Home · Články · Fórum · Luterán Blog June 19 2024 10:27:34
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

SKYLINK 13.4.2011 DONOVALY

SAT technikaResidence Hotel Donovaly 13.4.2011 privítal predajcov Skylink. Hlavnou témou stretnutia boli pripravované novinky od 1.5.2011. Najdôležitejšou zmenou je rozšírenie programovej ponuky HD, pridanie programov v SD prostredníctvom formátu MPEG - 4. výmena kariet a zmena cien a programov v balíčkoch.
Pán Kočan z firmy Elkvant ako jeden z účastníkov stretnutie zhodnotil nasledovne.
"Účasť bola menšia ako na predchádzajúcich stretnutiach - (80%). Dôvodom mohol byť fenomén DVB T, kedy predajcovia volili montáže pred stretnutím.
Na akcii sa zúčastnili zástupcovia Skylinku TradeTec, Towercom, Astra SES, HBO a SATRO .
Stretnutie v čase 10.00 - 17.00 umožnilo pri nižšej účasti viac priestoru aj na osobné diskusie. Tieto sa dotýkali hlavne nosných tém stretnutia a to nový cenník, výmeny kariet, nové programy na nových kartách - ochrana proti zdieľaniu, programový magazin Skylink. "


Foto- Vladimír Kočan
Foto - úprava, text - Ing. Ján Luterán
Luteran , April 28 2011 22:20:09 6 Komentáre · 4715 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

komar , May 02 2011 22:03:16
Pan L. napiste ako bolo na tom stretnuti. O stretnuti CS linku ste napisali cely elaborat a o Skylinku par viet? Ved sa chystaju velke zmeny v balikoch, tak treba informovat.
Luteran , May 02 2011 22:50:16
Komar, ospravedlňujem sa za stručnosť. Je to dané hlavne tým, že na akcii Skylinku som sa nemohol osobne zúčastniť. Poprosím zajtra pána Kočana o jeho podrobnejšie dojmy z akcie. Keďže sa zúčastnil oboch akcií konkurenčných platforiem, možno bude ochotný urobiť aj porovnanie účasti, atmosféry a pod. Ak môžem nadviazať na Vami otvorenú tému " veľké zmeny v balíkoch" u Skylinku, tu som sa zatiaľ stretol skôr s negatívnymi reakciami. Ľuďom, ktorí si objednávali balík za 9 eur vadí, že jeho cena stúpla na 11,80 eur.
Luteran , May 03 2011 14:38:34
Manomorta, zistím mená, doplním. Pre málo času som tam aspoň pridal obrázok s doplnenými programami. Pozor, pre ich naladenie je potrebné mať HD prijímač a samozrejme platiť si daný balík. Viac neskôr, vrátane nového cenníka.
cabnak3 , May 03 2011 17:05:30
Pan Luteran, mam otazku. Vsimol som si ze zatial nemate v ponuke prijimace na Irdeto ani karty Skylink Irdeto. Ja rovnako nie som velky fanusik toho prechodu na Irdeto ale z nejakych dovodov aj tak budem musiet riesit pre priatelov aj znamych Skylink namiesto CS link. Teda ako dalej? V akej dobe priblizne ocakavate ze do ponuky date tieto masiny? Asi sa nebude dat ist proti prudu ked zakaznici si budu pytat aj platformu skylink a bude treba mat v ponuke prijimace irdeto. Vdaka
Luteran , May 03 2011 20:09:36
Zatiaľ som doplnil cenník, pán Kočan mi prisľúbil ďalšie informácie z akcie. Ešte k pánovi Cabnak3. Máte pravdu, zatiaľ sme prijímače a karty Irdeto neponúkali. Dôvod je jednoduchý. Prakticky nebolo čo ponúkať. Všetko je zatiaľ v akomsi pokusnom štádiu. Vraj " dotované prijímače " predsa nemôžu urobiť dieru do sveta tým, že ich vlastnosti budeme umelo " nafukovať ". Trh s Irdetom sa rozbehne až vtedy, keď samotní zákazníci začnú šíriť reklamu o tom, ako sú spokojní, akú mimoriadnu službu získali, atď.. Ak o niečom viete, povedzte mi to, okamžite to začneme ponúkať. Viac až po hokeji.
Luteran , May 05 2011 12:20:20
Komar,dnes som doplnil informácie pána Kočana, ktoré mi zaslal.Manomorta, na obr. č.4 informuje Ing. Glisnik, na obr.č.3 je v strede Ing. Glisnik riaditeľ Trade Tec, vpravo p. Boris zo Skylinku.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 3
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 18,112
Najnovší člen: k2orotHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás