Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 05:43:07
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

ZDRUŽENIE SLOVSAT MÁ VÝSLEDKY A DôKAZY

BLESKOVKAZdruženie SLOVSAT predstavuje verejnosti prvé výsledky vo veci neoprávneného servisného poplatku SERPO a vo veci pripravovanej žaloby voči STV.

Najprv k dôkazom.

Združeniu SLOVSAT poskytol jeho člen kartu, ktorá bez akýchkoľvek slov predstavuje podstatu celého problému a previazanosť štátu, STV a koncesionárov na vysielanie verejnoprávnych a súkromných TV viď. obr.

Vo veci SERPO člen Združenia SLOVSAT písomne požiadal o vrátenie servisného poplatku.

Bol úspešný, viac na videu, ktoré Združenie SLOVSAT zverejní budúci týždeň.

P.S.

Hľadáme karty SLOVAK LINK so staršími zápismi ako je 27.7.2006, prípadne originálne doklady o kúpe karty, registračný protokol a pod.

Ak ich máte, napíšte do komentárov a uveďte email, skontaktujeme sa s Vami.

Vďaka za ochotu pomôcť dobrej veci.Luteran , July 07 2012 07:24:08 5 Komentáre · 4619 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

D2MAC , July 07 2012 13:04:14
Vážený pane,

lámu si hlavu nad tím, co že vlastně chcete dokázat s cca 40 denními nemazatelnými (inicializačními) zápisy na staré cryptoworksové kartě Slovaklink z roku 2006. Technické omezení doby platnosti nemazatelných zápisů (chodí přes EMM-G) u systému cryptoworks je max 44 dnů.
Zápisy s delší dobou platnosti se u cryptoworksu posílají přes EMM-S, případně i EMM-U a technické omezení doby trvání je "skoro" neomezené, resp. teoreticky i v řádu desítek let.

Dále píšete, cituji:
"Vo veci SERPO člen Združenia SLOVSAT písomne požiadal o vrátenie servisného poplatku. Bol úspešný, viac na videu, ktoré Združenie SLOVSAT zverejní budúci týždeň."

Na tomto místě bych Vám rád připomenul, že servisní poplatky u Skylinku, resp. CSlinku se zavádějí od září letošního roku. Resp. od září letošního roku se tyto poplatky dotknou prvních karet (v závislosti na typu karty a datu její registrace). Jak je tedy možné, že někdo dostal vrácený servisní poplatek už teď v červenci (případně ještě dříve), když poplatky začínají platit teprve od září?

Berte to tak, že jsem dobrý člověk, který Vám, resp. členům Vašeho združení chce ušetřit promarněný čas a prostředky za předem prohrané soudní líčení. Doposud jste totiž nepředložil ani jeden argument a ani jeden důkaz, který by měl šanci u soudu prokázat Vaše tvrzení.
Luteran , July 07 2012 16:17:16
Pán D2MAC, ako ste sa sám priznali, ste dobrý človek. Máte veľmi slušný prehľad o technickej stránke zápisov na kartách. To je OK, žiaľ, a to nie je výtka, uniká Vám podstata tejto konkrétnej karty. Skúste zmeniť uhol pohľadu a prídete na to, prečo súd bude brať do úvahy jej existenciu. Samozrejme, v kontexte s inými dôkazmi, ktoré pripravujeme. Takže, tie 40 dňové zápisy si vôbec nevšímajte. Nie sú podstatné. Vidím, že Vás veľmi zaujíma aj spomínané SERPO video. Žiaľ, musíte si počkať na budúci týždeň. A samozrejme, ďakujem Vám za starosť o náš premárnený čas. Posuniem to kolegom. Mimochodom, nemáte kartu s prevádzkovateľom ST z obdobia pred r. 2006 ? Ak áno, uvítame Vami zaslané obrázky.
Eric , July 07 2012 20:16:36
Som tiež obeť podvodu zo starany Skylinku, kupoval som si Slovak Link kartu ešte za hrozné prachy a musel som dokladovať že platím koncesionárske poplatky, a teraz zrazu chcia aby som platil ???
Keď som čítal tento článok tak som šiel pozrieť tú moju staručkú kartu a zápisy na nej sú z 2004 roku posledné potom mi ju menili.
Je smutné ako sa v tejto krajne len okráda a nedrží sa zmluvy, keď teda chceli platby mali žiadať iba za nové karty a nie ten zlodejský servisný poplatok, určite už majú termín kedy ho zvýšia.
Luteran , July 07 2012 20:25:20
Pán Eric, vďaka za info. Nemali by ste ešte odložené doklady o kúpe karty ? Tiež by sa nám hodilo foto so zápismi na Vašej karte. Ak viete, zašlite nám fotky na lutsatradio@stonline.sk
Eric , July 07 2012 20:34:38
OK, pošlem smiley doklad o kúpe to bude oriešok ale skúsim nič nesľubujem, fotky pošlem zajtra.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás