Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 12:09:56
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

OMBUDSMAN - STV CEZ SATELIT PRE OBČANOV SR NEEXISTUJE ?!

SAT MYSTERYPani Lubaska, ako prvý občan SR obdržala od verejného ochrancu práv oficiálne stanovisko vo veci vysielania STV cez satelit Astra 23,5E.

Ak je stanovisko verejného ochrancu práv v nasledujúcom znení pravdivé, je nielen šokujúce, ale zároveň to konečne môže znamenať obrat v kauze občan versus Slovensko.

Oficiálny zástupca štátu prvýkrát v podstate priznáva podiel štátu na porušovaní zákona.

Pani ombudsmanka v súvislosti so sťažnosťami občanov na príjem verejnoprávnych programov STV vraj uviedla nasledujúce stanovisko.

" Vo Vašom podaní ste sa sa mňa obrátili so sťažnosťou týkajúcou sa slobodného prístupu k RTVS prostredníctvom satelitu. Ako VOP môžem konať v prípadoch, ak existuje podozrenie, že pri výkone verejnej správy mohli byť porušené základné práva a slobody občanov. Keďže však prístup k RTVS prostredníctvom satelitu nemožno chápať ako jedno zo zákl.práv a slobôd, ktoré sú chránené Ústavou SR a medzinárodnými zmluvami o ľudských právach, z pozície VOP sa Vaším podaním žiaľ nebudem môcť zaoberať."

Oficiálnym vyjadrením pani ombudsmanky sa však bude musieť zaoberať Rada Európy a Medzinárodný súdny dvor v Haagu.

Konečne, vďaka pani ombudsmanka.

P.S.

Ešte pre zaujímavosť si pozrime, čo o satelitnom vysielaní STV uvádza na svojej oficiálnej webstránke.

Všimnite si prosím aj kódovanie, ktoré STV definuje ako MPEG - 2 !

Pani ombudsmanka a jej poradcovia by mali vrátiť svoje tituly vrátane funkcií, platov a odmien.
Luteran , June 10 2013 18:50:16 8 Komentáre · 4242 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , June 11 2013 07:16:38
Pani Lubaska, vďaka za obsiahle objasnenie. Priznám sa, nečíta sa to dobre. Uvedomte si prosím, že žijeme v 21. storočí a budujeme občiansku spoločnosť. Ak občan podľahne mafii a ich metódam, je zle nedobre. Treba študovať, netreba sa podceňovať a hlavne si netreba myslieť o tých politicko-mafiánsky dosadených figúrkach na úradnícke posty, že majú nejaké schopnosti a znalosti v prospech občanov a štátu. Oni polovicu aktivít venujú svojim kšeftom a druhú polovicu venujú deformácii platných zákonov. No a nám nič iné neostáva, iba neupadať na duchu a odovzdávať si štafetu rozumu, odvahy a nádeje.
Luteran , June 11 2013 08:00:55
Pani Lubaska, len tak mimochodom Vám dám jeden, možno zaujímavý tip. My sme tu asi veľmi odborne fundovaní, až príliš znalí veci. A možno celý ten bordel okolo STV a politickej mafie chce rýchle, radikálne riešenie. Skúste sa pozrieť na túto občiansku iniciatívu a môžete byť akousi našou vysunutou občianskou spojkou. Je to tu https://www.facebook.com/events/327291747399034/permalink/338434922951383/
Luteran , June 11 2013 12:44:33
Pani Lubaska, vďaka za odkazy. Je vidieť, že ľudia si už uvedomujú stav spoločnosti a STV. Treba to podporiť. Skúste sa nakontaktovať na iniciátorov akcie, môžeme im pomôcť, prípadne urobiť zadarmo reklamu
Luteran , June 12 2013 08:39:12
Pani Lubaska, prosím Vás o oficiálne potvrdenie, či ste skutočne v liste od ombudsmanky mali takto uvedenú vetu " Vo Vašom podaní ste sa sa mňa obrátili so sťažnosťou týkajúcou sa slobodného prístupu k RTVS prostredníctvom satelitu. Ako VOP môžem konať v prípadoch, ak existuje podozrenie, že pri výkone verejnej správy mohli byť porušené základné práva a slobody občanov. Keďže však prístup k RTVS prostredníctvom satelitu nemožno chápať ako jedno zo zákl.práv a slobôd, ktoré sú chránené Ústavou SR a medzinárodnými zmluvami o ľudských právach, z pozície VOP sa Vaším podaním žiaľ nebudem môcť zaoberať." . Ak áno, zájdite k najbližšiemu predajcovi Skylink, odvolajte sa na mňa, nech Vám to oskenuje a zašle na info@slovsat.sk
Je to veľmi dôležité !
Luteran , June 12 2013 14:52:20
Pani Lubaska, vďaka za odpoveď. Čakám na Váš email.
Luteran , June 13 2013 18:27:10
Pani Lubaska, vďaka za odkaz na perfektný obrázok. Mám len malú pripomienku. Danglár chcel naznačiť finančné suchoty u tety ombudsmanky ? Tak tej tete by som sa riadne pozrel na hospodárenie jej úradu. Asi by sme žasli, čo by sme tam našli za nezmyselné výdavky.
Luteran , June 13 2013 21:39:03
Pani Lubaska, vďaka za upresnenie. Danglár je jasná jednička. Teta ombudsmanka, keby rozum mala, už dávno by z toho postu zutekala a to by bolo jediné jej správne rozhodnutie. Ináč je iba poslušnou bábkou v rukách štátnej mafie.
iwona88 , October 02 2013 10:43:51
Zaujímavá správa, ale to môže byť lepšie sa pozrieť do apartment warsaw nocleg centrum warszawa noclegi warszawa

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás