Home · Články · Fórum · Luterán Blog February 01 2023 22:33:34
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

Články: Aktuálne z domova

Demokracia, lietadielka a "byrotelevízia"
Pri slove demokracia som sa naživo stretol so zaujímavým, ba doslova tragickým paradoxom. V médiách som videl chlapca z Anglicka, ktorý trpí nadváhou rovnajúcou sa trojnásobku priemernej hmotnosti jeho rovesníkov.

Mafia, politická mafia a zbytok národa
Všetci to vieme a máločo s tým narobíme. Reč je o štruktúre národa. Popri tom, ako sa všetci úporne snažíme byť súčasťou ktorejsi bohatšej krajinky, vo svojom vnútri si odnášame príslušnosť ku kmeňu...

Zvyk silnejší ako rozum?
Dúfam, že ma politickí papaláši nebudú mať radi, ich existencia je však založená na ľudskej hlúposti zvanej zvyk, či skôr lenivosť. V praxi sa to dá vysvetliť na jednoduchých príkladoch.

Chlapci, nekšeftujte so slobodou, zrušte STV!
Len pre neznalých to vyzerá tak, že január 2007 bol v STV čímsi mimoriadny. Jeden pán mi pri rozhovore o médiách na Slovensku nenápadne, akoby v konšpiratívnom duchu pošepkal "naši chlapci v STV sa konečne prebúdzajú k príznakom plodného života�

Aký bude rok 2007
Na začiatku ďalších 365 dní nového kalendára si zvykneme popriať všetko najlepšie do nového roka. Je zvykom zhodnotiť predošlé obdobie a nastaviť si laťku náročnosti života na správnu úroveň.
Strana 2 z 2 < 1 2
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,453
Najnovší člen: luca05
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás