Home · Články · Fórum · Luterán Blog December 11 2023 16:39:44
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

NEUVERITEĽNÝ NÁRAST PREDAJA KARIET CS LINK !!!

SAT technikaKonečne je tu trocha času na bilancovanie mimoriadnych udalostí, ktoré sa odohrali za posledných desať dní na trhu predaja satelitných kariet. Reč je samozrejme o legálnom príjme slovenských a českých programov. Tie sa stali záchranou pre tých, ktorým v súvislosti s udalosťou KONIEC DIGI zmizli načierno sledované programy. Ťažko to presne odhadnúť, ale pravdepodobne státisíce majiteľov satelitných prijímačov, nakúpených kade-tade, len nie u profesionálnych predajcov satelitnej techniky, teraz naháňa legálne karty. Najväčší nárast predaja zaznamenali karty CS LINK . V našich podmienkach bol zaznamenaný rekordný nárast ich predaja až o neuveriteľných 20 000 % !!! Prečo teraz karty CS link dominujú na trhu? Dôvodov je viacero. Používajú dekódovací systém Cryptoworks, ktorý je dostupný pre veľký počet prijímačov na trhu. Dodávateľ kariet zatiaľ pružne reaguje na požiadavky trhu. Tretím dôležitým faktom je skutočnosť, že popri rovnakom základe programov zadarmo ako má konkurencia ponúka užívateľom širokú paletu platených programov v rôznych konfiguráciách. Veľmi atraktívne sú programy ako napr.Film +, Hallmark, AXN, AXN SCIFI, AXN CRIME, CS FILM/MINI, MINIMAX, SPEKTRUM, DOQ, EUROSPORT CZ, SPORT2, HBO. Mimochodom, Eurosport v češtine je vysielaný z pozície 23,5E a teda užívateľ nepotrebuje príjem z vedľajšej družice ako u konkurencie! Jediným drobným nedostatkom CS Linku mohlo byť to, že mnohí o týchto jeho výhodách doteraz nevedeli.
Luteran , August 15 2010 22:57:57 4 Komentáre · 6347 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

mikulas16 , August 19 2010 18:12:34
Ale pre objektivnosť treba dodať,že táto platfórma CS link nemá v ponuke balíček HD ani HBO HD.
Luteran , August 20 2010 07:39:51
Pán Mikulas16, to čo uvádzate je v poriadku, cieľom tohoto článočku však nebolo detailné porovnávanie konkurenčných platforiem CS Link a Skylink. 99 % užívateľov kariet nezaujíma platená nadstavba a v bezplatnom základe CS Linku a Skylinku je ponuka úplne rovnaká a u oboch sú HD programy ČT a Nova. Pre ich sledovanie však potrebujú HD satelitný prijímač! No a žiaľ, vybavenie domácností HD sat receiverom je katastrofálne.To iba pre objektívnosť.Vďaka za príspevok.
mikulas16 , August 20 2010 19:59:52
Vážený pán Luterán!
Ste premňa autoritou v oblastí satelitného príjmu a sat.techniky a s Vašou odpoveďou som spokojný,lebo je tam viac informacií,pre potenciálnych zákazníkov satelitného príjmu CS programov.
Prajem Vám všetko dobré aj veľa úspechov v práci.
Luteran , August 20 2010 20:42:37
Mikulas16, vďaka za pochvalu i prianie, prajem Vám i rodinke rovnako všetko dobré.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 15,618
Najnovší člen: paFnovHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás