Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 04 2022 13:19:30
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

Výmena karty a " zlí obchodníci ".

SAT MYSTERYChodia mladí, chodia starší. Chcem si vymeniť kartu. Žiadny problém. Je to 24 eur. Koľkooó ? Tak veľa, a prečo a čo za to získam ? Aký máte prijímač ? Taký a taký. Tak Vy nezískate nič. A načo mi tú kartu vnucujete? My Vám ju vôbec nenúkame a preto si o tom radšej pohovorme. Vy ste prišli a chceli ste si kúpiť kartu Výmena. Vy ste sa pýtali, my sme Vám seriózne odpovedali a Vy sa na nás teraz hneváte. Tak ešte raz. Chcete si tú svoju kartu vymeniť ? Najprv mi odpovedzte na moje otázky. Veď sme už odpovedali. Teraz už mám ďalšie. Nech sa páči. Dokedy mi bude fungovať stará karta? Ťažko povedať. Minimálne do konca roku 2012, maximálne do roku 2015. Tak načo ju meniť ? Je to na Vás. Keď si vymením starú za novú, bude mi fungovať v starom prijímači tak ako doteraz ? Ťažko povedať. No ta Vy ste zlí obchodníci. Nič neviete.
Luteran , May 04 2011 14:17:13 2 Komentáre · 3539 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

ON , May 04 2011 23:28:03
Úsmevne smutná realita dnešných dní. Vo svojom okolí sa stále stretávam s ľuďmi, ktorí sú nedostatočne informovaní a skôr sa spoliehajú na výmysle typu JPP. Zháňajú po celom meste karty Výmena, doslova ich vykupujú. To všetko len preto, lebo sa dozvedeli o pridaní nových programov v ponuke Skylinku. Že sú to programy len v platenej ponuke z desiatich vie snáď jeden a že na ich SD prijímačoch to nenaladia ani len netušia. Obchodníkov, ktorí tieto karty predávajú na pultoch spolu s mobilmy to však nezaujíma. Chytili sa šance zarobiť. Biznis je biznis. Ešte šťastie, že sú aj špecializované predajne so satelitnou technikou, ktorým to nie je jedno a vedia zákazníkov usmerniť a poradiť im. Dokedy budú fungovať staré CryptoWorks karty nie je úplne jasné. Minimálne pokiaľ spoločnosť Irdeto neukončí ich podporu. Dovtedy bude mať každý dosť času nielen na výmenu karty, ale aj prijímača, prípadne kúpenie nového.
Luteran , May 05 2011 07:28:18
On, vďaka za zaujímavé doplnenie pohľadu na vec. Je to zvláštny jav, ale správanie sa zákazníkov naberá nové dimenzie " stádovitosti ". Stačí ich správne " naprogramovať " a oni bez rozmýšľania " skočia aj do studne ". Ak ich od toho chcete odradiť, ešte musíte rátať s problémami. V danej dobe a v danej ekonomickej situácii nečudo, že mnohí " tiežpredajcovia " už nemajú ani čas na profesionalitu ak chcú prežiť a iní sa už len špecializujú na kšeft " robím čo práve letí " a potom letím na iný lepší. No ale iné to tak skoro nebude.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,437
Najnovší člen: charleshicktw
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás