Home · Články · Fórum · Luterán Blog July 19 2024 11:42:36
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

ZDRUŽENIE SLOVSAT INFORMUJE O STV

Žijeme v EUVážení občania, koncesionári STV, nadišiel čas riešiť problémy v našej krajine.

Pokojne, konštruktívne a hlavne tak, aby sme sa už nenechali uspinkať, znechutiť a tobôž odradiť štýlom a rečičkami ľudí, ktorí si hovoria MY Vedenie STV, MY Politici SR, MY Najvyšší úradníci SR a pod.

Neviete o čom hovorím ?

Nahliadnite do myslenia takýchto úradníkov, politikov a pod.

Keď si prečítate odpoveď hovorcu a teda vedenia STV predsedovi Združenie SLOVSAT, zhodnoťte prosím, či je vôbec možné v 21. storočí akceptovať stav, kedy Vám hovorca verejnoprávnej TV a s ním spolu aj vedenie STV odpovie spôsobom hodným totalitnej dobe.

Akoby sa Vám uráčil odpovedať Ústredný výbor najvyššej strany.

Existenciu satelitného vysielania STV nepoznajú, ignorujú, avšak budú Vám trepať nezmysly o tom ako oni znova ešte raz bohato zafinancujú DVB-T.

Občania počkajte si do konca roku 2013 a keď to bude zasa mizéria, čo iné nemôže byť, tak potom znova súdruhovia zasadnú a nájdu si Vaše peniaze typu servisné poplatky a potom bude i ďalšie riešenie.

V podstate nehovoria nič, nakoľko zjavne veci ani nerozumejú, prípadne hovoria od veci a na konci použijú magickú oslavnú vetu.

Veríme, že projekt, ktorý Vás ako koncesionárov okráda, prinesie Vaše pozitívne reakcie, ako aj uznanie odbornej verejnosti.

Nie, súdruhovia, dosť bolo, neďakujeme.

Vy si myslíte, že tu budete s nebotyčnou blbosťou a Zväzom Gorila na Večné časy?

Luteran , June 30 2012 15:58:40 3 Komentáre · 5074 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

romannitra , June 30 2012 23:23:20
Dobrý deň.Držím palce združeniu Slovsat v boji s našimi "verejno/nesvoj/právnymi " inštitúciami ako je Stv, prípadne aj ďalšie.Ja som tiež poslal tomu hovorcovi mail:
Dobrý deň.
So záujmom som si prečítal Vaše odpovede ohľadom spoplatnenia príjmu Stv na kartách Skylink , ktoré Ste poslali združeniu Slovsat.Je to neuveriteľné, kde to žijeme /veď predsa na Slovensku/.Pokiaľ viem, tak verejnoprávna Stv, za ktorú všetci platíme koncesiu v rámci nezmyselných pravidiel-kto má el.prípojku, ten platí koncesiu, si šírenie cez satelit a servis okolo toho platí sama, to znamená z našich peňazí..Stv sa ako verejnoprávna tv musí snažiť všemožne sprístupniť svoje vysielanie všetkým občanom Slovenska, ktorí platia koncesiu, alebo sú od nej oslobodení.Viete, aké veľké problémy sú s príjmom dvbt na Slovensku? Koľko občanov Slovenska nemá žiadny alebo len veľmi slabý signál dvbt? Takže logicky musí použiť na príjem stv satelit alebo ak je možnosť tak služby nejakého dostupného poskytovateľa káblovej tv.Za príjem zo satelitu musí vynaložiť nemalé financie,zakúpiť kartu a ešte aj potom platiť za príjem zo satelitu? To je nehorázne!! Stv sa musí všemožne znažiť dosiahnuť takého stavu, aby aj v prípade nezaplatenia " servisného poplatku" za kartu Skylink mal zaručený bezproblémový príjem verejnoprávnej tv tak, ako to funguje v iných civilizovaných a rozumovo vyspelých krajinách. Takto bude a už aj razantne postupuje proti týmto poplatkom Česká tv, ktorá si uvedomuje na rozdiel od Stv svoje postavenie.
Verím, že tieto riadky postúpite kompetentným a slovenský koncesionár nebude platiť za príjem stv žiadny servisný poplatok.Nejde o tých 1,2e, ale o princíp.
Vopred ďakujem za rozumnú odpoveď.
S pozdravom Roman Finta Nitra.

Ešte odporúčam upraviť tento web tak, aby mohol svoje komentáre písať každý bez nutnosti prihlasovania sa.To by bolo určite veľmi zaujímavé čítanie.Nech si každý píše kto chce čo chce, rozumný človek vie, čo je pravda a čo nie.
Luteran , June 30 2012 23:40:42
Pán roman, ďakujem Vám za Vašu perfektnú robotu. Ak by takto konali viacerí občania ako Vy, podarí sa nám omnoho rýchlejšie dosiahnúť stav, kedy sa Tí arogantní úradníci a politici budú musieť začať učiť počúvať svojich skutočných chlebodarcov. Oni teraz ešte stále žijú v štýle ruka ruku myje a rozmýšľať im netreba. To sme im umožnili my svojou nedôslednosťou. Nestačí ísť iba voliť a čakať čo bude. Treba zvolených permanentne kontrolovať a neustále im pripomínať prečo sa majú tak dobre. K tomu písaniu komentárov bez prihlasovania teraz neviem zaujať stanovisko, poradím sa s webmajstrom.
Eric , July 07 2012 20:25:12
Súhlasím, ak som pri kúpe a aktivácii karty musel dokladovať že platím koncesionárske poplatky a až na tom základe mi bolo umožnené sledovať programy, tak sme v práve a žiadny servisný poplatok nieje legálny, lebo mi bolo v zmluve uvedené že bezplatné sledovanie!!
Chce to hromadnú žalobu alebo ako je tu anketa vznik nového poskytovateľa a STV donútiť aby za naše peniaze šla len cez nového poskytovateľa. Bratia Česi by sa asi pridali z radosťou..

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 18,427
Najnovší člen: slboVHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás