Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 05:30:37
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

Parabola, p. Kovář a jeho "Medvědí služba"

BLESKOVKAV minulých troch článkoch som rozoberal situáciu okolo zaujímavého článku p. Kovářa na Parabole. Článok tváriaci sa odborne mal hlavu i pätu, ibaže bol nekorektný, účelový, zavádzajúci. Nevadí, v diskusii k článku 25.10.2011 som vyslovil názor a oslovil autora. Ten nereagoval, svojsky však reagovali kadejaké anonymné kreatúry, žiaľ ako je už na Parabole zvykom. 26.10.2011 sa v diskusii objavil akýsi Ja, tváriaci sa ako p. Kovář, hoci opĺzlosť slovníka tomu nenasvedčovala.Samozrejme, aj s takýmto jedincom by som bol ochotný vymeniť si názor. Pán Ja a možno i p. Kovář svoj problém vyriešili elegantne. Znemožnili mi reagovať a následne si veselo ďalej vypisovali čo sa im len chcelo. Pána Kovářa som pritom viackrát vyzýval, aby objasnil, či je autorom článku a prečo sa schováva. Nereagoval. Škoda, robí tým medvediu službu tomu, čo možno tak pekne napísal v článku. Nechce predávať lacné veci. To je fajn, chce ale zároveň zákazníkom nekalým spôsobom diktovať čo môžu a nesmú. Pozrime sa teda, ako sa veci v skutočnosti majú. Chlapík Ja napísal..Pane Luteran, jste docela zajimave osoba. Dnes jsem celkem nahodou narazil na Vašem webu ... Fajn, ak je Ja p. Kovář, popozerajme sa na internete. A ajhľa, našli sme. Stránka p. Kovářa sa mi páči. Vidím, že tam propaguje i Fergusony, p. Kovář teda nemusí byť zlý človek. Trocha mi vadí, že vystupuje ako SAT TV odborník a pritom v predaji firmy kladie dôraz na Sodastream a příslušenství, lednice ,Sporáky, Drobné kuch.spotřebiče a až potom Antény a sat.technika, sporáky a vysávače. Pravda, robím si trošku aj srandu. No ale čo sa mi veľmi nepáči je pasáž Služby. Tam figuruje na čestnom mieste DIGI TV, čo sa asi vymyká zo sloganu Nejsem tak bohatý... No horšie je keď ten ošklbaný chudák musí ešte cálovať za to, že cit. ..." Pokud nebude mít připravenou kopii dokladů, můžeme si kopii provést sami ale bude vás to stát 50Kč !!! " Pán Kovář verím, že to je iba omyl, takto sa zákazníci netrestajú! Tiež pokus o srandu. No ale teraz vážne. Pán Kovář poprosím Vás takto verejne, skúste mi to všetko okolo toho vášho článku s tým mojim zablokovaním a s tými príspevkami akéhosi Jajaja rozumne vysvetliť. Dúfam, že demokracia, sloboda a slušnosť sú pojmy, ktoré Vám niečo hovoria.
Luteran , November 01 2011 09:05:55 3 Komentáre · 4130 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , November 03 2011 08:38:47
Konštatujem, že pán Kovář alias Ja zrejme nemá odvahu vstupovať do korektnej diskusie. A pritom čestne prehlasujem, veď ma poznáte, nenadával by som mu a ani z nosa by som mu neodhryzol. No ale nech si pán Kovář žije vo svojom obludnom svete dvoch tvárí. Jednu by musel zahodiť. A zdá sa, že tá falošná víťazí nad tou pravou. Musí to byť ťažký boj. Pravda, ani sa mu veľmi nemožno čudovať. Len tak námatkovo som si pozrel, čože to ten Ja popísal na tej Parabole a veru sú to samé perly ako napr... Jasne, z mazanice urovne youtube udela ariva excelentni HD obraz (pokud driv nechcipne tuner, CPU, zdroj nebo ovladac)
Pane boze.... A to je prosím príspevok v ten istý deň, keď pán KOvář uviedol článok na Parabole. Čistá schizofrénia..
spyko , November 14 2011 18:36:18
Na parabole se v poslední době diskutovat moc nedá,prachy holt dělají mnoho ,zaplatit reklamu/pochopitelně velkou/ a pak se přístup změní "smiley
Luteran , November 16 2011 08:10:56
spyko, vďaka za reakciu. Potvrdzujete skutočnosti ktoré som popisoval. Je mi jasné, že prevažná časť informácií na Parabole je platená inzercia. Tá by však mala byť jasne označená. Hrôza je však to, čo sa deje vo verejnej diskusii. Tam je to už ťažká forma manipulácie čitateľov. Žiaľ, je taká doba, je len na ľuďoch či im to vyhovuje.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás