kradne a podniká cez štátne firmy, ktoré nikto nekontroluje. Včera som obetoval čas a pozrel som si politikov na STV1, ČT a ČT24. Prišlo mi z toho tak nevoľno, až som v podstate "vyhorel". A dnes nie som schopný urobiť nič, čo som si predsavzal. V ČR politická mafia rozkradla miliardy a nič sa jej nestane, lebo to stále perfektne hrajú na PREMLČACIU DOBU. Tí veľkí mafiáni sa už asi musia smiať z tých malých, amatérskych hlupákov, ktorí milióny prenášajú v krabici od vína, prípadne ho pretavia do zlata a uložia do schránky.
Luteran , June 24 2013 17:39:09
Veľmi zaujímavé http://www.sospotrebitelov.sk/sos/poplatky-ktore-neprinasaju-pridanu-hodnotu-su-neprijatelne/
A čo SERPO, nie je to rovnaký podvod ?!
okap , June 25 2013 09:02:30
áno, pri pohľade na stav štátu, sme všetci vyhorení a pri zrovnávaní predchádzajúceho a súčasného politického zriadenia akoby mimovoľne cítime, že politická nesloboda je menší teror ako ekonomická nesloboda. Áno pri prvom pohľade je to tak, lebo hlad je bližšie ako akákoľvek myšlienka. Keďže marxizmus-leninizmus vychádza z tejto premisy tak máme jedinú možnosť vrátiť sa späť alebo požiadať o politický azyl na Kube alebo v KĽDR, kde sú už posledné čisté komunistické režimy na svete. Avšak prirodzená snaha človeka žiť a nie prežívať, ženie vpred ľudí a rovnostárstvo už je prežité. Preto je aj klin v našej spoločnosti. Jedni sú okrádaní druhými, lebo je to najľahšia cesta pre rozvoj kapitalizmu. Toto však nieje kapitalizmus ale zločin podporovaný hybridným spoločenským zriadením. Žiaľ. Čo s tým, stále sa pýtam vedúceho tohto webu. Šanca pracovať je aj tu, otázne je za akú plácu, lebo na Slovensku viac ako 80% rodín žije v chudobe, podľa včerajšej informácie v správach tuším RTVS. Najväčší problém vidím v tej zlodejine s peniazmi daňových poplatníkov. Toto, ak akceptujú miestni poslanci, tak si zaslúžia všetci spravodlivý trest. Kto im ho udelí? Žiaľ občania nie, lebo im miestni poslanci dovolili sa okrádať navzájom. Tento filozofický výlev nepatrí možno sem, ale pani Lubaske. Súčasné spoločenské zriadenie je o tom, či dokážete okrádať alebo byť okrádaná. PS: zo skúšky s marx.- leninskej filozofie som mal pred 30 rokmi trojku...
Luteran , June 25 2013 12:32:45
Lubaska, okap, som stále tak "vyhoretý", že nie som schopný zatiaľ nič podniknúť vo veci čistenia politickej a spoločenskej špiny vôkol seba. Samozrejme, tým, že ste napísali príspevky, človek sa musí prebrať z letargie a reagovať. Lubaska mi dala impulz a sakra, ešte viac som sa rozčúlil nad hnojom v spoločnosti a v STV. "Súdruh" MIKA chce robiť reklamnú kampaň a AKVIZIČNÉ AKCIE ?!. Najlepšie by urobil, keby si dal plagát na jachtu a brázdil šíre more. Nápis by bol MÁM SA DOBRE AKO V KAPITALIZME, EŠTE LEPŠIE AKO V USA, ĽUD A ŠTÁTNU FIRMU OBLBUJEM A RIADIM PO KOMUNISTICKY. No proste sa mi z toho dvíha žalúdok. A čo tak zrušiť koncesie ako to bolo prijaté zákonom ? Som na hlavu ? Veď z čoho by mala mafia kšeft. Banda jedna všivavá, nič iného sa už asi nedá, len defenestrácia ?
Luteran , June 26 2013 07:46:48
Lubaska, píšete pravdivo, rozumne, rozhľadene. Problémom Slovenska je mafia, ktorá cielene presadzuje v spoločenskom rebríčku deformáciu hodnôt. Ovláda nástroje moci v poradí nakradnuté miliardy, médiá, politici-šaškovia a na konci reťazca sú ovčania voliči. Politickí trfikanti ako riaditeľ STV, či akýsi vedúci odboru na úrade a vôbec všetci politicky dosadení otroci sú v podstate určení k tomu, aby spnili to, čo od nich mafia a spolustrníci požadujú.
okap , June 26 2013 13:16:42
Ukážka v akom právnom chaose autorských práv žijeme u nás a u najbližších susedov je tu. Čo potom, ak RTVS nakúpi seriál Sanitka za cenu, za akú to urobila. Tu nepomôže ani defenestrácia ani revolúcia, vývojové štádium našej pseododedemokracie tento chaos neoddeliteľne obsahuje http://www.digizone.cz/clanky/nova-sport-protestuje-proti-fotbalove-gambrinus-lize-na-slovak-sport-tv/
majsat007 , June 26 2013 15:53:38
Otazka na Olivera A. (01/2011): Ako je podľa vás možné, že STV skončila tak zle?

Keď to poviem jemne, tie peniaze sa tam niekde stratia, menej jemne povedané asi sa rozkradnú, ale na toto nemám žiadny dôkaz, takže to berte len ako môj pocit. ...

No a dnes mu tie pocity chodia na ucet ... nastrcit medzi produkcnu spolocnost a vysielatela este sprostredkovatela - to uz nie ziaden novy trik s klobukom, ale slovenska klasika.
Luteran , June 26 2013 18:48:57
lubaska, vďaka za odkaz Je to ďalší dôkaz o rozkrádačkach v STV. Ako to však zastaviť ? No jedine tak, že sa zastaví STV. Bola by na to občianska vôľa a odhodlanie ? Tak to už veru neviem. Chce to vymyslieť niečo jednoduché a účinné v zmysle 21. storočia, tak, aby ľudia pochopili podstatu.
Luteran , June 27 2013 07:35:02
Pán okap. šport a kšefty okolo nich to je len ďalšia oblasť, kde sa dobre prepierajú štátne peniaze a predpokladám, že aj ďalšie špinavé z nekalých činností. Výsledkom je potom logicky boj o teritóriá, hoci aj také ako sú ČR a SR. Tiež by to bolo treba zastaviť. Kto to urobí ?

No a to, čo napísal majsat, len zapadá do mozaiky slovenskej špiny v spoločnosti. Keď Slovákovi ukradnú 100 eur, isto aspoň pobeží na políciu a niečo urobí. Keď mu ich postupne ukradnú cez STV, ešte sa im poďakuje. Tak to je Slovensko!
satelit1 , June 27 2013 15:04:02
Cital som dnes tiez jeden clanok na tuto temu :
http://technet.idnes.cz/hromadna-zaloba-na-skylink-a-cs-link-d6q-/sw_internet.aspx?c=A130625_125607_ekonomika_mku
Luteran , June 27 2013 16:16:01
Lubaska, vďaka za upozornenie. Treba ale byť serióznym v tom, že občianske aktivity a dokonca oproti bratom z ČR ďaleko skôr sme urobili my na Slovensku. Oni sa nami len inšpirovali a teraz to idú robiť čisto pragmaticky. Podpíš splnomocnenie, súhlas s rizikami a my sa do toho pustíme. Ak prehráme, zaplatíš !!! My sme dali do toho vlastné peniaze, neuveriteľné množstvo času, od nikoho sme nezobrali ani cent a na naše dobré slovo právnici stále žalobu pripravujú. Takže, ako to dopadne v ČR, uvidíme, napriek všetkému im fandím, len ľuďom radím, aby si riadne naštudovali, čo podpíšu.
majsat007 , July 08 2013 08:53:07
Jednym zo zdruzeni, ktore sa venuje kauze Skylink je i obcianske zdruzenie - Zdruzenie obcianskej sebaobrany.
http://slovenskyspotrebitel.sk/news/projekt-na-zvysovanie-spotrebitelskeho-povedomia-a-spotrebitelskych-zrucnosti/
Luteran , July 09 2013 15:29:08
majsat, tiež vďaka za upozornenie. e vidieť, že združení a aktivít je "požehnane", len problém je, ako to dať dohromady, aby vznikol synergický efekt. A problém je aj tu, lebo Váš odkaz som si skoro nevšimol. Tiež poprosím, ak máte takýto zaujímavý odkaz, rovno ho pridajte do komentárov k titulnému článku. Inak tzv. "zapadne". Ešte raz vďaka.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 5
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 18,112
Najnovší člen: k2orotHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás