Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 05:57:19
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

STRETNUTIE PREDAJCOV CS A SKY KASKÁDY 2012

SAT technika30.5.2012 sa v hoteli Kaskády uskutočnilo stretnutie predajcov satelitnej platformy CS Link a Skylink.

Pozvánka prioritne nezvýrazňovala nového majiteľa M77, neobsahovala ani program stretnutia a tak sme boli všetci v napätom očakávaní.

Výsledok bol viac ako prekvapujúci.

Celé to vyzeralo ako za starých čias.

Len Logá CS Link a Skylink, o M77 ani chýru, ani slychu.

Nakoniec sa logo M77 objavilo na priečelí v podobe cca 40 x 40 cm, jeho prilepenie ale vedeniu v podobe zopár chlapov zabralo pár desiatok sekúnd.

Objavil sa aj program s nudnou klasikou a s jediným tajuplným názvom POPLATKY.

Pán Boris program uviedol, pán Kadlečík z Astry sa pokúsil vtipne vyskúšať prítomných, žiaľ tí reagovali skôr podráždene na detinské otázky.

Pán Glisník, oproti minulosti menej emotívne a akosi odovzdane hodnotil uplynulé obdobie a históriu a čo bolo prekvapujúce, snažil sa vtipkovať a to nielen o zdieľaní kariet.

Nasledoval obed a s ním neoficiálne debaty, keďže ktosi hodil do fóra info, že bude jedno veľmi pozitívne a jedno veľmi negatívne info.

To negatívne prišlo ihneď vo forme SERPO, čo sú servisné poplatky.

V tom momente atmosféra zhustla a ten hurhaj, kriky a vresky po nejakej minúte vystriedal záujem diskutovať o veci.

Aj bola snaha klásť rozumné otázky, význam to však nemalo žiadny.

Najprv sa nadávalo na servisné poplatky, potom sa kritizovala nefunkčnosť prijímačov Skylink Ready, ďalej sa riešili záruky kariet, no a potom sa dookola vrieskalo o servisných poplatkoch.

Pravda, vyvrieskal som sa aj ja, ba dokonca v jednom momente som pánovi G. išiel " ukradnúť " mikrofón s tým, že mu urobím riadnu prednášku za jeho urážlivé výroky.

Stihol som povedať zopár viet a potom mi napadlo, veď toto je jedna veľká fraška, nemá to význam ďalej zabíjať čas.

Ešte k tým urážlivým výrokom.

Na otázku, za čo sú tie servisné poplatky, pán G. popri inom uviedol, že aj tie koláče a obed v hoteli niečo stoja.

30.5. 2012 si veľmi dobre zapamätám.

Ráno som vstal o 5.30, o 6.00 som vyrazil, natankoval som benzín za 80 eur, 9.15 som sa zaregistroval, obdržal som čiapočku, tričko a posuvný meter značky Astra, vypil šálku čaju a zjedol jeden koláčik, počúval som pozorne, nič som sa nedozvedel, zjedol som polievočku, druhé jedlo a koláčik, počúval som pozorne, išlo ma poraziť od hanby, zjedol som koláčik, vypil čaj, nasadol do auta, prišiel domov o 19.30 a bilancoval.

Čert ber benzín za 60 eur, nehovoriac o strate času, ale tá neskutočná hanba....Luteran , June 04 2012 09:11:37 4 Komentáre · 4400 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

pypo , June 05 2012 19:15:47
Mám záložný plán: Karta T-Mobile, bezplatná ponuka, plne nahradí karty za ktoré treba platiť. Takže kto nechce platiť mesačné poplatky smer T-Mobile.cz
Luteran , June 05 2012 20:26:41
Pypo, díky za radu. Najprv si však budeme chcieť ochrániť príjem programov v základnom balíku GRATIS. Záruka na karty je 2 roky, to ale neznamená, že nemôžu naďalej fungovať aj po tomto období bez ďalších poplatkov. To je akoby som si nechal vysávač po dvodh rokoch dobrovoľne zošrotovať, lebo mi zaklopala firma, že ak nezaplatím dobrovoľne 1,2 eur mesačne za servis vysávača, tak mi vypnú elektrickú energiu. Dúfam, že to chápete ?
ON , June 06 2012 16:03:23
To pypo, zaujímavá možnosť, len by sa musela čiastočne skombinovať s našou slovenskou ponukou DVB-T, pretože nie je jasné ktoré vybrané slovenské budú na nej prístupné: T-Mobile start - Neplatená ponuka: ČT HD, ČT1, ČT2, ČT4 šport, ČT 24, Nova HD, TV Nova, Nova Cinema, Prima TV, Prima COOL, Prima LOVE, TV Barrandov, Óčko, Noe TV, Public, vybrané slovenské programy a ďalšie voľne šírené zahraničné programy ...
Aktivovať sa dá pre príjem voliteľných programov: Eurosport HD, NOVA Sport HD, Discovery HD, History Channel HD, FILMBOX HD, BRAVA HDTV, HBO HD, Eurosport, NOVA Sport, Sport 1, SPORT 5, FILM BOX EXTRA, FILM BOX, Kino CS, MGM Channel, Bebe TV, JimJam, Disney Channel, Retro Music Television, MTV, Fishing & Hunting, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Discovery, Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat History, History Channel, Doku CS, S*****, LEO TV, CS Film, HBO, Cinemax
... jedine pre občana Českej republiky, čo je určite výrazný pokrok, ako za starých čias. smiley
Aktivovať ju však nebude potrebné, lebo pokiaľ si budeme chcieť objednať niečo s platenej ponuky, podmienka na zaplatenie výpalného je splnená...smiley
jopo166 , June 06 2012 22:11:48
očakaval som to konkurencia nieje žiadna a potom to tak vyzera.Poplatky časom stupnu lebo servis zariadeni firmi zdražejesmileysmileysmiley

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás