Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 14:06:51
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

ZDRUŽENIE SLOVSAT DôKAZ 2004

SAT MYSTERYKauza neoprávnených servisných poplatkov tzv. SERPO a s tým spojené nebezpečie, manipulácia a zastrašovanie majiteľov kariet CS Link a Skylink aktivuje občiansku verejnosť.

Združenie SLOVSAT pripravuje dôkazy v žalobe voči STV.

Náš sympatizant pán V.K. poskytol Združeniu ďalšiu dôležitú informáciu.

Vlastní kartu SLOVAK LINK z roku 2004, na ktorej sú dôležité údaje.

O všetkom najlepšie svedčia priložené obrázky.

Ďakujeme.

P.S.

Hľadáme karty SLOVAK LINK so staršími zápismi ako je 13.8.2004, prípadne originálne doklady o kúpe karty, registračný protokol a pod.

Ak ich máte, napíšte do komentárov a uveďte email, skontaktujeme sa s Vami.

Vďaka za ochotu pomôcť dobrej veci.

Luteran , July 08 2012 11:28:00 8 Komentáre · 4068 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , July 08 2012 11:33:22
Pán V.K., dovoľte mi vysloviť Vám poďakovanie za promptnú reakciu a zaslané obrázky. Kartu si dobre uschovajte. Verím, že sa nám podarí nájsť ešte staršiu kartu, ak nie, nevadí, Vaša je už mimoriadne vzácna. Sú tam pekne zobrazené údaje, ktoré pomôžu súdu pri skladaní mozaiky.
mohyla , July 08 2012 14:23:59
oooch luteran si ty mi za jelito. Preco sa hrnies do niecoho comu trt rozumies.. Akurat tento prispevok to dokazuje, pretoze printscreen je zo starej bielej skylink karty 0D03 provider ID 20 ktore provider vyradzoval z obehu okolo roku 2005 . podobne aj starsie trade-technology bios 2xx a 3v51. a to z dovodu nedostatocneho zabezpecenia systemu - vtedy to slo na emu
Tvoje kopanie nozickami v tomto pripade sa da porovnat s tym ze by niekto chcel zrusit DVB-T a prinavratit spat analog pretoze napredaval spustu TV bez DVB-T tunera.
Ty si napredaval spustu šuntov Fergusonov takze Ti asi niektoide hodne po krku ..smiley
Luteran , July 08 2012 15:45:54
Pán " mohyla ", medik, furicka, fogo už len to, že ste boli nútení sa tu registrovať a reagovať svedčí o tom, že ideme dobrým smerom a blížime sa k cieľu. Tí, ktorí to sledujete vedzte, že tento pán " mohyla " alias medik alias ... patrí k ľuďom, ktorí zrejme stáli pri zrode nápadu SERVISNÉHO POPLATKU viď. cit "medik tak ty to musis urcite podporovat a zajiste vsechno vis, protoze neni to tak dlouho co jsi byl u glisnika peceny vareny a za tepla jsi bonzoval, aby ti samotnemu ksefty nestaly " Autor citátu rj45 v diskusii na Parabole 5.7.2012. Toľko teda na Vaše predstavenie sa. No a teraz k veci uvedenej karty. Čo majú spoločné tie Vaše tvrdenia s údajmi uvedenými na karte pána V.K.? Údaje sú jasné, čitateľné, nespochybniteľné.
mohyla , July 08 2012 21:04:54
heh, ake prizemne tvrdenia.. a co Luteran alias citron alias rj45
a tych kombinacii sa da navymyslat mraky
ale veci:
preboha ked raz provider vyradi kartu z dovodu nedostaocneho zabezpecenia a ta karta vyfotena tunaozajspadala do serie kariet kde provider bezplatne posielal modre skylink karty s vyssimbiosom a teda zvyssim zabezpecenim.. podotykam bezplatne !!
kua jano ked ides do boja aspon si nastuduj technicke detaily !!
Luteran , July 08 2012 22:13:26
Ach jaj pán " mohyla " alias..., no to je jedno. Takže tvrdíte, že ja som aj Citron, rj 45 a vlastne mnoho iných. Ako na to reagovať ? Tak snáď len vyzvať pána Citrona, aby sa ohradil, no a pána rj45 asi ťažko, nakoľko chlapci na Parabole sú takí zľaknutí, že mi tam znova zablokovali prístup. Dobre. No a ešte posledný pokus s Vami pán " mohyla ". To naozaj hráte, alebo fakt ste jednosmerný ? Veď u tej karty nie je dôležité, či a prečo bola menená, dôležité sú tie údaje, Vy tvrdíte niečo, čo my vôbec neriešime. Práve naopak a tam sa zhodujeme, chceli sme použiť a použijeme aj to Vaše tvrdenie, že prevádzkovateľ menil karty bezplatne !!! To je tiež dôležitý fakt.
jazer31 , July 09 2012 08:09:23
p.ing.Jan, v inej tema som bol pre zmenu ja fogo, furicka aj blasko...
niekedy su vase tvrdenia a to nielen kvazi odborne na smiech. pripada mi to ako keby ste chceli zo servisneho poplatku urobit biznis pre seba a vybrat peniaze od ludi za registraciu, ved to je pod uroven
ktorehokolvek cloveka pan luteran.smiley
servisny poplatok nezaplatim a mam pokoj, vsak su dalsie moznosti prijmu STV, CT aj inych ...vsetko ostatne su kecy!
Luteran , July 09 2012 10:01:05
Pán jazer31, mám takúto zásadu. Ak mám čas, podebatujem. Ak nemám, riešim to rýchlo. Neviem kto je jazer31, fogo, furicka, blasko, jasko, masko. Posudzujem podľa skutkov, na internete môžem len podľa reči. Ak ste boli zaradený do uvedenej skupiny, nič sa Vám nestalo, hrebienok Vám nespadol. Všetko ostatné sú ... Príďte sa mi ukázať naživo, povedzte som jazer31 a nikdy nepoužívam iný nick. OK, potrasieme si rukou a bude to vybavené. A to aj napriek tomu, že tu čosi hovoríte o biznise o kváziodbornosti. Iste uznáte, že máte rovnaké šance, tak nás presvedčte o svojej pravde, čistote, nezaujatosti, odbornosti. No, len potom by ste museli vystúpiť z anonymity. A to už je veru iná káva...
Luteran , July 09 2012 12:29:53
mohyla, jazer31, dnes som na tom s časom naozaj zle. Sľubujem Vám však, že môžeme vytvoriť samostatnú tému na riešenie mojich "problémov". To kvôli tomu, aby sme nezaťažovali ostatných.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás