Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 01 2023 04:24:37
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

SKYLINK CHÁPEME, KDE JE ALE PRAVDA ?! Doplnok1,2

SAT TV VOX POPULINajprv to nefungovalo ako vždy, potom to bola údržba, neskôr nedostupnosť, potom porucha a teraz je to havária.

A chce to od nás pochopenie.

Bože, veď len Ty najlepšie vieš, akí sme len naozaj chápaví voči Skylinku.

Až sme tuším blbí.

Napísal mi kolega, "modlime sa, aby sa naše peniaze zajtra ešte našli na tých preklopených účtoch".

A iný vraví " bude to dobré, zlaté teľa nenechajú zhynúť, len si musia medzi sebou vyčistiť kšefty".

Toľko Hlas ľudu, hlas Boží.

A čo si o tom všetkom myslíte Vy.

Ako to celé dopadne ?


P.S.1

Cca od 19.30 17.2.2013 bola stránka Skylink spojazdnená.
P.S.2

Dnes t.j. 18.2.2013 do cca 13.00 aktivácia služieb ako-tak fungovala.

Od 13.00 výpadky serveru a chvíľami to funguje a potom zasa nefunguje.

Je to lokálny výpadok, alebo Skylink znova nabieha do režimu " údržba..." ?

Aké sú Vaše skúsenosti ?


Luteran , February 17 2013 15:12:48 10 Komentáre · 4460 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , February 17 2013 18:40:22
Neočakávam žiadnu zmenu , len veľa balastu v podobe prázdneho ospravedlňovania. Možno to nepojde ani zajtra, lebo evidentne odišiel hardvér a jeho oprava počas víkendu je problematická z hľadiska dodávky náhr.dielov.Smutné na celej veci je to , že v tomto systéme niesu žiadne rezervné sústavy, ktoré by zabezpečili štandardný chod. Možno za týmto všetkým aj očakávať ďalší tažký útok hackerov, lebo teraz už ide o peniaze a keby to nebola tvrdá rana tak by to skylink zvládol. Myslím si , že neprídu s farbou von a budú prísne tajiť príčiny havarie, až to za pár týždňov nejaký pracovník porozpráva v rodine a tá to povie novinárom.Podstatné je,že nič plánované to nebolo a náhradný hardvér sa dá zohnať do 24 hod., v prípade núdze aj počas víkendu. Zaujímavé je, že pod tlakom solideurope musela aj ceská parabola s farbou von a včera večer v panike až na 2 miestach uverejnila informáciu o nedostupnosti servera. Moderátor fóra mazal niekolkokrát otázky o nedostupnosti , podstane sa obmedzila návštevnosť diskusie, lebo bola vyhodená veľká časť diskutujúcich do odpočivárne , takže velké množsto čítalo našu slobodnú diskusiu online , dôkaz je tu na návštevnosti počas 2 dní.
Citron , February 17 2013 19:38:26
aj mňa zamkli...do troch minút...btári...inak prístup na správu kariet u skylinku už funguje...už som tam bol...a nič sa nezmenili, nič mi nepribudlo a ani neodbudlo...šikovní!!!
Luteran , February 17 2013 19:49:49
Pán okap, vďaka za poznatky. Na základe info Citrona som pred chvíľkou skontroloval stránku Skylink, mohlo by to fungovať. Celá tá záležitosť je veľmi nešťastná a práve spôsob, akým sa na Parabole mazali príspevky a zamykali čosi naznačuje. Zatiaľ to ich správanie nemá logické vysvetlenie. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. Takže uvidíme.
Citron , February 17 2013 20:48:19
...čítal som dobrú hlášku: Cieľom je servisný poplatok len o trošku nižší, ako najlacnejší balíček...v súčasnosti je to Film Europe za 2 eura na mesiac...alebo sa mýlim?
okap , February 17 2013 20:49:25
Debatu o znovudostupnosti serveru Skylinku uz nezmazali ani nezamkli na tej slávnej parabole
Luteran , February 17 2013 20:57:48
Citron, Myslím, že Film Europe neneguje SERPO v ponímaní jeho "tvorcov". Pán okap, veci, ktoré sa včera diali na Parabole už zaváňali ošiaľom, je nepochopiteľné, prečo tam ľudia nesmeli diskutovať o takejto závažnej téme. Skôr tým na seba len negatívne upozornili v tom zmysle slova, že diskusia je tam totálne manipulovaná. Čo Parabolu ako server výrazne poškodí v povedomí odbornej a laickej verejnosti.
Citron , February 17 2013 22:42:48
No mne sa vidí, že ak si u SkyLinku zaplatím "akýkoľvek" platený program/balík mimo balíka digital, tak na tú dobu sa mi SERPO preruší a po skončení predplatného pokračuje ďalej.
Citron , February 17 2013 22:46:34
Zo stránky SkyLink: http://www.skylink.sk/servisni-poplatek-22.html?lang=sk#V%C3%BDhodn%C3%A9+tipy

Objednajte si ľubovoľný balíček z našej ponuky základných alebo prémiových balíčkov. V tomto prípade je Servisný poplatok započítaný v cene balíčka, nie je preto nutné ho hradiť samostatne.

http://www.skylink.sk/skylink-nabidka-3.html?balicekTyp=3

prémiový balíček FilmEurope v cene 2 eur
Luteran , February 18 2013 08:19:13
Pán Citron, veľká vďaka za detailné info. Áno, je možné, že tvorcovia SERPO sa postupne dostávajú do reality a zmenili to. Pôvodne sa to nedalo. Asi je to spočítané tak, že 1,2 SERPO + 0,8 FE = 2 eur. No a je to vybavené! To ale mohli urobiť ešte sofistikovanejšie. Towercom SK = 0 + CZ základ= 0,2 eur na mesiac. Na rok by to bolo so zľavou za 2 eur. A ten Film Europe by bol za 0,8 eur/ mesiac a iný detský kanál by bol za 0,5 eur/mesiac, atď., atď. No a tak by to malo celé hlavu a pätu a všetci by boli spokojní. A Skylink by ešte navyše zarobil a bol by aj slávny.
caorbaa , April 18 2013 06:03:12
These are just about the most Coach Outlet Online effective selection for business travel or perhaps operate. Among the wide selection, Louis Vuitton purses Coach Outlet and handbags include the the majority of renowned ones. One particular with many maybe probably the most Coach Outlet Store Online selected tote companies using the entire world is definitely Louis Vuitton. You will discover plenty Coach Outlet Online if you are prepared to put in the occasion ahead of businesses to find what will greatest satisfy your Coach Outlet Store Online type.You can uncover totes created by this well-known designer's firm around the world additionally, Coach Outlet Store Online on the particular arm of any influential person. No custom company will be replicated greater than Lv. Coach Outlet Store Online Tropez Sizzling Light red signature bank, along with Monogram Murakami design and style. Encouraged Coach Factory Online through Marc Jacobs, the Louis Vuitton Initialed or monogrammed Rubis Selection will be the mixture of Coach Outlet red convertible top and also monogrammed material.Not one within your good friends can even know the distinction Coach Outlet when you show off a new custom made replica purses and handbags as they are made with premium quality products Coach Handbags Outlet still are very inexpensive you can easily acquire more than one. It is often wanting to buy quite a long Coach Outlet Online time as well as continues delivering your eternal assortment for anyone who want to get high quality Coach Factory Online baggage, geared to different situations. Lv luggage are presently having commercials having small young women Coach Outlet when compared with alluring versions that they used previously. Influenced through the France Riviera, Galliera Coach Outlet Game master with Damier Azur fabric can be large as well as simple to utilize with a permanent magnetic drawing a Coach Factory Outlet line under and cozy glenohumeral joint secure.Most of us assurance you may be so astonished once you saw it, and ask Coach Factory Outlet youself is it an original one particular!

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 15,479
Najnovší člen: abykoshisy
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás