Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 05:36:03
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

ZRUŠIL SKYLINK STV ?!

BLESKOVKAAk by Skylink, alebo teda ktorákoľvek osoba v jeho mene začala občanom SR skutočne vypínať verejnoprávne programy STV, odštartoval by sa tým mimoriadne vážny precedens.

Zatiaľ sa niečo také nestalo.

Pani Ľ.K. mi dnes oznámila nasledovné skutočnosti.

Srdečne pozdravujem zo Zvolena!

Prepáčte, pán Luterán, ale rada by som sa Vás opýtala na niečo, čomu, predpokladám, budete rozumieť.


Zostala som verná svojmu odporu voči zmenám v Skylink a tak som do včera večera na starej nevymenenej karte ako neplatič SERPa pozerala len 2 sl. a 2 čes. verejnoprávne televízie.

Zvykla som si - a bolo to fajn.

Dnes mi beží už len ČT1 - ostatné 3 vykazujú úkaz "kódované".smiley

Viete o tom prosím Vás niečo?

Vari Skylink k dnešnému dňu odpája neplatičom verejnoprávne kanály?

No, ak áno, tak to som zbytočne dúfala, že nejaká vyššia moc (a zaplatené koncesionárske poplatky) dopomôžu k tomu, že tie verejnoprávne zázrakom zostanú verejnými.

Dúfala som minimálne v to, že ich zakódovanie sa bude odkladať na "nevidím".

Srdečne ďakujem za odpoveď!
Ľ. K.

P.S. Neexistuje nejaká petícia adresovaná niekomu "hore" v tomto našom "demokratickom" kráľovstve, ktorú by som mohla podpísať a kde by som podpisom vyjadrila odpor voči tomu, že verejnoprávnu STV1 a STV2 mi niekto zakódoval?Vážení majitelia kariet Skylink, predajcovia SAT TV.

Stretli ste sa už s tým, aby niekomu skutočne na karte Skylink zablokovali príjem verejnoprávnych programov STV ?!
Luteran , February 27 2013 19:59:04 8 Komentáre · 3909 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , February 27 2013 20:01:19
Dobrý večer,

zatiaľ sa nikomu neodvážili vypnúť verejnoprávne programy, boli by ste prvá. Neviem na diaľku vec posúdiť, pre istotu si však nechajte zapnutý prijímač s kartou na STV1, či sa náhodou na kartu neuskutočnia zápisy. Ja medzitým Váš email medializujem a skúsim zistiť, či sa už niekomu niečo podobné udialo. Napíšte mi číslo Vašej karty, mohol by som skontrolovať jej stav.

Pekný večer

Luterán
okap , February 28 2013 11:49:07
Pani nemá zápis na karte, urobte jej reštart, a pôjde, STVečky idú na nezaplatených kartách bez problémov, o to sme v lete bojovali, niektorí sa nám smiali...
Luteran , February 28 2013 12:44:57
Pán okap, vďaka za info. Dnes som to mal divoké, nakoľko sa mi telefonicky ozvalo viacero ľudí, ktorí sa domnievajú, že im už vypli STV a chcú to riešiť cez Združenie SLOVSAT. Rovnako mi kolega z predajne oznámil, že dnes prišiel zákazník, ktorému STV nefungovalo a išlo iba ČT1. Po kontrole karty sa zistilo, že karta nie je aktivovaná. Volal do Skylinku, tam mu potvrdili, že začínajú vypínať STV a teda samotné karty !
okap , February 28 2013 12:47:47
Tak to som veľmi zvedavý, či to urobia, žiadny oficiálny termín nikto z kompetentných nevie, len sa vie, že to chcú urobiť
Luteran , February 28 2013 19:40:51
Pán wader, nič v zlom, takéto riešenie nie je profesionálne a nie je ani v prospech zákazníkov a predajcov. To si môžu dovoliť kamaráti pri pive a ešte by mali vedieť, že sú súčasťou hry " mačky s myšou " a tá sa môže skončiť kedykoľvek. Navyše existencia neoficiálneho dekódovania programov je vždy vodou na mlyn nekalým úmyslom prevádzkovateľa.
Citron , February 28 2013 22:05:04
Ja by som to napísal inak...nekalé úmysly prevádzkovateľa sú impulzom na vytvorenie neoficiélneho dekódovania programov.
Luteran , March 01 2013 07:53:36
Pán citron, wader, pravdaže Vám rozumiem a snažím sa Vám naznačiť, že ak nejaký kamarát občianskou výpomocou pani zo Zvolena pomôže prekovať nezákonný stav príjmu STV, je to OK. Nikto ho nemôže žalovať, stíhať. Ten jej kamarát ale nemá dosah na funkčnosť STV a ostatných programov ako Markíza, Joj atď . My tento stav potrebuje riešiť profesionálne. Ak sa mi to podarí dnes, otvorím na to ďalšiu diskusiu o včerajších telefonátoch a emailoch na danú tému.
caorbaa , April 18 2013 06:04:30
These are just about the most Coach Outlet Online effective selection for business travel or perhaps operate. Among the wide selection, Louis Vuitton purses Coach Outlet and handbags include the the majority of renowned ones. One particular with many maybe probably the most Coach Outlet Store Online selected tote companies using the entire world is definitely Louis Vuitton. You will discover plenty Coach Outlet Online if you are prepared to put in the occasion ahead of businesses to find what will greatest satisfy your Coach Outlet Store Online type.You can uncover totes created by this well-known designer's firm around the world additionally, Coach Outlet Store Online on the particular arm of any influential person. No custom company will be replicated greater than Lv. Coach Outlet Store Online Tropez Sizzling Light red signature bank, along with Monogram Murakami design and style. Encouraged Coach Factory Online through Marc Jacobs, the Louis Vuitton Initialed or monogrammed Rubis Selection will be the mixture of Coach Outlet red convertible top and also monogrammed material.Not one within your good friends can even know the distinction Coach Outlet when you show off a new custom made replica purses and handbags as they are made with premium quality products Coach Handbags Outlet still are very inexpensive you can easily acquire more than one. It is often wanting to buy quite a long Coach Outlet Online time as well as continues delivering your eternal assortment for anyone who want to get high quality Coach Factory Online baggage, geared to different situations. Lv luggage are presently having commercials having small young women Coach Outlet when compared with alluring versions that they used previously. Influenced through the France Riviera, Galliera Coach Outlet Game master with Damier Azur fabric can be large as well as simple to utilize with a permanent magnetic drawing a Coach Factory Outlet line under and cozy glenohumeral joint secure.Most of us assurance you may be so astonished once you saw it, and ask Coach Factory Outlet youself is it an original one particular!

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás