Home · Články · Fórum · Luterán Blog September 27 2023 13:56:37
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

SKYLINK, STV, KOHO VLASTNE ... ?!

BLESKOVKADobrý deň,


poslal som na adresu Skylink-u nižšie uvedený text.

Ak by sme prestali platiť všetci snáď sa niečo pohne.


To v prípade Slovákov nehrozí a necháme sa okrádať a šikanovať do smrti...

S pozdravom

S.

Dobrý deň,

Kúpil som si kartu Skylink Standard HD v odporúčanej cene 84,99 EUR s „bezplatným „ príjmom niektorých kanálov. Ďalej podľa čl. 7 - Podmienky prijímania programov Slovenskej televízie,bod 1 „je každej registrovanej Karte SkyLink, ktorej Užívateľ Karty pri Registrácii Karty uviedol trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky, automaticky aktivované prijímanie programu Slovenskej televízie. Užívateľ Karty Registráciou Karty čestne vyhlasuje, že je pravidelným platiteľom koncesionárskych poplatkov za používanie televíznych prijímačov.“

Zablokovanie vysielania verejnoprávnej televízie STV pokladám za nezákonné(slúži aj na vysielanie varovných správ v prípade živelnej katastrofy, vojnového stavu atď..) a teda pre nedodržanie dohodnutých zmluvných podmienok z vašej strany požadujem vrátenie aktivačného poplatku.

Nemienim vám platiť vymyslený servisný poplatok, pretože pri podpise zmluvy boli dohodnuté iné podmienky. A kto mi zaručí, že servisný poplatok si nebudete meniť podľa vlastnej ľubovôle?

S pozdravom

S.

P.S. Ani po 10 tich minútach to na vašej linke 02/20 250 241 nikto nebral.

Luteran , March 08 2013 19:10:57 2 Komentáre · 3334 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , March 08 2013 19:19:04
Ospravedlňujem sa pánovi S., v článku som už nedokázal k jeho textu pripojiť žiadny vlastný. To preto, že dnes som už asi "vyhorený". To vďaka tomu, ako som dnes celý deň účastne a pozorne počúval náreky ľudí na tému, prečo sa to SERPO musí platiť, aké je to svinstvo, poďme s tým niečo urobiť a pod. A keď som už nevedel a nevládal, hovorím im, podpíšte mi splnomocnenie. V tom momente bola ich odvaha na nule a nastúpil strach.
Luteran , March 09 2013 12:22:38
Pán wader, vďaka za podporu, pomohlo mi to a naštartovalo ma to k ďalším aktivitám. Dnes od rána študujem nové veci a nestačím sa diviť, kde sme sa to v našej "gubernii" Slovensko ocitli vo vzťahu občan-štát-STV. Asi budem v najbližších dňoch, týždňoch a mesiacoch nepríjemný, možno až arogantný, žiaľ, inú cestu už nevidím ako ten CHLIEV V STV vyčistiť. Potrebujem k tomu aktívnych partnerov. Dúfam, že my pomôžete. Pekný deň.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 14,605
Najnovší člen: nisimHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás