Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 06:36:40
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CS SKYLINK A ČO KARTY, PRIJÍMAČE, PROGRAMY? Časť 1.

BLESKOVKAAj keď je november 2011 z pohľadu predaja satelitnej techniky oproti minulým rokom mizéria, predsa len možno v posledných dňoch konštatovať radikálne zvýšený dopyt po určitých komoditách. Reč je hlavne o kartách CS Link ročných a trvalých samozrejme typu Cryptoworks. Ročné karty už veľkoobchodne vôbec nenakúpite a ich maloobchodný predaj sa čoskoro ukončí. To isté platí u trvalých kariet CS Link Cryptoworks. Dôvod tohoto stavu je pravda známy už dlhodobo. Skylink i CS Link prechádzajú na dekódovací systém Irdeto.
Skylink začal ako prvý, na premostenie používal ICE karty, boli s tým problémy, CS Link bol opatrnejší, vyčkával. Teraz sú obe platformy pod jednou strechou. Fajn a čo ďalej ? No to práve nevieme. Vieme iba to, vraj sa nič nemení oproti tomu čo bolo. No ale to čo bolo bol práveže chaos. Skylink hovoril ideme urobiť zmenu dekódovacieho systému, nebudeme už podporovať karty Cryptoworks, budeme trhu diktovať predaj modifikovaných prístrojov, ktoré umožnia párovanie s kartami a vlastne akoby postupne opustíme základnú platformu zadarmo. Vzťahy s predajcami neboli ideálne mimo iných aj vďaka netransparentným podmienkam vernostného programu. CS Link bol omnoho čitateľnejší. Hovoril, že Cryptoworks bude podporovať minimálne 5 rokov, do slobodného predaja prijímačov sa nemontoval a s predajcami si udržoval profesionálne vzťahy viď napr. jeho čistý vernostný program.
Problematiku okolo kariet CS Skylink si musí najprv vyjasniť nový majiteľ. Je logické, že teraz nemôže s týmto chaosom urobiť nič, treba sa len pripraviť na stav, kedy bude nútený do systému zasiahnúť, čo sa nezaobíde bez problémov. Potom už môžeme len dúfať, že to zvládne profesionálne vo vzťahu k partnerom i zákazníkom.
Mimochodom, pozrite si karty na obrázkoch, o pár dní ich už takto dokopy neposkladáte.
Luteran , November 06 2011 09:25:48 0 Komentáre · 3770 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás