Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 08 2022 03:15:14
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PODVOD SKYLINK RIADI STV, UŽ TO MôŽETE DAŤ NA SÚD !!!

BLESKOVKAPodvod servisný poplatok tzv. SERPO v súvislosti s kartami Skylink a CS Link dospel ku konečnému rozuzleniu.

Ak máte problémy s príjmom STV prostredníctvom Vašej karty cez satelit, program je vypínaný, prípadne Vám STV nefunguje vôbec, vedzte, že na vine je STV, ktoré tento proces riadi.

Kto konkrétne ako osoba, osoby je v STV zodpovedný za manipuláciu so zápismi na kartách koncesionárov to bude vecou šetrenia orgánov činných v trestnom konaní a príslušného súdu, ktorý vo veci rozhodne.

Ako má postupovať občan, koncesionár v prípade ak nastane obmedzenie príjmu STV ?

Je treba kontaktovať telefonicky STV 0232505111 a žiadať o okamžité odblokovanie príjmu so žiadosťou o uvedenie osoby, ktorá zablokovanie realizovala.

Ak STV odmietne uviesť meno, trestné podanie bude smerované proti STV.

Pokiaľ občan u STV neuspel a nemá čas, nervy na ďalšiu komunikáciu typu Lampáreň, môže sa obrátiť priamo na Združenie Slovsat, ktoré ho vo veci bude zastupovať.

Vážení občania, koncesionári STV skontrolujte si podmienky prijímania programov STV cez satelit a keďže povinne platíte koncesie, žiadajte si za svoje peniaze adekvátnu službu.Luteran , August 22 2012 18:42:08 18 Komentáre · 5233 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

okap , August 23 2012 23:21:13
dalsie info sledujme na http://luteranstarsi.blog.sme.sk/
Citron , August 25 2012 11:02:28
http://ekonomika.sme.sk/c/6504180/peniaze-za-skylink-ma-vratit-predajca-satelitneho-prijimaca.html ta čo vy nato...?
Luteran , August 25 2012 11:20:47
Citron, viem o tom, dokonca omnoho skôr ako sa to objavilo na Sme. Informoval nás o tom člen Združenia SLOVSAT. My sme o probléme informovali v predstihu predajcov SAT TV. Tí to považovali za nezmysel. Nezmysel to je, avšak keď to uverejnilo Sme, z nezmyslu sa stala téma a postupne sa objavujú prví zákazníci, ktorý budú skúšať trpezlivosť predajcov. Zatiaľ je stav taký, že každý predajca sa uvedenej téme radšej vyhne a čaká, že ho to obíde. Ja som za riešenie v predstihu, lebo potom už bude len chaos.
Citron , August 25 2012 11:22:11
http://www.digizone.cz/clanky/byvaly-spolupracovnik-cs-linku-o-servisnim-poplatku-jsme-vedeli-uz-loni-v-zari/ ... a aj toto je zaujímavé...sa mi vidí, že je to odrb, o ktorom vedeli všetci, aj predajcovia, mimo veľkej časti neinformovaných zákazníkov.
Luteran , August 25 2012 11:48:13
Citron, veľká vďaka za upozornenie. Nevedel som o tomto článku. Zbežne som si to prečítal a stačilo. Môžem zodpovedne prehlásiť, že týmto sa v podstate začala "vojna" medzi predajcami a prevádzkovateľom. Je to jasné už z podtitulku " Záměrně jsme klamali zákazníky, tvrdí prodejce ", pričom ide samozrejme o prevádzkovateľa. Nakoniec aj Vy ste tomu titulku podvedome naleteli. No a k tomu ešte vyjadrenie MH a je to jasné. Keďže mafia drží pospolu a predajcovia sú rozhádaní, kto bude nakoniec vinný ? Samozrejme predajcovia.
okap , August 25 2012 13:19:30
Predajca nieje zodpovedný za kroky 3 strany! / predajcovia predávali produkt, u ktorého sa zmenili podmienky po predaji novému vlastníkovi, takže po právnej stránke nemožnosť získať peniaze späť od predajcu po zákonnej záruke, ministerstvo hospodárstva tára rovnako tak ako SOI , RTVS a neodborní novinári, na Slovensku takéto táranie je všade úplne bežné, prečo sa však divíme , veď o tom sa presviedčame denne v bežnom živote, to že žijeme v Absurdistáne, konštatujeme niekoľko krát do dňa a všetci nevieme s tým nič urobiť....
Luteran , August 25 2012 13:35:24
Pán okap, problém je v inom. Neviem, či ste predajca SAT TV a ako dlho.

Pochopte, tu sa jedná o vyváženosť.

Ak my predajcovia SAT TV prenecháme iniciatívu a mediálny priestor podvodníkom a mafiánom a nebudeme okamžite reagovať, prehráme súboj na nervy.

Stačí, keď Vám príde do predajne denne jeden zákazník provokatér a bude Vás tam otravovať a ďalších zákazníkov.

Ľudia ľahko podliehajú davovej psychóze.

Vy budete mať pravdu, budete v práve, stačí však aby provokatér zašiel na SOI a zahral im svoju rozprávku.

A Vy máte na krku ďalšiu otravu.

My starí harcovníci si dobre pamätáme na otravy z TÚ SR, keď chodili po celom Slovensku na kontrolu zosilňovačov ASTA.

Nebyť Solid Europe, boli by sme to mali ťažké, alebo vtedy kauza MMDS antén, ktoré súd zakázal predávať a hrozil totálny krach atď, atď..

Vieme čo treba urobiť a to je profesné združenie.

Máme ho, záujem je, lenže keď už treba zaplatiť, každému to trvá a členov pribúda veľmi pomaly.

Aby sme sa pohli dopredu, bude treba niečo urobiť, znížiť členské...?
okap , August 25 2012 13:55:12
Áno, myslím si, že členské pre firmy je prehnané, a trochu aj tam je pes zakopaný, lebo všade vládne hosp. recesia,Ja som však už členom ako osoba. Očakávam od OZ oficiálnu reakciu pre médiá na vyjadrenia MH SR, so základnou právnou analýzou, možno tlačová konferencia v Bratislave alebo niečo podobné, lebo mienkotvorné denníky stále nechápu čo sa deje, viď články v SME v tomto týždni
Luteran , August 25 2012 14:03:26
Pán okap, ďakujem za vysvetlenie a tiež za členstvo. Tento týždeň sme mali ako Združenie SLOVSAT pracovné stretnutie z predstaviteľom distribučnej siete predajcov SAT TV, ktorí by chceli vstúpiť do Združenia. Ak sa tak stane, pripravuje sa tlačová konferencia. Všetko ale skutočne závisí od predajcov. Ak je naozaj problém v členskom, napíšte mi na info@slovsat.sk, prípadne aj priamo tu a budeme to riešiť. Čas je drahý.
alfasex , August 25 2012 14:05:41
dobry den pan Ing. Luteran,
aj cez neznesitelne teploty, som si predsa len nasiel na Vase huncuctva cas, takze pekne po poriadku:

"Ak my predajcovia SAT TV prenecháme iniciatívu a mediálny priestor podvodníkom a mafiánom a nebudeme okamžite reagovať, prehráme súboj na nervy. "

a pan Ing.Luteran, chlieb a mlieko, ako predajca, ste si nekupovali za peniazky utrzene na podvode menom Skylink, CSlink? ... tu sa nam po tej vojne neako velmi vela cestnych generalov zacina objavovat... tss tss, moralka a etika vo Vasom pripade, slove nic nehovoriace

"Ľudia ľahko podliehajú davovej psychóze."

no to je pravda, z obchodu Vam zostane sopa na drevo (len keby to drevo do nej bolo potom aspon zadarmo)

"My starí harcovníci si dobre pamätáme na otravy z TÚ SR..."

snad "JA" ... vsetci ostatni su mladismiley

"Aby sme sa pohli dopredu, bude treba niečo urobiť, znížiť členské...?"

vymenit samozvaneho predsedu smiley smiley smiley

nech sa dari, ahoj (alfino)

ps: mily uzivatel okap: preco mate tu istu potrebu stavat vsetko do svetla, vsetci su hlupi, nerozumia tomu, len "Vy" a tuna pan Ing.Luteran tomu rozumie .... predajcovia a montaznici nech sa do tohoto pruseru radsej ani nemieasaju, pretoze tych ludi ste v konecnom dosledku nahovarali samotni predajcovia (a to ze boli dotycni oklamani, tak to nech si riesia po svojej linke), obycajni ludia na tomto prusere nezarabali, co sa o predajcoch a montaznikoch povedat urcite neda smiley ... ja viem pravda boli, ale fakty su fakty ... Vas obycajny uzivatel alfino
Citron , August 25 2012 14:48:57
p. Alfasex, vysvetlite mi, čo zo servisným poplatkom a celým tým cirkusom okolo má montážnik, ktorý dostane do ruky satelitnú súpravu buď od predajcu s adresou montáže, alebo mu zavolá nejaký človek, že potrebuje namontovať sat. súpravu na barák a sám to nevie, poprípade zavolá, že niekde videl reklamu na skylink a chce ho kúpiť, nevie kde a za čo, chce radu.. a aj namontovať. Pokiaľ nemá "zákazník" papiere od hlavy, tak je snáď svojprávny a tak ako všetci, čo nemajú informácie zo zákulisia, poprípade priamo od majiteľa Skylinku berie to čo je napísané vo všetkých oficiálnych letákoch od Skylinku ako fakt...
Luteran , August 25 2012 15:08:54
No vidíte, pán Citron a sme doma. Plateným agentom M77 typu alfasex stačí oblbovať a hneď Vás nachytal na hruškách. Zrejme ste sa priradili ku kategórii montážnik, teda predpokladám, že SAT súpravy ste nepredávali, možno ani nemáte živnostenský list. To ale nevadí. Členom Združenia SLOVSAT môže byť aj fyzická osoba nepodnikateľ, zákazník, spotrebiteľ, montážnik so živnostenským listom a samozrejme firmy, profesionálni predajcovia SAT TV, internetu atď. Iba všetci spoločne dokážu najlepšie vyvážiť vzťahy smerom k prevádzkovateľom. Ak to mnohí zainteresovaní nevedia pochopiť, potom je námaha zbytočná, ja však budem podstatu veci neustále objasňovať.
Citron , August 25 2012 15:33:23
p.Luterán, pri všetkej úcte k Vám, skúste si prečítať prvú vetu, čo ste napísal a poriadne o tom porozmýšľať. Takýmto štýlom odpovedí sa nečudujte, že si proti sebe popudíte aj tých, ktorí Vám dávajú čiastočne za pravdu..., alebo, že by išlo v prvom rade o peniaze, ako je u nás dobrým zvykom...čím viac ľudí, ktorí to vedia namontovať a montujú tým horšie pre mna?...dúfam že nie...
Luteran , August 25 2012 15:45:34
No vidíte pán Citron a sme doma. Už je na vine Luterán. Ak to myslíte dobre, napíšte priamo, čo robím zle, od čestných ľudí kritiku beriem. Prečítal som si vetu a na nič som neprišiel. To viete možno aj roky hrajú svoje. Vy ste možno mladý, ja tiež, ale už to bude čoskoro 57. A ešte k tým peniazom. No pozrite sa na to jednoducho. Nie som chudobný, podnikám už pomaly štvrťstoročie a chodím normálne do práce, často ma nájdete aj v predajni vo voľnom čase píšem ako blázon. Keby som mal peňazí nazvyš, asi by sme sa tu nerozprávali. A preto to ani nechcem. Vždy keď som mal možnosť zarobiť veľké peniaze spôsobom ako je SERPO podvedomie ma zachránilo a všetkých čo mi to núkali som poslal kade ľahšie. Takže tak. Som preto slobodný a nezávislý, alebo sa tak aspoň cítim. OK ?
Citron , August 25 2012 15:57:52
ok
Luteran , August 25 2012 16:02:57
Pán Citron díky, ja som ale potreboval vedieť kde sa stala chyba. Čo je v tej vete zle. Ste montážnik a niečo Vás popudilo. Je to možné, ale zasa to berte tak, že v tej riave slov sa to môže niekedy trocha pomotať. Ale je lepšie sa ozvať a veci si prediskutovať. Toť vsjo, OK ?
Citron , August 25 2012 17:34:42
OK...sorry...reagoval som na príspevok os alfasex a nie na Vás...nemám pocit, že ma nejaký alfa chytá na nejakých hruškách a už vôbec som sa nikam nezaradzoval...toto ma viedlo k mojej vyššie napísanej odpovedi...zaškatulkovali ste ma podľa mojho názoru jaksi bezdôvodne niekde kde nepatrím...toť vsjo...a už sa k tomu viac nebudem vracať.
alfasex , August 25 2012 20:22:54
mily uzivatel Citron: "samotni predajcovia (a to ze boli dotycni oklamani, tak to nech si riesia po svojej linke)"

tuto vetu trosku rozvediem, to ze predajca bol podla vsetkeho zavedeny tiez, je cloveku nezainteresovanemu do tohoto pruseru (teda mne) uplne jasne, no ten isty predajca, zarobil na satelitnom primaci, parabole, lnb, kabelazi, a karte Skylink,CSlink a tento isty predajca (ak to neurobil sam) zabezpecil pracu niekomu, kto to vsetko namontoval s patricnou instruktazou, a ten dotycny si za montaz sluzby Skylink i nieco zapytal, takze aby sme sa rozumeli

je drze (nechcem pouzivat expresivnejsie vyrazy) ak by predajcovia, montaznici sa postavili do toho isteho radu ako obycajni uzivatelia sluzieb Skylink, CSlink, nakolko tito pani (bez ohladu nato ci vedeli alebo nevedeli o prusere) na tomto prusere zarabali

podciarknute a zhrnute:

tito pani (t.j. i pan Ing. Luteran) nech sa postavia do vedlajsieho radu, a nech si svoje problemiky ktore im mozu vzniknut riesili s majitelmi sluzieb zvlast, a netlacili sa ku obycajnym ludom... ono v tomto pripade mi to pripomina film Kolja, ked pani prislusnici STB sa ocitli na namesti a strngali tymi klucikmi.... lenze, maju co vobec predajcovia vytykat M77? maju? a co? ze sa im zakaznici stazuju v obchode? ... uff, to snad nie?

ja vobec nemam potrebu zhadzovat niekoho robotu, uz vobec nie pracu montaznikov a predajcov sat techniky, to aby sme sa rozumeli (mam medzi nimi kopec priatelov, ono aj ja si niekde musim chodit nakupovat veci ohladom sat techniky, nie?)

snad na zaver, je pre mna smutne "srandovne" ak na cele tohoto boja zrovna stoji pan, ktory si o.i. kupoval mlieko a chlieb z tychto penazi, t.j. toho casu oklamanych zakaznikov

urcite niekomu podobne reakcie nevyhovuju, ale toto je realita, takze, ak bude aktivity proti M77 a ich pruseru menom ser poplatok realizovat osoba, respektive osoby, ktore su REALNYMI obycajnymi uzivatelmi, tak potom sa ja postavim kdesi tam si do kuta, a rad prispejem,a to nielen financne na dobru veci...

nech sa dari, ahoj (alfino)

ps: Citron, ja Vas nepotrebujem nachytavat na hruskach, mne staci ze pana Ing. Luterana som na tych hruskach uz nachytal smiley

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,438
Najnovší člen: ifuqav
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás