Home · Články · Fórum · Luterán Blog May 27 2024 08:59:06
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

POZOR, NELIKVIDUJTE KARTY CRYPTOWORKS !!!!

Žijeme v EUPripravované občiansko- profesné združenie vyhlasuje v súvislosti s protiprávnymi aktivitami správcu kariet CS Link A Skylink a pasivitou štátnych orgánov a STV vo vzťahu k bezplatnej distribúcii základného balíka TV a R programov prostredníctvom družice Astra 23,5 E nasledovné stanovisko. Máme k dispozícii právny názor a pripravovanú analýzu, na základe ktorej upozorňujeme majiteľov kariet Cryptoworks, aby tieto v žiadnom prípade nelikvidovali !
Luteran , June 02 2012 08:16:29 12 Komentáre · 6963 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Citron , June 02 2012 13:14:55
Ja svoju bielu T a T kartu v žiadnom prípade, pokiaľ bude cryptoworks nevymením!!!!!!!!!!!! A aj výmena zatiaľ ide fajn...lol!
lubomir63 , June 02 2012 13:24:43
cattani , June 02 2012 14:12:07
Nechapem o com sa tu pise, pan Luteran, predtym ste pisali obsiahlejsie clanky, teraz len par viet. O co ide konkretne?
Luteran , June 02 2012 18:09:28
Cattani, konkrétne informácie sa dozviete po oficiálnom založení združenia. Zatiaľ by Vám mohlo postačovať to, že karty CRW nezahadzujte a ani nikomu nedarujte, nehovoriac o ich likvidácii. Karty nevkladajte do prijímača. Jednoducho povedané uvedené karty sa môžu zísť pre prípad ak sa kauza SERPO nezastaví a celé sa to preklopí do polohy karta pre NEPLATENÉ PROGRAMY CRW a karta pre PLATENÉ PROGRAMY XXX.
Citron , June 02 2012 21:03:25
Ja to vidím tak...verejnoprávne TV budú v balíku gratis, pre komerčné doteraz neplatené sa vytvorí nejaký nízkorospočtový platený balík, dajme tomu za ročný poplatok a ostatné ióstane tak ako je, poprípade sa mierne bude pomaly zvyšovať cena...ak neprejde servisný poplatok. Môžete robiť čo chcete, zakladať jedno združšénie za druhým, ak už to raz má v rukách kapitalista, čo za to zaplatil, musí z toho dostať peniaze za každú cenu. Tu pomôže iba konkurencia a na to treba veľké peniaze, čo nejaké združenie nemá a v našich podmienkach a pomeroch ani mať nebude.
Luteran , June 03 2012 08:58:27
Citron, OK, Váš názor Vám neberiem. Len neberte aj Vy nám našu snahu. Kto je to kapitalista, zlodej, socialista, sadista, komunista, ľudožrút, úchylák atď. ? Všetci mi budú vadiť viac, či menej a až hrozne pokiaľ porušujú morálku, etiku, zákon. No a to je všetko. No a teraz k veci. A možno ste tú veľkú vec povedali Vy sám na konci svojho príspevku. Akési združenie bez peňazí nemá a v našich podmienkach ani nebude mať na to, aby mohlo konkurovať tým, čo s peniazmi ľudí robia podvody! No vidíte Citron a to je podstata pripravovaného združenia. Vaše, moje, peniaze nás všetkých teraz chce ktosi pod pláštikom SERPO ukradnúť cez základný SAT belík. Budeme sa brániť aj združením. Do jeho prípravy my teraz investujeme energiu, čas a peniaze z vlastných vrecák, lebo veríme tomu, že to bude úspešné. Keď to bude všetko pripravené môžete sa pridať a kritizovať. Zatiaľ nám aspoň držte palce. O tom združení už totiž hovoríme roky rokúce a nikdy sme všetok ten čas nepretavili do finále. Nakoniec to ani tak nevadí, aspoň sme boli pripravení na to, čo sa chystá. Teraz sa to podarí, berte ma za slovo a dajte nám pár týždňov.
Citron , June 05 2012 16:55:37
http://www.satelitnatv.sk/2012/06/05/stanovisko-soi-k-planovanemu-zavedeniu-servisnych-poplatkov-v-ramci-vyuzivania-sluzby-skylink/ a je vymaľované...všetko je OK...na slovensku je možné naozaj, ale NAOZAJ VŠETKO...
Citron , June 05 2012 17:03:33
na margo toho ma zaujíma jedna vec: rodine, kamarátom a i susedom a známym sa už niekoľko rokov viac menej bezplatne, len tak z pasie starám o satelitnú techniku a všetko okolo toho...teraz, keď si SkyLink bude účtovať mesačný servisný poplatok, tak ja s touto službou končím...a nech sa stará SkyLink a odporúčam to aj všetkým ostatným. Treba s každou blbosťou kontaktovať SkyLink a ak to nebude fungovať, šak všetci vieme aká je ich zákaznícka linka tak sa sťažovať na príslúšné inštitúcie, televíziu...atď.
Luteran , June 05 2012 19:04:09
Citron, stanovisko SOI nemá žiadnu výpovednú hodnotu, nakoľko hodnotilo iba VOP a tie sú predpokladám logicky v poriadku, veď ich vypracoval dobre platený právnik. Nakoniec sa dá predpokladať, že aj samotnú akože " sťažnosť " podal nastrčený človek a teraz je to dobré PR zadarmo.
Citron , June 05 2012 20:59:31
Ale nič to nemení na tom, že už NIKDY, NIKOMU neodporučím SkyLink, a takých, ako ja bude veľa...smiley
Luteran , June 05 2012 21:11:01
Citron, to je už iná kapitola a veru môže byť mimoriadne účinná! Teraz sa ukáže, či to chlapci mali premyslené, alebo strieľali od boka. Kredit Skylinku smeruje prudko dolu.
lubomir63 , June 06 2012 14:01:39
v auguste 2012 mi končí ROČNÁ cs link karta. Pred pár dňami som dostal poštou od skylinku novú kartu "Výmena" spolu s listom, kde sa píše aj toto. Citujem: V roku 2012 skončí podpora starého kodovacieho systému (Cryptoworks). Pre Váš dlhodobo bezproblémový príjem satelitnej televízie je nevyhnutná výmena Vašej starej dekodovacej karty typu Cryptoworks za novú kartu typu Irdeto. Tieto karty sa predávajú pod názvom Skylink VÝMENA za 24 EUR. Ako zákazníkovi s aktívnym predplatným jedného z programových balíčkov Vám túto kartu zasielame automaticky ZADARMO. Koniec citácie.
Teraz som sa ale u zmluvného predajcu Skylinku dozvedel že ono to ZADARMO nie je !!!!!
Pokiaľ si nezaplatím 40 (slovom: ŠTYRIDSAŤ ) EUR tak nová karta Výmena v auguste definitívne prestane fungovať a ja prídem ešte aj o 2 mesiace BONUS akcie. Toto je ukážkový príklad ako nás Skylink systematicky zavádza klamlivou reklamou!!! V ich liste o tomto nie je ani ťuk. Po tomto zistení samozrejme že výmenu s ročnou kartou neurobím ale urobím to s inou kartou Cryptoworks ktorú mám bez časového obmedzenia.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,839
Najnovší člen: zzlPette
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás