Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 01 2023 04:21:11
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CS LINK A SKYLINK KONEČNE SPOLU !?

BLESKOVKA18.-19.10.2011 sa uskutočnilo prvé historické stretnutie CS Linku a Skylinku s partnermi. Každý očakával konkrétne informácie z pravej ruky. Po vstupe do hotela Kaskády sa nám naskytol zaujímavý pohľad na donedávna konkurenčné platformy.
Po únavnej ceste dobre padlo občerstvenie s logom CS Link. Na vtipnú otázku, kde sa nachádza občerstvenie bývalého konkurenta reagoval jeho zástupca odpoveďou, že je to práve naopak, "lowendová" spoločnosť si občerstvenie nemôže dovoliť. Vyzeralo to tak, že v pozadí spoločného stretnutia sa ešte odohráva "vojna ako remeň".


Konferenčná sála sa postupne zaplnila predajcami i predstaviteľmi oboch platforiem.
Okrem prezentácií Astra, Humax, HBO, SPI prítomných najviac zaujímali novinky CS Linku a Skylinku. V prvej časti p. Klička a p. Glisník uviedli iba toľko, že v podstate sa zatiaľ nič nemení. CS Link bude pre masy za dobrú cenu a Skylink bude konkurent pre iné platené platformy. Využije sa Simulcrypt, usporia sa kanály, bude spoločný marketing a ceny kariet sa zjednotia. Čoskoro sa pripraví nový model organizačnej štruktúry. Spoloční partneri využijú synergický efekt 2,2 milióna kariet, ktoré majú na trhu. Iskriť sa začalo až poobede, keď došlo na diskusiu. Tu predajcovia kritizovali spôsob akým Skylink ponúka dotované prijímače a tiež jeho agresívnu marketingovú politiku voči zákazníkom. Doslova búrku nevôle vyvolala veta, keď zástupca Skylinku možno pod veľkým tlakom kritiky vyslovil názor, že Skylink môže kedykoľvek začať párovanie kariet s prijímačmi. Pravdupovediac, toto nešťastné prehlásenie nevyzeralo byť zlatým klincom programu. Celkový dojem z historického stretnutia tak dopadol viac ako rozpačite. Čas ukáže.
Luteran , October 19 2011 21:33:41 2 Komentáre · 3561 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

lumper , October 20 2011 16:15:20
Zdravím pán Luterán, možno si spomeniete, stretli sme sa na Kaskádach cez prestávku, hovoril som, že popri zamestnani montujem a predávam Skylink, CS menej. Hovorili sme, že akcia je o ničom, Vy, že vraj viac bude po prestávke. No akurát bol len poriadna hádka predajcov s riaditeľom Skylinku a nič som sa ani nedozvedel. Vyzeralo to skôr ako na pohrebe pre obidve firmy. Tvrdili ste, že zistíte viac a napíšete. Napísali ste trochu viac ako na Parabole, ale i tak málo. Tak načo sa máme nachystať podla Vas?
Luteran , October 20 2011 16:47:10
lumper, no je toho veľa čo sa dá popísať o tej " nešťastnej " akcii, ale vlastne o celej genéze udalostí, prečo to dospelo do terajšieho stavu... Problémom je iba čas. Ak sa mi to podarí, tak dnes sa pokúsim o začiatok analýzy stavu, ktorý v Kaskádach vyvrcholil tak neslávne a pokúsim sa odhadnúť na čo sa nachystať. Pravda treba zhodnotiť aj to, či predajcovia nemôžu byť v tomto stave aktívnejší.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 15,479
Najnovší člen: abykoshisy
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás