Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 06:28:03
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

NIKOL U TV POLÍCIE A TOWERCOM ZLIKVIDOVAL SKYLINK!

BLESKOVKA1.4.2013 v histórii Česko-Slovenska znamená prelomový deň.

Nikol známa z kariet Skylink absolvovala ako TV inšpektor v Anglicku stáž s cieľom vytvoriť obdobnú ochranu koncesných práv STV a ČT.

Svoje poslanie splnila do bodky.

Po návrate do Prahy ju očakávali masy nenásytných satelitných fanúšikov z oboch brehov rieky Morava so skandovaním " My STV a ČT nesledujeme, oni nás sledovať môžu koľko len chcú a my im v tom s Nikol pomôžeme " .

A ihneď sa ich tisíce prihlásilo do novej domobrany TV SAT Police SKCZ.

Budú chodiť po zemiach českých, moravských, slovenských a zisťovať, kto, čo, ako a koľko má doma televízorov a akým signálom ich prikrmuje.


1.4.2013 v histórii Česko-Slovenska sa začal neúprosný boj dvoch rivalov na život a na smrť.

Towercom vypol Skylinku dodávku programov cez satelit, keďže do stanovenej doby na ich účet neprišiel dohodnutý desiatok SERPO.

Týmto sa de facto začala nová éra vysielania DVB-T v Česko-Slovensku.

Každá dolinka, ktorá nebude mať signál DVB-T má právo zadovážiť si toľko pštrosov EMU, koľko len chce a medzi občanmi sa šíri zvesť, že tie pštrosy dokážu s TV aj nemožné veci.
Analýza počítačovým programom SKYTOW142013 odhalila Nikol napriek jej dokonalej maske


Zábery špionážnej družice SKCZ142013 dokazujú, že Towercom vlastní až dve paraboly na Kamzíku a jednu sa snažil pred verejnosťou utajiť. To ale pred Nikol a jej chrabrými spolubojovníkmi teraz už možné utajiť nie je !
Nikol má oči všade a keď treba zaklope Vám aj na obrazovku priamo doma !!!
Luteran , April 01 2013 10:01:55 4 Komentáre · 5106 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , April 02 2013 17:36:01
[url]http://dsl.sk/article.php?article=13927 http://dsl.sk/article.php?article=13927 [/url]vraj to nieje 1.apríl
okap , April 02 2013 17:36:46
http://dsl.sk/article.php?article=13927 pardon, oprava
Luteran , April 02 2013 19:03:38
Pán okap, vďaka za odkaz, celkom dobre som sa pobavil, len škoda, že vo vzťahu k Skylinku a Towercomu je to smiech cez slzy. To kvôli tomu, čo všetko si jeden a ten istý subjekt dovoľuje robiť s mediálnou scénou a občanmi SR a ČR. Samozrejme za výdatnej pomoci politikov, úradníkov a iných " kmotrov ", alebo tiež lotrov..
Dreamy , September 06 2013 08:12:06
I acquainted like an unfit parent. Still, these were coffee beans, not children. And the amount per batter for the Replica Watches abate adjustment was about double. My beans would be accomplished in my cold, aphotic freezer.The men were accused of aggravating to abduct bags of dollars account of artist handbags and accessories. Police aswell apprehend they will face a amount of acreage accuse afterwards they damaged a amount of accessories aural the store. I opened it afresh to beat out my account portion. The beans were aphotic and shiny. They fabricated the endure of my old beans attending like addled stones. I acquainted guilty. Still, I placed the bag in the freezer. French affluence abode Hermes and Indian covering appurtenances banker Da Milano are bound in a acknowledged activity over the affinity of some of the latter's handbags to Hermes' Birkin range. Hermes has got an admonition adjustment from the Delhi High Court to stop Da Milano from affairs handbags "identical in appearance and design" to the accepted Birkin range. The replica handbags Indian close has, however, denied the allegation and approved vacation of the ex parte adjustment of injunction. Its advocate claims there is no affinity amid its handbag, priced at Rs 10,000, and Birkin, priced upwards of Rs 6.5 lakh, and that Hermes accomplished the activity out of "business annoyance and rivalry".

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás